Yamaha SR400 2021

Ma super je i meni ta jednostvnost, al ipak nepunih 23hp je stvarno malo za otvorenu cestu, pogotova ako vozite nekog...tu snagu imaju skuteri od 200ccm
 
Ma to je sve relativno, stvar osobnog ukusa, nije to motor za brze ceste i autoput, nije za pretjecanja, nije ni jeftin, nema ni vrhunsku ciklistiku ni ovjes, to jednostavno kupiš za guštanje. Nije to tip motora koji kupuješ pameću, tko traži performanse ima na izbor stotine drugih motora, meni osobno se sviđa, da je malo viška para bio bi u garaži do penzije pa i duže.
 
  • Like
Reactions: hulk1970 and ODST
Super motor za laganini voznjicu. 23KS je zbilja malo, po meni bi bar kakvih 30, 35 bilo sigurno bolje.
Nasao sam test ne webu, huh, pocetna cijena joj je bila 50000 kuna???

Koliko vidim i vani drze cijenu... https://www.autoscout24.hr/lst-moto/yamaha/sr-400
 
  • Like
Reactions: grunf_st
Je fakat toliko ima beverly skoro iz 2004 😆
 
  • Haha
Reactions: ODST
Mozda i je, ionako je u Indiji sve duplo jeftinije.. ;)
Makar je tamo Royal Enfield kult klasik.
 
Ma svima je nama jasno da taj motor nije za jurnjavu da ima onaj stari štih koji bi mnogima vratio osmjeh na lice. Da 50000 kn je previše novca za takav motor bez obzira što ga možda sklapa onaj isti radnik koji se zaposlio u tvornici radeći isti taj motor prije možda 40 godina, koji taj motor poznavaju u dušu.
 
Ko može priuštit će si taj motor za nekakve lokalne vožnjice. Meni osobno je fora taj retro stil iako nema nekakav broj konja, 23ks je smiješna brojka ali mislim da može odradit posao za nekakve chill vožnjice cesticama kroz prirodu. Ugl lijepo izgleda nema šta