Yamaha T-Max 530 - General Topic

danas na semaforu stoje,stari tmax iz 2008 i ovi noviji iz 2020...ovi sa novijeg,bulji u ovog starijeg i podrugljvo se smije...ovi na starom,ka ono nista ne vidi.

koji bolesnici:mrgreen:
 
danas na semaforu stoje,stari tmax iz 2008 i ovi noviji iz 2020...ovi sa novijeg,bulji u ovog starijeg i podrugljvo se smije...ovi na starom,ka ono nista ne vidi.

koji bolesnici:mrgreen:
Ovi na Kralju vjerojatno ne obraca paznju na lika na china designu
Kad je vlasnik Forda Mustanga iz 1968 god obraca paznju na vlasnika Ford Mustanga iz 1983 god
 
  • Like
Reactions: kajjeee and Zog
Ekipa treba mi adapter za mob/navigaciju za tmaxa 2016. Ako netko ima za prodaju ili zna da postoji u trgovini fizički za uzet?
 
Pozdrav, kako je novi forum i slabo se snalazim na njemu, jedva sam pronaso temu
Planiram kupiti yamahu tmax 2017-2019, posto je vec sada dosta na trzistu vjerojatno je pokazala neke svoje boljke, pa me zanima koje su to
Izabrat obicnog ili sx/dx model? Razlog?
Koliko im traje tvornicka garancija?
Ako netko prodaje , a da nije na njuskalu moze se javiti u inb ( iskljucivo s manje km)
 
Nemoj se sramotit, kakve boljke na tmaxu??? A za garanciju se ne pita, neces ju nikad trebat...
 
To je za model 2008 ali pretpostavljam da je isto samo pazi da ne pukne svičica prilikom odvidavanja-zavidavanja.
 
Budem...nadam se da nisu divljacki pritegnute:mrgreen:
Manual trazi 13nm ali ako ne budem moga moment kljucem...nakon rucnog pritezanja ta kilaža bi bila otprilike nesto manje od punog zaokreta kljucem jel da...mozda pola zaokreta?
 
Kolege u potrazi sam za originalnim nosacem tablice za 2016 god.
Ako netko ima ili zna nekog da prodaje posaljite pp slobodno
 
Wtf?! Prvi pa u Osijeku?!
Na sramotu cilog splita, jokete i svih pomoraca… kakav udarac.. ovo moze spasiti samo samurajska sablja za harakiri
 

Attachments

  • CE07AED1-51AA-4BD4-B463-7B0D4131E68F.jpeg
    CE07AED1-51AA-4BD4-B463-7B0D4131E68F.jpeg
    502.3 KB · Views: 0