Yamaha Tmax 530, 2018 mali problem oko trokiranja

Johan-sinj

New member
Pozdrav ekipa! Imam Tmaxa 530, 2018. Stavio sam dodatno GIVI crni vizir, Arrow, nosac tablice.
Da li se netko susretao sa ovim problemom. Kad vozim i drzim na nekih 2800-3000 rpm, malo mi zatrokira i ne primi gas odmah. Mislio sam da je do svjecica, zamijenio, ali nista. Neki savjet al ako moze bez otidi do servisa, itd...
Hvala.
 
Last edited:
Ja mislim da je do nosaca tablice. Mozda malo i do vizira.
E j... ga sad. Cini mi se da su ovi forumi svi isti. Moje pitanje je bilo ok i ako znas nesto, de reci...
BTW, zaboravio si spomenit i Arrow. Kako ti je to promaklo?
 
E j... ga sad. Cini mi se da su ovi forumi svi isti. Moje pitanje je bilo ok i ako znas nesto, de reci...
BTW, zaboravio si spomenit i Arrow. Kako ti je to promaklo?


Zato sto san skroz ljubomoram na maxa i arrow. Nemam ja para za to. 🤣🤣


Šalu na stranu zajebancije na forumu ne fali a nisam te nigdje vrijeđao, nadam se da ces ubrzo sredit trokiranje


E da. Nisam vozio tmaxa al i moj motor ima tako neku glupu rupu izmedu 4-5k okretaja i tupo ubrzava dok ne prodje to onda poludi.
 
Zato sto san skroz ljubomoram na maxa i arrow. Nemam ja para za to. 🤣🤣


Šalu na stranu zajebancije na forumu ne fali a nisam te nigdje vrijeđao, nadam se da ces ubrzo sredit trokiranje


E da. Nisam vozio tmaxa al i moj motor ima tako neku glupu rupu izmedu 4-5k okretaja i tupo ubrzava dok ne prodje to onda poludi.
Sve 5...:)
Kazu decki tu da moze bit do goriva. Probat cu malo vise oktana, dosad sam bio na 95.
BTW, Arrow me nije bas odusevio...cista propaganda :ROFLMAO: ...pozzzzz
 
par frendova koji koriste vise oktana kunu se u bolje performanse i bla bla ja osjetim jedino po novcaniku i pucketanju u auspuhu...

Deklarira li Arrow neku snagu? Vjv bez stola od toga nema nista osim prdavca na skuteru. Bez uvrede 😁 Meni se svidja tmax ali starije generacije tipa 2013-2014 al ne bi nikad stavio otvoreni auspuh na skuter. Ali boze moj gusti su gusti.
 
par frendova koji koriste vise oktana kunu se u bolje performanse i bla bla ja osjetim jedino po novcaniku i pucketanju u auspuhu...

Deklarira li Arrow neku snagu? Vjv bez stola od toga nema nista osim prdavca na skuteru. Bez uvrede 😁 Meni se svidja tmax ali starije generacije tipa 2013-2014 al ne bi nikad stavio otvoreni auspuh na skuter. Ali boze moj gusti su gusti.
Kazem ti propaganda. Zvuk nista posebno, malo piskav za moj ukus, ali bilo prekasno, vec namontirao. Deklariraju do 3 KS plus. Sad sam napravio novi dB killer za malo dublji ton. Uglavnom, puno zuji, malo meda daje... :ROFLMAO:
I mislim da je ovo trokiranje bas zbog otvorenog auspuha...
 
  • Like
Reactions: SpoRRi
triba bi imat unutra tkz cherry bomb ili cijev koja je okružena staklenom vunom i apsorbira dio zvuka i pritiska. ako je samo gola cijev onda nema stražnjeg pritiska pa nije ni čudo da ponekad malo pobuca.
 
triba bi imat unutra tkz cherry bomb ili cijev koja je okružena staklenom vunom i apsorbira dio zvuka i pritiska. ako je samo gola cijev onda nema stražnjeg pritiska pa nije ni čudo da ponekad malo pobuca.
Kad skinem db killer, vidim unutra na stijenci auspuha perforiranu oblogu. I tako ide dolje otvoreno. Mozda je to? Mislim se da vratim oroginal auspuh...
 
Kad skinem db killer, vidim unutra na stijenci auspuha perforiranu oblogu. I tako ide dolje otvoreno. Mozda je to? Mislim se da vratim oroginal auspuh...
a ne bi tribalo bit velikog posla za stavit original pa probat
perforirana cijev u sredini je ok, a oko nje bi tribalo bit malo staklene vune, ako pričamo o protočnom loncu
motori su naštelani kako bi radili ok uz stražnji pritisak - ka i žene khm khm
ako ga nema uopće tribalo bi motor prištelat----auto ima komp koji nakon određene km dozira gorivo i zrak tkz ecu...zaista ne znam ima li to i t-max, valjalo bi priupitati na servisu.
 
  • Like
Reactions: Johan-sinj