Yamaha Tmax 560

Ma on nije mjerodavan. Lik kupuje i prodaje uvik nakon 3 miseca. A xadv ce prodat brze od svih. Ka i taj tvoj prika. Misle da su face ,ako ih se svako malo vidi s novim vozilom

ps: lo juBentino, nista protiv tebe, tvoja lova.
Grijesis, Tmax 530 2013 sam imao tri godine, upucao u njega cca 4000€ u "pimpanje" i skoro 30000km navozio...
DX mi je bio estetski promasaj a 560 je sve to vratio kako spada u red, medjutim performanse su jako, jako, jako malo poboljsali u odnosu na 2013.
Usput, neznam kako je kod vas, ali kod nas normalnih boli kita tko sta vozi. To jedino babe od ljudi gledaju i komentiraju kako netko mjenja vozila/ zene/ kurve...
 
  • Like
Reactions: Nino777 and Zog
Grijesis, Tmax 530 2013 sam imao tri godine, upucao u njega cca 4000€ u "pimpanje" i skoro 30000km navozio...
DX mi je bio estetski promasaj a 560 je sve to vratio kako spada u red, medjutim performanse su jako, jako, jako malo poboljsali u odnosu na 2013.
Usput, neznam kako je kod vas, ali kod nas normalnih boli kita tko sta vozi. To jedino babe od ljudi gledaju i komentiraju kako netko mjenja vozila/ zene/ kurve...
P xadv ce ti po perfomansam jos bit gori od t maxa. Al ok vidit ces sam.
 
Moguce, iako po onom sto ja vidim je da mu je lakse cruisati, nesto manje se pati u dvoje a i finalna brzina mu je nesto bolja nego na Tmaxu.
Da ne mislis da pljujem Tmaxa, jer to ne radim, uvijek mi je bio broj jedan ali XADV mi ima ono nesto sto me privuklo, makar da se izgustiram sto na kraju nebi bilo nemoguce da ga poserem ako mi ne legne ali barem mi bude dusa na miru jer znam da sam ga probao i osobno odlucio a ne po onom sto "znalci" komentiraju po forumima i YT-u.
Svako zna za sebe, ja znam sto mi Tmax u voznji pruza i gdje su mu ajmo reci limiti, XADV nisam imao priliku provozati pa ga zato gledam ubosti.
A naravno, za sve to se moze reci hvala "vrhunskoj" prodajnoj mrezi Honde, koja nema jedan faking testni ADV po cijeloj Istri i Rijeci...
 
Last edited:
Pa kao sto sam napisao, Tmax je uvijek Tmax sa svojim manama i VRLINAMA ali mi trenutno ne daje nista novog, male su razlike od Tmaxa do Tmaxa.
Sve radi savrseno, vozi se kao mala beba, podrska je sam vrh, prodaja/ drzanje cijene je vrhunsko i nema kvarova.
Mjenjao bih cisto da probam XADV koja me intrigira iako vjerujem da bi se nakon kratkog izleta opet vratio na Tmax.
4400km nije puno ali prodao sam i DX-a sa 800/900km, cisto jer mi iz prve dizajn nije kliknuo a i izvukao sam novac koji sam i platio tako da mi nije bila losa kombinacija.
Forzu nebi niti pod razno, nikako mi dizajn ne odgovara.
Iskreno, da mi Tmax ostane nebih se zalio jer sam pre zadovoljan ali ako uleti ADV, zasto ne.
Vjerojatno cu neki Termignoni i Top Performance staviti i onda ce me jos godinu dana drzati "zadovoljstvo"...
Nekako san misljena da na Tmaxa ipak najbolje ide Akrap
Ipak je Akrap vrh.....
Je skup i ja ga nisan stavia na Kralja ali to ne znaci da nije najbolji.....
Ovi Akrap sta sad ide na 560 je isto po meni jako dobar.ako ne i najbolji.....
Ima ih doista puno tj od 10 tmaxeva Akrap je na njih 6 pa se gubi ekskluziva ali sa druge strane to znaci da je top proizvod....
Neznan za Termi.... valjda je dobar....ekskluzivan svakako
 
Moguce, iako olpo onom sto ja vidim je da mu je lakse cruisati, nesto manje se pati u dvoje a i finalna brzina mu je nesto bolja nego na Tmaxu.
Da ne mislis da pljujem Tmaxa, jer to ne radim, uvijek mi je bio broj jedan ali XADV mi ima ono nesto sto me privuklo, makar da se izgustiram sto na kraju nebi bilo nemoguce da ga poserem ako mi ne legne ali barem mi bude dusa na miru jer znam da sam ga probao i osobno odlucio a ne po onom sto "znalci" komentiraju po forumima i YT-u.
Svako zna za sebe, ja znam sto mi Tmax u voznji pruza i gdje su mu ajmo reci limiti, XADV nisam imao priliku provozati pa ga zato gledam ubosti.
A naravno, za sve to se moze reci hvala "vrhunskoj" prodajnoj mrezi Honde, koja nema jedan faking testni ADV po cijeloj Istri i Rijeci...
Postujema ja sve sta si napisa. Niti me briga za tmax, xadv ili bilo koji motor. Vozin ono sta ocu. I nikad necu rec to je najbolje. Mogu napisat. Najbolje je za mene. Mislim da ne mozes dobit onu lovu jer covik sa 95000 dobije novog i sve ono sta si navea. A opet t max publika je skoroz debilna. A kad se budes rijesava xadv. Tek tada ces izgubit, jer vidin da ces ga pimpat. Ovo gubit pisem, jer ti to pises u postovima. Ja tako ne gledam. Prodam za koliko uspijem prodat. Trazim najbolju cijenu , pa sta uvatim, ako zelim prodat, ako ne zelim onda nabijes cifru. Ne znam koliko g imas. A ako si mlad, mladi i imas lovu( vjerovatno imas). Onda gustaj i to je to
 
Nekako san misljena da na Tmaxa ipak najbolje ide Akrap
Ipak je Akrap vrh.....
Je skup i ja ga nisan stavia na Kralja ali to ne znaci da nije najbolji.....
Ovi Akrap sta sad ide na 560 je isto po meni jako dobar.ako ne i najbolji.....
Ima ih doista puno tj od 10 tmaxeva Akrap je na njih 6 pa se gubi ekskluziva ali sa druge strane to znaci da je top proizvod....
Neznan za Termi.... valjda je dobar....ekskluzivan svakako
Ovi akrap je ruzan do boli
 
Moguce, iako olpo onom sto ja vidim je da mu je lakse cruisati, nesto manje se pati u dvoje a i finalna brzina mu je nesto bolja nego na Tmaxu.
Da ne mislis da pljujem Tmaxa, jer to ne radim, uvijek mi je bio broj jedan ali XADV mi ima ono nesto sto me privuklo, makar da se izgustiram sto na kraju nebi bilo nemoguce da ga poserem ako mi ne legne ali barem mi bude dusa na miru jer znam da sam ga probao i osobno odlucio a ne po onom sto "znalci" komentiraju po forumima i YT-u.
Svako zna za sebe, ja znam sto mi Tmax u voznji pruza i gdje su mu ajmo reci limiti, XADV nisam imao priliku provozati pa ga zato gledam ubosti.
A naravno, za sve to se moze reci hvala "vrhunskoj" prodajnoj mrezi Honde, koja nema jedan faking testni ADV po cijeloj Istri i Rijeci...
Ma sve ce to bit OK.Sve se to i vise nego dobro vozi.....
Kolega sa foruma Aprilja vozi nabudenu Integru.....jako dobro slozenu....kako ona ide boli glava.....dobro i Aprilja je top skuter vozac.....
Samo daj vrimena DCT-u
Bar misec dana svakodnevne voznje ili nekoliko tisuca km
U parsto km ne mozes doc do zakljucka
Mislin mozes......ali krivog.....kao i moj jako dragi kolega massa.st😂😂😂😂
 
Nekako san misljena da na Tmaxa ipak najbolje ide Akrap
Ipak je Akrap vrh.....
Je skup i ja ga nisan stavia na Kralja ali to ne znaci da nije najbolji.....
Ovi Akrap sta sad ide na 560 je isto po meni jako dobar.ako ne i najbolji.....
Ima ih doista puno tj od 10 tmaxeva Akrap je na njih 6 pa se gubi ekskluziva ali sa druge strane to znaci da je top proizvod....
Neznan za Termi.... valjda je dobar....ekskluzivan svakako
Akrap je ruzan do boli. Nebih ga stavio da je zadnji auspuh na svijetu. 2016. model Akrap je daleko ljepsi bio.
Termignoni mi je prvi pick, razmotrio bih Yoshi da se moze naci...
 
Akrap je ruzan do boli. Nebih ga stavio da je zadnji auspuh na svijetu. 2016. model Akrap je daleko ljepsi bio.
Termignoni mi je prvi pick, razmotrio bih Yoshi da se moze naci...
Ja ti mogu savjetovat jedan ali zbog Nike11 necu rec na glas
Jel lik sve sta ja recen govori da to ja iman i da je to zato najbolje😎
 
Postujema ja sve sta si napisa. Niti me briga za tmax, xadv ili bilo koji motor. Vozin ono sta ocu. I nikad necu rec to je najbolje. Mogu napisat. Najbolje je za mene. Mislim da ne mozes dobit onu lovu jer covik sa 95000 dobije novog i sve ono sta si navea. A opet t max publika je skoroz debilna. A kad se budes rijesava xadv. Tek tada ces izgubit, jer vidin da ces ga pimpat. Ovo gubit pisem, jer ti to pises u postovima. Ja tako ne gledam. Prodam za koliko uspijem prodat. Trazim najbolju cijenu , pa sta uvatim, ako zelim prodat, ako ne zelim onda nabijes cifru. Ne znam koliko g imas. A ako si mlad, mladi i imas lovu( vjerovatno imas). Onda gustaj i to je to
Mislis? Evo iskreno, troje su me zvali u par dana za njega. Jedan je nudio 90000, bez dodatne opreme ali meni se ne skida i nisam htio dati.
Nema ih po 95000, nigdje u HR se ne moze dobiti takav popust na TechMaxa...
Tmax je prakticki valuta i drzi cijenu, mozda najbolje od svih japanskih dvotockasa, motori i skuteri.
Prodao sam ih tri, ukupno sam izgubio 1500€...Ne racunajuci pimpanje...
 
Ma sve ce to bit OK.Sve se to i vise nego dobro vozi.....
Kolega sa foruma Aprilja vozi nabudenu Integru.....jako dobro slozenu....kako ona ide boli glava.....dobro i Aprilja je top skuter vozac.....
Samo daj vrimena DCT-u
Bar misec dana svakodnevne voznje ili nekoliko tisuca km
U parsto km ne mozes doc do zakljucka
Mislin mozes......ali krivog.....kao i moj jako dragi kolega massa.st😂😂😂😂
Ma nisam ja nikakav rejser, volim lagano nadograditi vozilo, manje vise estetski a i sa 36. godina na ledjima najmanje sto mi je potrebno je da se ljudi okrecu kad prodjem.
Meni je osobno vazan prvi feeling, ako si ne kliknemo, vjerojatno je da ce brzo na bubanj.
 
Mislis? Evo iskreno, troje su me zvali u par dana za njega. Jedan je nudio 90000, bez dodatne opreme ali meni se ne skida i nisam htio dati.
Nema ih po 95000, nigdje u HR se ne moze dobiti takav popust na TechMaxa...
Tmax je prakticki valuta i drzi cijenu, mozda najbolje od svih japanskih dvotockasa, motori i skuteri.
Prodao sam ih tri, ukupno sam izgubio 1500€...Ne racunajuci pimpanje...
Šta nije to malo Preskupo,koliko još kupac mora dati državi kod prepisa?
 
Mozda, a oni 2017/ 2018 po 10500€ je dobra cijena?
Nisam to rekao,normalno da nisu ali ja to gledam ovako,da idem dat za tvoj 97tkn rađe bi dodao 1000 eura i uzeo novi.
Premala razlika da nebi uživao da ja budem prvi vlasnik a i tih 1000 eura bi mi se vratilo prilikom prodaje
 
Nisam to rekao,normalno da nisu ali ja to gledam ovako,da idem dat za tvoj 97tkn rađe bi dodao 1000 eura i uzeo novi.
Premala razlika da nebi uživao da ja budem prvi vlasnik a i tih 1000 eura bi mi se vratilo prilikom prodaje
I ja tako gledam ali ako gledas kako treba, nije razlika 1000€, nego je razlika + kufer, nosac tablice i vizir. To je jos dodatno 5000kn.
Mislim, pogledaj malo oglase pa vidi sta se prodaje po 11000€, pa kako da ja onda svoj dam za taj novac kad se prodaju dvije godine stari po toj cifri.
 
I ja tako gledam ali ako gledas kako treba, nije razlika 1000€, nego je razlika + kufer, nosac tablice i vizir. To je jos dodatno 5000kn.
Mislim, pogledaj malo oglase pa vidi sta se prodaje po 11000€, pa kako da ja onda svoj dam za taj novac kad se prodaju dvije godine stari po toj cifri.
Sve je to ok.
Ja nebi dao toliko a tebi sretno s prodajom,ne razmišljaju svi kao ja .