Yamaha T Max 500 - General Topic

Sasma koncizan i konkretan odgovor.
Ima od toga godina i godina…..
Ko ce se sicat
Ali eto…doslo se so brembo 0707 itd… google trazilica i u cas posla covik nade
Zog se javia i reka koji disk…..
Prema tome covik je dobia informaciju koju je trazia
Prema tome omasio si ceo fudbal
 
vezano za ovu temu,
u dvojbi san staviti pireli diablo rossi ili nešta od metzelera kao svakako preporuku većine ili ići na nešta treće ?
amo pomagajte....
 
vezano za ovu temu,
u dvojbi san staviti pireli diablo rossi ili nešta od metzelera kao svakako preporuku većine ili ići na nešta treće ?
amo pomagajte....
Provaj batlax…..11/12 mislin da se vratia u prodaju
Ili SC…….
Ja san sad na Kralja stavia Michelin Nesto…..one izrezane cile…..kao za bolji grip po gradu….Kralj je umirovljen za do MA,IM,ŠI i slicno……
 
  • Like
Reactions: Bruno1 and DA-IM
Provaj batlax…..11/12 mislin da se vratia u prodaju
Ili SC…….
Ja san sad na Kralja stavia Michelin Nesto…..one izrezane cile…..kao za bolji grip po gradu….Kralj je umirovljen za do MA,IM,ŠI i slicno……
misliš na BRIDGESTONE BATTLAX SCOOTER gume za tmaxa ?
ako je tako onda i nisu nešta baš skupe,
kakve su ti se pokazale te michelinke,jesi moga skupiti neke dojmove ?
ja ih minjan zbog bizarnog razloga ili jebene ciganske nafake koji se desio u nedilju par km prije omiša :p
 
Last edited:
misliš na BRIDGESTONE BATTLAX SCOOTER gume za tmaxa ?
ako je tako onda i nisu nešta baš skupe,
kakve su ti se pokazale te michelinke,jesi moga skupiti neke dojmove ?
ja ih minjan zbog bizarnog razloga ili jebene ciganske nafake koji se desio u nedilju par km prije omiša :p
Nisan moga
Stavljene u 2 misec ali nisan ucinia mozda 30 km sa njima……
Triba je liti sluzit ali nikako bit doma…..
Nije sportska guma……za grad bi tribala bit OK….guma prije je bila Dunlop GPR-100….
Isto OK guma
 
jbggg sad,
uzeo pirelli diablo rosso (1530 kn) jer navodno dobro drže cestu a razlika u cijeni kod battlaxa je bila neka minimalna,
čovik koji prodaje kaže ustvari tu i jesu minimalne razlike i teško to vozač primjeti u vožnji,
nadam se da će pirelli poslužit baren dvi sezone ;D
 
Last edited:
jbggg sad,
uzeo pirelli diablo rosso (1530 kn) jer navodno dobro drže cestu a razlika u cijeni kod battlaxa je bila neka minimalna,
čovik koji prodaje kaže ustvari tu i jesu minimalne razlike i teško to vozač primjeti u vožnji,
nadam se da će pirelli poslužit baren dvi sezone ;D
Kaze Daiblero da su te gume odlicne tako da nema straja……
 
  • Like
Reactions: DA-IM
.
 

Attachments

  • TMAX_HERO_01_PIPEBURN.jpg
    TMAX_HERO_01_PIPEBURN.jpg
    982.8 KB · Views: 0
Koji je variomat najbolji za 560. Jel radi na visokim dirima ka oni stari variomati? Svako koliko ga se mora servisirat/cistit. Oni stari nisu mogli vise od 2000 km izdrazat. I koliko im je cijena danas
 
Koji je variomat najbolji za 560. Jel radi na visokim dirima ka oni stari variomati? Svako koliko ga se mora servisirat/cistit. Oni stari nisu mogli vise od 2000 km izdrazat. I koliko im je cijena danas
O cemu pricas….
Na Kralju Malossi MHR 2000(tako se mislin zove) traje cilu vjecnost….skoro bolje nego original…..
 
Jedan te isti je t max. Nije za 560 posebno otvoreno. Nebitno. Costa je najbolji to znam i najskuplji
Pa neznan bas
Mozda san zaboravia neznan…..
Malossi MHR je bia najbolji za Kralja sta se tice trajnosti….isto kao i OEM
Sa druge strane Costa je bia najbrzi ali “najkvarljiviji” tj najneizdrzljiviji….