Yamaha T-Max 530 - General Topic

Video koji najavljuje prezentaciju na EICMA moto salonu
http://www.youtube.com/watch?v=_mNjVc4RgD8&feature=player_embedded

... i slika pozivnice za probne vožnje u Italiji
 
Ono što znamo za sad:

- povečanje zapremnine i snage
- izmjenjen design šasije
- izmjenjen ispuh
- izmjenjen prenosni sklop
- izmjenjen km/sat
- smanjena težina
 
uglavnom masina ostaje ista,bice samo povecali hod klipa i povecali 2,4ks...
Zna li se ocekivana cijena na HR trzistu
Uglavnom ne isplativo minjat sadasnji model za taj novi
 
joke said:
Ono što znamo za sad:

- povečanje zapremnine i snage
- izmjenjen design šasije
- izmjenjen ispuh
- izmjenjen prenosni sklop
- izmjenjen km/sat
- smanjena težina
prvo-mora bit najmanje 55 ks da opravda povecanje zapremine
drugo-hm...
trece-samo neka ne bude ka u fazera 8
cetvrto-hm....
peto-skeptican san
sesto-ovo zadnje je zanimljivo.to je onda dobro samo da ne bude prelagan.bura i tako to.... :misli:
 
svasta se pise i prica........bas me zanima sta ce na kraju ispasti........... :misli: :misli:
 
Mario T said:
uglavnom masina ostaje ista,bice samo povecali hod klipa i povecali 2,4ks...
Zna li se ocekivana cijena na HR trzistu
Uglavnom ne isplativo minjat sadasnji model za taj novi

:LOL:
još ga nitko nije ni provozao niti se zna ni izgled niti podatci niti performanse niti cijena, ali se zna da će biti ne isplativo mijenjati novi za stari model.. 8)

inače, ovo što je Joke napisao zvuči obećavajuće..jedva čekam slike i nadam se pogled uživo..
 
Mario T said:
Uglavnom ne isplativo minjat sadasnji model za taj novi
Al` bi zato ja mogao promijenit moga 2007. godiste za novi model, kad bude na popustu slijedecu jesen...
:afro:
 
ne virujen da su išta ukakili u odnosu na prošli model kojeg trenutno i vozim ali mislin da tu neće bit neke velike razlike u snazi kako neki i očekivaju, par konja i to je to.
 
Ajde, vidit ćemo i to čudo. :misli: :021: 8)
 
neznan kako će se snać ovi naši šminkeri na starin tmaxovima :jesus:
bit će posla za joku

vidimo ovu sliku prednjih svitala i lipša mi je od sadašnjeg modela...a to mi u izgledu dosadašnjeg jedino nije štimalo
 
Cijena polovnjaka uvelike ovisi o cijeni novog modela,nadam se da će kroz 3 godine izbaciti konkurencija sve jače modele pa da i T Max dobije malo mišića  :mrgreen:
 
Kako vidim, nije nitko čitao ono što piše u videu  :misli:

Zar netko sumnja da bi Yamaha mogla napravit skuter sa agregatom od 200 KS da želi :misli:
Ovo je jednostavno najbolje, pokazano i dokazano u višegodišnjoj praksi uz Burgmana 650 i GP-a, oba sa znatno više snage, ali i kila.
 
Joke
U kojem bi misecu ovaj novi moga biti kod tebe u dučanu tj kad čemo moči dobit probni đir da vidimo dal se iplati minjati za ovaj novi???  (y)
 
Koliko ja znam u "usporedbi" na stari Tmax (2011) imače 530ccm, 46KS, pogon sa remenom (na zadnji kotač), zadnji disk sad na desnoj strani kotača. Dobro promijeniče i instrument ploču, farove itd, ali to je kozmetika.
Molio bi g.Joku, da kaže ako su to dobre informacije. 
 
Tmax said:
Koliko ja znam u "usporedbi" na stari Tmax (2011) imače 530ccm, 46KS, pogon sa remenom (na zadnji kotač), zadnji disk sad na desnoj strani kotača. Dobro promijeniče i instrument ploču, farove itd, ali to je kozmetika.
Molio bi g.Joku, da kaže ako su to dobre informacije.

Po mojim informacijama, točne su.