Yamaha Tmax 560

Verzija sa 20. godišnjicu s dijelovima od prešanog karbona.

 

Attachments

  • 2021-Yamaha-XP500ADXSV-EU-Tech_Graphite-Keyvisual-001-01.jpg
    2021-Yamaha-XP500ADXSV-EU-Tech_Graphite-Keyvisual-001-01.jpg
    167.3 KB · Views: 87
  • 2021-Yamaha-XP500ADXSV-EU-Tech_Graphite-Static-002-03.jpg
    2021-Yamaha-XP500ADXSV-EU-Tech_Graphite-Static-002-03.jpg
    107.3 KB · Views: 93
  • 2021-Yamaha-XP500ADXSV-EU-Tech_Graphite-Static-003-03.jpg
    2021-Yamaha-XP500ADXSV-EU-Tech_Graphite-Static-003-03.jpg
    123.4 KB · Views: 91
Jesu se namucili ovi iz Yamahe.
Svake godine sve manje i manje inovativnosti, jednu hebenu boju im je tesko zamjeniti i to za godisnjicu.
Epic fail...
 
Malo. Trebalo je to zaokružit na 20000.

:mrgreen:
 
jos nema vise onog "wow" faktora ako ga mozemo tako nazvat nego "LOL" faktor
Ono kupia si novog za 120 iljada kn ......
Jesi ka mlad bia nosen pa ispusten ......
Sta je previse je previse ..... ovo je sad vec pišanje po kupcima
 
Ma to je sramota, ajde da ima nesto novo, revolucionarno ali ovdje zele uvaliti par drukcijih plastika za 2000€ vise. Trebalo bi da ih ljudi odhebu par godina pa Yamaha skrati krila.
Makar nisam niti ja daleko da uzmem XADV...
 
"Yes, it’s rather like a bike. The Forza is no scalpel but it’s way sportier and has greater outright handling than something like a TMAX, and ushering it smartly down a B-road is entertaining. The diddy-looking 15-inch rear wheel has no ill effects on the handling."

 
"Yes, it’s rather like a bike. The Forza is no scalpel but it’s way sportier and has greater outright handling than something like a TMAX, and ushering it smartly down a B-road is entertaining. The diddy-looking 15-inch rear wheel has no ill effects on the handling."

Ovo si triba stavit u temu od Forzi
Fenomenalno izgleda
Po meni trenutno najbolja opcija u svitu skutera i to debelo.....
Da sad kupijen skuter isa bi na Forzu
117 iljada kn za Tmaxa po meni moze dat samo......ne necu rec.....
 
Meni Forza bas nista ne predstavlja, da idem sa Tmaxa jedino XADV me mami, ostalo nula bodova u svijetu skutera, ako se ADV moze nazvati skuter.
Forza me ostavlja ravnodusnim...
 
Ovo si triba stavit u temu od Forzi
Fenomenalno izgleda
Po meni trenutno najbolja opcija u svitu skutera i to debelo.....
Da sad kupijen skuter isa bi na Forzu
117 iljada kn za Tmaxa po meni moze dat samo......ne necu rec.....

Post je tamo gdje mu je mjesto. Ako samo jednog čovjeka spasimo od kupnje temaksa, svijet će utoliko biti bolje mjesto, a svemir korak bliže ravnoteži.
 
Post je tamo gdje mu je mjesto. Ako samo jednog čovjeka spasimo od kupnje temaksa, svijet će utoliko biti bolje mjesto, a svemir korak bliže ravnoteži.
Pazi....
Tmax je jako dobar skuter ali......
To vise nije to a cijena je sad vec apsurdna.....znan da svako sa svojin parama radi sta oce ali ko to kupi novo ne mogu a da ga ne izvrgnen sali i posalici
Posli Kralja Yamaha je pocela must kupce
Abnormalno povecanje cijene i pad kvalitete(koji je realno pocea i sa Kraljem jer najbolje napravljen Tmax je 2005-2007)koje nije bilo nicim opravdano
Sjetimo se da je cijena 2008 god bila 68 tisuca a sad je 117 tisuca
2009 na akciji 66060 kn......a TDM je bia oko 70 iljada takoder na akciji......
Sad kupis tracera 900 i jos ti ostane 20 iljada kn
 
  • Like
Reactions: exfreerider
Pazi....
Tmax je jako dobar skuter ali......
To vise nije to a cijena je sad vec apsurdna.....znan da svako sa svojin parama radi sta oce ali ko to kupi novo ne mogu a da ga ne izvrgnen sali i posalici
Posli Kralja Yamaha je pocela must kupce
Abnormalno povecanje cijene i pad kvalitete(koji je realno pocea i sa Kraljem jer najbolje napravljen Tmax je 2005-2007)koje nije bilo nicim opravdano
Sjetimo se da je cijena 2008 god bila 68 tisuca a sad je 117 tisuca
2009 na akciji 66060 kn......a TDM je bia oko 70 iljada takoder na akciji......
Sad kupis tracera 900 i jos ti ostane 20 iljada kn
Idu na foru dok se prodaje neka tako bude,a svaka nova euro norma iljadu eura gori,mada tmax nikad nije bacanje para jer se cijena skoro ne gubi u 2 godine,al šta je previše previše svaka ti stoji
 
Ne gubi se ako se ne krene u pimpanje :D
Tada love ide definitivno u nepovrat a sto se samoga Tmaxa tice, stvarno drzi vrhunski cijenu.
Ja sam na svome nakon 4 godine dobio 1500€ manje nego sto sam ga platio, sto je po meni zanemarivo. Izasao me 8500€ a prodan za 7000...
 
Last edited:
Ne gubi se ako se ne krene u pimpanje :D
Tada love ide definitivno u nepovrat a sto se samoga Tmaxa tice, stvarno drzi vrhunski cijenu.
Ja sam na svome nakon 4 godine dobio 1500€ manje mego sto sam ga platio, sto je po meni zanemarivo. Izasao me 8500€ a prodan za 7000...
Pimp je must......
Pazi.....jesi ga regularno dobia po normalnoj cijeni za 8500 ili si uboa nesto.....
 
Ma ne, ja sam dao Beverly 350, 3 godine star i 30000km i 4000€. Max za Bev sam tada mogao dobiti 4500€. To je bilo za Tmax 530 ABS 2013. 2017. sam uzeo 530 DX u salonu, nov, 0km za 94000kn, nakon 3mj sam ga prodao opet za 94000kn. Zadnji uzeo 560 TechMax uzeo za 95000.
 
Ma ne, ja sam dao Beverly 350, 3 godine star i 30000km i 4000€. Max za Bev sam tada mogao dobiti 4500€. To je bilo za Tmax 530 ABS 2013. 2017. sam uzeo 530 DX u salonu, nov, 0km za 94000kn, nakon 3mj sam ga prodao opet za 94000kn. Zadnji uzeo 560 TechMax uzeo za 95000.
Ti gospe
Nisi ima Kralja.....
Pa kako si najboljeg propustia