Yamaha Tmax 560

Hrvatska među prvim zemljama di je rasprodan. Ima se, meže se...
Cijena je bila oko 17000 ojra ako se ne varam...

:mrgreen:

Iskreno, neznam koliko je to istinito.
Pricalo se i za 560 "stari" da su ih prodali kamione i kamione a po oglasima nigdje, a inace u ovo vrijeme uvijek iskacu kao gljive.
Prijatelj trazi a nema ih nigdje...
Druga varijanta je da su svi kupili cashom i da su toliko zadovoljni i bez duga/ kredita pa da ne namjeravaju prodavati, sto mi je malo vjerojatno...
 
Evo baš na YT gledam novi T MAX 900 evoII. E sad hoće li doći pitanje, jer je koncept.
 
Doći će. Nakon T MAX 567, T Max 574, TMax 583, .... otprilike negdje 2067. g.
Seki22 ce jos uvijek bulazniti o žutom Kralju, kao jedinom i istinitom.
Djelatnice doma za starije i senilne neće obraćati previše pozornosti na njega, kao ni forumaši danas.
 
IMG_20210503_195946.jpg
 
Doći će. Nakon T MAX 567, T Max 574, TMax 583, .... otprilike negdje 2067. g.
Seki22 ce jos uvijek bulazniti o žutom Kralju, kao jedinom i istinitom.
Djelatnice doma za starije i senilne neće obraćati previše pozornosti na njega, kao ni forumaši danas.
Nebitno jel zut ili ne.glavno da je Kralj
Nego je ti ono imas jedro na motoru
I ktome kramasaki....ajde da je bar Yamahaha
I meni si dosa nesto pricat......
Šine moj.......nemoj me nasmijavat
 
Nebitno jel zut ili ne.glavno da je Kralj
Nego je ti ono imas jedro na motoru
I ktome kramasaki....ajde da je bar Yamahaha
I meni si dosa nesto pricat......
Šine moj.......nemoj me nasmijavat

Jedro je tu za hipersonične - intrakontinentalne brzine, gdje njutnovi zakoni fizike prestaju vrijediti, a koje ni to žuto drljalo, ni DiSiTi nosač parizera, ne mogu dostići ni u najluđim doperskim snovima splickih oriđinala.... :D
 
Ja ne znam odakle vadite cijene. Ovaj za dalamciju nepotrebnom opremom. Grijanje guzice i rucke, tempomat na scooter necu ni spominjat( spomenija ga haha). Za kes 95000, onaj obicni 90000. Kakvih 120000 ili 117000. Seki info ko radi mileva
 
Iskreno, neznam koliko je to istinito.
Pricalo se i za 560 "stari" da su ih prodali kamione i kamione a po oglasima nigdje, a inace u ovo vrijeme uvijek iskacu kao gljive.
Prijatelj trazi a nema ih nigdje...
Druga varijanta je da su svi kupili cashom i da su toliko zadovoljni i bez duga/ kredita pa da ne namjeravaju prodavati, sto mi je malo vjerojatno...
Ne znam pod sta misli stari 560. Al 110 rega je bilo proslu g. Podatak iz moto puls( tehnicki ). U koroni. Jer prvi primjerci su dosli u 4 misec 2020. U ciloj g 9 x adv
 
Isto tako govore za iPhone, pa opet ljudi kupuju.
Meni je Tmax besprijekoran ali svake godine ima jako malo inovacija - kao i iPhone.
I opet uvijek kupujem zadnji model iPhonea i Tmaxa.

Iako priznajem da me ADV bas intrigira...
 
Isto tako govore za iPhone, pa opet ljudi kupuju.
Meni je Tmax besprijekoran ali svake godine ima jako malo inovacija - kao i iPhone.
I opet uvijek kupujem zadnji model iPhonea i Tmaxa.

Iako priznajem da me ADV bas intrigira...
I onda kupis to sta te intrigira i vratis se na...

Tako san koristija iphone i izasa samsung s5 ili kako se zva. Ono pari bolje od iphonea. Kupia ka da prominem nesto, Upalija , drza upaljenog par dana, i proda Pa iphone je zakon imho. Itd itd. Mozda je samsung bolji za ove koje drkaju po mobitelu itd. Meni iphone za email i za sta mi triba vrh. I samo da kazen da nisam kreten , ne kupujem kad izade novi model. Evo sad je 12, ja iman 10. Ocu rec dok god moze pratit moje zahtjeve to je to.
@ alo juBentino. Kupija xadv proda ga nakon 6 miseci. Nema to veze sa t maxom i skuterima. Tezak ko adv bike, itd itd
 
I onda kupis to sta te intrigira i vratis se na...

Tako san koristija iphone i izasa samsung s5 ili kako se zva. Ono pari bolje od iphonea. Kupia ka da prominem nesto, Upalija , drza upaljenog par dana, i proda Pa iphone je zakon imho. Itd itd. Mozda je samsung bolji za ove koje drkaju po mobitelu itd. Meni iphone za email i za sta mi triba vrh. I samo da kazen da nisam kreten , ne kupujem kad izade novi model. Evo sad je 12, ja iman 10. Ocu rec dok god moze pratit moje zahtjeve to je to.
@ alo juBentino. Kupija xadv proda ga nakon 6 miseci. Nema to veze sa t maxom i skuterima. Tezak ko adv bike, itd itd
Vjerujem da je takav ali intrigira me, cisto da probam i ispunim dusu iako sam 70% siguran da bi se opet vratio na Tmax.
Iskreno, da imam sta u Tmax ulagati vjerojatno nebi gledao ADV ali 560 je toliko osakacen da jedan faking auspuh ne mozes naci a da ne izgleda kao prsut.
 
Aj probaj ga vozit par dana.

Imam jedno pitanje. Ne radi toga da nesto ili nekoga sprdam ili namecem svoje stavove.

Vozim motor. I kako radim iskljucivo touring rute nisam nikad niti razmisljao o skuteru.
Prvo jer vjerujem da je skuter smisljen za grad i mogucnosti putovanja.
Drugo na maxi skuterima koliko god kw ima malo je. Doduse nije da se brzo vozim ali kad stavim zenu iza ne zelim gledati gdje mogu ili ne mogu prestici.
Trece t max je precjenjen u financijskom smislu.

To su moja misljenja iako nikad nisam sjeo za volan tmaxa ili nekog top skutera.
Iskreno gajim simpatije prema tmaxu i ak550.
Moze li me netko razuvjeriti da sam u krivu i nagovoriti me da prodam tracer 900 i kupim tmax.
 
Imam jedno pitanje. Ne radi toga da nesto ili nekoga sprdam ili namecem svoje stavove.

Vozim motor. I kako radim iskljucivo touring rute nisam nikad niti razmisljao o skuteru.
Prvo jer vjerujem da je skuter smisljen za grad i mogucnosti putovanja.
Drugo na maxi skuterima koliko god kw ima malo je. Doduse nije da se brzo vozim ali kad stavim zenu iza ne zelim gledati gdje mogu ili ne mogu prestici.
Trece t max je precjenjen u financijskom smislu.

To su moja misljenja iako nikad nisam sjeo za volan tmaxa ili nekog top skutera.
Iskreno gajim simpatije prema tmaxu i ak550.
Moze li me netko razuvjeriti da sam u krivu i nagovoriti me da prodam tracer 900 i kupim tmax.
Možda nas uskoro sve nagovori naša policija 😀
 
  • Haha
Reactions: Sole92