Yamaha Tmax 560

meni su neka "ružna" auta i motori "lipi"...tako da bi reka za ovog ružnog tmaxa da mi je lipši od prethodnika
 

... konacno kapitulacija akrapovica i one nakaradne pirje od auspuha...
 
... obicni sa 11.999 na 12.699 eura...
... tech sa 13.799 na 14.899 eura...
:poop:
 
... ako cemo usporedivat omjere cijena u italiji i kod nas ispada da ce obicni kostat cca 101.500 kn, a tech cca 114.300 kn... ludilo.... :mrgreen:
 
  • Like
Reactions: seki22
Dis

Dis od sramote uzet obicnog😜🤪
... normalno da bi uzea obicnog... tempomat, vizir na struju, grijanje jaja, meni ne treba, samo dodatna tezina... :mrgreen: techa bi uzea jedino ako bi imao neku boju koja mi se bas svida, a da je nema obicni...

... a sad se siti zutog iz 2009. godine koji je kostao 68.800 kn i na bozicnom popustu 61.920 kn... sramota... :mrgreen:
 
... normalno da bi uzea obicnog... tempomat, vizir na struju, grijanje jaja, meni ne treba, samo dodatna tezina... :mrgreen: techa bi uzea jedino ako bi imao neku boju koja mi se bas svida, a da je nema obicni...
Ima i Romanista obicnog pa ga sprdan svakodnevno😂😂😂
 
Tecaj japanskog jena,nasukani brod u suezu,nedostatak cipova,covid potvrde,milanovic/plenkovic,hajduk sjeba rijeku...sve je to dovelo do ovakve cijene za novi tmax...
 
Cijena nece predstavljat nikakav problem ide to na leasing :mrgreen:
Pa da
Budimo realni 😎
110 iljada kn na kredit na 5 god
To je ispod 2000 kn misecno….
Samo caka je da si prije sa temakson bia faca😂😂😂….svak ga je tia imat(kao sad GS-a😂😂😂)
Za skuterase bog isus a za motoriste te nije bilo briga jer si bog
Sad te gledaju i kazu vidi budale 100 kn je da za skuter,Xadv bolji

vrimena se minjaju😎😂🤪😜
 
Halo Bing, kako brat? Cijena? Sitnica!!!

:LOL:
 

Attachments

  • IMG-20220117-WA0006.jpg
    IMG-20220117-WA0006.jpg
    88 KB · Views: 0
Tesko...Ovo je skok od 2k €, a vec je ionako pretjerano skup bio.
Svako ima svoje granice, moja je sa ovom cijenom probijena.
Nije stvar novaca, koji se da zaraditi nego je to stvar principa kad te netko zeli ocerupati.
 
  • Like
Reactions: lowrider123

... skuplji 1000 eura nego u italiji... vjerojatno su citali onaj clanak o razlici u cijenama prehrambenih namirnica u nas i u razvijenim europskim zemljama pa su prema tome formirali cijenu... :mrgreen:
 
  • Like
Reactions: Lo Juventino