Yamaha Tmax 560

joke said:
Official cjenik izašo danas ..osnovni(sx) model unatoć povečanju kubikaže ostaje ista cijena(93500), Tech 104500.

Znaci Yamaha odrijesila kesu i poklonila par ccm kubicne zapremine.

Neprocjenjivo  :mrgreen:
 
Jel Tmax 560 ima ride by wire/throttle by wire ili nema nego obicna sajla......


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
joke said:
10 isporučenih ... 9 se čeka.

Znači Deba, Grle, Bili, Žile, Manga, Crni, Cigo, Riba, Štrlac i Mali Zeus su dobili svoje, a ostali čekaju. Napeto i neizvjesno :shock: :shock:
 
evo i mene kum nagovara da prodan TDM-a i uzmem novog T-maxa..moran priznat da je lip, uvjeren sam da je i za vozit dobar..al da je 5000 eura priko mire, je..ova cijena prolazi samo u ST medu pomorcima i mladim poduzetnicima..
 
LALA3 said:
evo i mene kum nagovara da prodan TDM-a i uzmem novog T-maxa..moran priznat da je lip, uvjeren sam da je i za vozit dobar..al da je 5000 eura priko mire, je..ova cijena prolazi samo u ST medu pomorcima i mladim poduzetnicima..
Neznan kojeg tuduma vozia
Meni je oni zadnji model prelip motor.....
Isto tako nikad nisan vozia tuduma ali frend je bia kupia novog a ja Kralja
900 ccm i 86 ks vs 500 ccm i 43 ks
Nikakve sanse nisan ima.....sad je tu malossi i Mivv ali pretpostavljam opet bi bilo potpuno isto....
Novi tmax 560 bi triba bit dosta bolji ali opet je to 560 ccm i 47 ks
Ja ti savjetujem da prije kupnje 560 sa istim napravis dir od cca 100njak km pa onda vidis jel ti odgovara....
Tmax je strasan stroj ali 43-47 ks nije 86 i nikad nece bit


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
seki22 said:
Jel Tmax 560 ima ride by wire/throttle by wire ili nema nego obicna sajla......


Sent from my iPhone using Tapatalk

Zaosta si "malo" ... to je bilo pitanje za kraj 2016.
 
joke said:
Zaosta si "malo" ... to je bilo pitanje za kraj 2016.
Nisan pratia.....
Odlicno onda.....To je dobro.....
Vec mi je Tmax drazi.....


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Kao i uvijek do sada novi modelj bolji je od starog ... to mogu reć nakon par mjeseci vožnje. Jedini nedostatak Euro5 norme je verglanje 2-3 sekunde duže od "na zub" paljenja koje je prije imao. Kao i uvijek do sada osjeti se najbolje nakon duže vožnje novog pa prelaska na starog.
 
gvo said:
Znači Deba, Grle, Bili, Žile, Manga, Crni, Cigo, Riba, Štrlac i Mali Zeus su dobili svoje, a ostali čekaju. Napeto i neizvjesno :shock: :shock:

:LOL: :LOL: ... znači Drle opet ispušia...  :mrgreen:
 
joke said:
Kao i uvijek do sada novi modelj bolji je od starog ... to mogu reć nakon par mjeseci vožnje. Jedini nedostatak Euro5 norme je verglanje 2-3 sekunde duže od "na zub" paljenja koje je prije imao. Kao i uvijek do sada osjeti se najbolje nakon duže vožnje novog pa prelaska na starog.

izgleda da se i u Italiji prodaje bolje nego ikada (uzevsi u obzir ukupan pad prodaje zbog virusa)

https://www.motociclismo.it/mercato-delle-due-ruote-classifiche-vendita-moto-e-scooter-2020-a-marzo-bmw-r-1250-gs-davanti-honda-africa-twin-76155

strana 5
 
Prodaje se na jugu Italije; po favelama Napulja, brdima kalabrije, sicilije. U principu, što je pripizdina veća i zaostalija, penje se broj temaksova per capita. :mrgreen:
 
Eto i ja danas postao vlasnik treceg Tmaxa po redu.
Nakon 2013. i 2017. DX-a dosao je na red TechMax.
Prvi dojmovi su isti manje vise kao i sa svakim Tmaxom do sada, sto se ciklistike, upravljivosti i izrade tice nemam zamjerke.
Mrvicu se lakse dolazi od 110-150kmh u odnosu na DX-a ali to je manje vise zanemarivo.
Vidjeti cu ako me ne privuce X-ADV da probam... :)

e8144ef602a65eeca05c28b6347d4c8b.jpg



Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Čestitam i sretno! Jednog lijepog dana se nađemo na Plominci i zamijenimo za pile, može?

(y)

Sent from my MI 9 using Tapatalk

 
Eto i ja danas postao vlasnik treceg Tmaxa po redu.
Nakon 2013. i 2017. DX-a dosao je na red TechMax.
Prvi dojmovi su isti manje vise kao i sa svakim Tmaxom do sada, sto se ciklistike, upravljivosti i izrade tice nemam zamjerke.
Mrvicu se lakse dolazi od 110-150kmh u odnosu na DX-a ali to je manje vise zanemarivo.
Vidjeti cu ako me ne privuce X-ADV da probam... :)

Sent from my iPhone using Tapatalk

Kako se regulira visina prednjeg stakla? Ima li zasebne komande ili se mora ući u meni? Može li se visina regulirati u vožnji?