Yamaha T-Max 530 - General Topic

Nego da vas pitam jel zimi u japankama hladno za vozit? Pitam za prijatelja :mrgreen:
 
... zimi se vozi u onim adidas addilette šlapama, zatvorenije su od japanki pa ne puše toliko... :mrgreen:
... iako u zadnje vrime viđam dosta japanka rejsera i na hondinim skuterima.... ne mogu baš dignit nogu do volana ka na tmaxu, ali je ispruže i bace sa strane šta je više moguće radi bolje stabilizacije u vožnji... ugodno su me iznenadili.... :mrgreen:
 
  • Haha
Reactions: Nero and Ivan_ZG
Dali može tko pretpostaviti šta mu je?
U oglasu piše da proizvodi neki zvuk.
Meni to vuče na variomat,remen ili kvačilo...
Osim ako te godine nisu imali neku tvorničku grešku?

Ima tu puno više pitanja zašto je takav u oglasu a ne popravljen ali...

 
Pozdrav, na satu od tmaxa kad se ude u maintenance, v belt kad npr pise 12000 km sto to predstavlja?
On odbrojava servisni interval ili?
Koja je cijena velikog servisa, kada ide veliki servis i je li pod njega spada promjena i vanjskog remena?
 
Pozdrav, na satu od tmaxa kad se ude u maintenance, v belt kad npr pise 12000 km sto to predstavlja?
On odbrojava servisni interval ili?
Koja je cijena velikog servisa, kada ide veliki servis i je li pod njega spada promjena i vanjskog remena?
Vanjski se minja nikad a od variomata moš na 30 keka.🤔
 
Odlična recenzija, isplati se pogledati prvi dio videa :mrgreen:

Ma pogleda san tu i jos par. Lik k ne razumi i ponavlja se po 1000x I to u svakom videu. Pogleda taj, burgmana, gs a, i tdm. Ne znan zasto san to i sve pogleda. Ok privrtija bi. Al lik mrzi t max i gs jer mu ga ekipa ogadila Da ne govorin da nista on u recenziji ne kaze. Zna samo rec, leziii, ideee, i slicne vlasko/spliske pizadrije. Jer lik prica vlasko spitski
 
Koliko se griju oni plasticni poklopci na original auspuhu od tmaxa. Kapa auspuha me najvise brine
Koristit boju za visoke temperature ili koristit obicnu akril boju?
Nisam pametan; ako netko moze dati kvalitetan savjet, misljenje.
Unaprijed hvala
 
Pozdrav ekipa! Imam Tmaxa 530, 2018.
Da li se netko susretao sa ovim problemom. Kad vozim i drzim na nekih 2800-3000 rpm, malo mi zatrokira i ne primi gas odmah. Mislio sam da je do svjecica, zamijenio, ali nista. Neki savjet al ako moze bez otidi do servisa, itd...
Hvala.
 
Pozdrav, na satu od tmaxa kad se ude u maintenance, v belt kad npr pise 12000 km sto to predstavlja?
On odbrojava servisni interval ili?
Koja je cijena velikog servisa, kada ide veliki servis i je li pod njega spada promjena i vanjskog remena?
Uradio nedavno remen variomata, rolice i natezaci, filter u variomatu, ulje i filter, filter zraka, svjecice. Mijenjam to na 5000 km. Vanjski remen nisam dirao jos.
Cijena dijelovi, cca 350E.
 
A sto mu znaci na satu kad npr pise 15000 km to imas jos 15000 do velikog servisa ili je presao toliko od servisa?
Vec presao od servisa. Inace se nakon odradenog servisa treba resetirati na nulu, ovisi sto se napravilo. Posebno ulje a posebno v-belt.
 
A recezent je upravo taj seljo, samo ne vozi t maxa. Dosta je vidit kako govori, nema S od splitskog govora, a na glavi kada mu je krepana macka. Lik celav i ima par repa upletenih do po guzice. Seljacina. Nema ovo veze sa recenzijom. Nego sam ja njega recenzira jer je seljo. Vozi RR. Tuta i patike, seljacizam samo takav Inace je falija puno toga kako se stvarno t max vozi. On se bazira na neke jakete. Umisto da je isa na slape i japanke i onavezno noge ispruzene i prsti vanka podnice Ima toga jos. Bolje je A. Plazibat opisa prije godinu dana i to onako iz zajebmacije
 
A recezent je upravo taj seljo, samo ne vozi t maxa. Dosta je vidit kako govori, nema S od splitskog govora, a na glavi kada mu je krepana macka. Lik celav i ima par repa upletenih do po guzice. Seljacina. Nema ovo veze sa recenzijom. Nego sam ja njega recenzira jer je seljo. Vozi RR. Tuta i patike, seljacizam samo takav Inace je falija puno toga kako se stvarno t max vozi. On se bazira na neke jakete. Umisto da je isa na slape i japanke i onavezno noge ispruzene i prsti vanka podnice Ima toga jos. Bolje je A. Plazibat opisa prije godinu dana i to onako iz zajebmacije