Yamaha Tmax 560

Kako se regulira visina prednjeg stakla? Ima li zasebne komande ili se mora ući u meni? Može li se visina regulirati u vožnji?
Ima se na volanu komande pa se moze slobodno u voznji dizati/ spustati visina.
To mi je osobno najveci plus kod DX-a bilo a i sad na TechMaxu.
 
  • Like
Reactions: pinokio
danas vidio jednoga i temeljito ga pogleda i moran priznati da je motor top iz svakog kuta gledanja,
neman pojma kako prodaja ide ali pogođen dizajn max,
 
danas vidio jednoga i temeljito ga pogleda i moran priznati da je motor top iz svakog kuta gledanja,
neman pojma kako prodaja ide ali pogođen dizajn max,
Mozda najlipsi dosad( meni najlipsi). A vozi se , da ne zelis prestat vozit. Mislim da od ovog ne moze bolje, sve drugo je ajme. Ako odu jos 100 kubika vise, nece to bit to. Izgubit ce ovakvu voznosta, radi tezine. I sad nije lagan, iako ti se cini da vozis 150 kg a ne 220. Tako da sta god bude slijedece, nece bit tmax. Moze on i 800 ccm imat i 60 ks+. Ali to nece vise bit t max. I zato cu ovog kupit
 
Da moram naci neku manu, E5 motori i sva ta "gusenja" zvuka...Zuk je u odnosu na E3 iz 2013 dosta tih, i gubi onu dubinu sa E3 Tmaxom.
Naravno, 10-ak konja vise nebi bilo lose...

Usput, stavio Ermax zatamnjeni vizir, originalne velicine i kufer, koji se samo ponekad stavlja :)



4AA04724-8AE8-4E7A-AB74-B31362A0DC41.jpeg
 
  • Like
Reactions: pinokio
Ne bi se sad tia pravit pametan ali mislin da nova Integra ili novi X-adv bez obzira na vecu tezinu rasture gorenavedene skutere
Mada isto tako ne mislin da je to neki vrijedan podatak u maxi skuter svijetu
 
A tek iduće godine, kad izađe novi T-Max 567 ccm3! Hrvatske Ceste i nejač konkurencije strepe i drhšću!
 
Jel ko stavia Michelin Pilot Road 5 gume na Tmaxa
Cine mi se dobar izbor
Ili Bridgestone SC Rain.......
 
... za t -maxa se trenutno ne bi mislio ni sekunde , SC zakon... valjda onda ni taj rain nije loš... :mrgreen:
 
Kaki ba rain kaki bakrači... Samo Pirelli Diablo Rosso Scooter na maxa il' ništa!

:mrgreen:
 
Diablo rosso je isto odlicna guma ali nekako mi je presportska a Kralju je sad namjenjena penzionerska voznja i sta vise gripa/sigurnosti u normalnoj voznji tj nezagrijanih guma
Vozi ga covik od 70 god a ja cu liti kad Kraljica nije primjerena zbog okolne temperature
Motor liti nije najpametnija opcija a pogotovo ako je Kralj rezerva
Tako da mi pilot road 5 pari skroz ok
Mada i SC je top guma
Vidit cemo sta ce doticnom trenutku bit na lageru......
 
Nakon 150 000 km na maxu iz 2007. od toga vecina na pirelliu diablu, jedino je sta ce ic i na novog maxa....a ste se tice novoga, svi argumenti protiv nestanu ko sapunica nakon 2.minute...svaka voznja pa i ona najkraca stavlja osmijeh na lice...a to nema cijenu
 
Za 2021. Yamaha nam je osim sive boje ponudila i sivu boju! I zleleno-sivu. I još jednu sivu.

:mrgreen:

Ove 4 sive boje se kriju iza dramatičnih imena "Tech Kamo", "Sword Grey", "Icon Grey" i pazi sad, "Power Grey"!!!
O jebote jamaho luda li si, daj smanji dozu , vidiš da ti škodi!
 
Za 2021. Yamaha nam je osim sive boje ponudila i sivu boju! I zleleno-sivu. I još jednu sivu.

:mrgreen:

Ove 4 sive boje se kriju iza dramatičnih imena "Tech Kamo", "Sword Grey", "Icon Grey" i pazi sad, "Power Grey"!!!
O jebote jamaho luda li si, daj smanji dozu , vidiš da ti škodi!

😆
 
Last edited: