Yamaha Tmax 560

Bravo
Sad kad imas dvotockalo kvalificira si se za mogucnost kave i sokica......😎
 
Čestitke, kralj je zakon!

(y)
Fala lipa. Volija bi imat tvoga tuona jos uz t maxa. Al ne vidin se vise od max 1000 km na rr u godisnje. Tako da mi T 7 igra,. Pase mi izgled, vrsta motora, bez dida mida, a jos nije ni skup. Iako kad bi bija 10 g mladi tuono usa u garazu bez greske. Sad mi uz T 7 igra Dukac diablo( kao Matin). A da nije preskup za ono sta nudi isa bi dukac hypermotard. Lud motoric, pre lud
Ima san ga prilike vozit 15 dana od frenda , pa kako to ide, lezi, a kako se da s pimpat. Cudo jedno.
sad cu malo pricekat, pa vidit sta uzet. Pa san jedno 5 g miran.ako ne i vise. Al tvoj tuono je mozda najlipsi motor zadnjih par g. I nema nikakvih problema s njim. nekidan u karlobagu kad ste bili( vidija slike) Svi motori su bili, gs, rr, xr,matin diablo, i od sviha samo se tvoj vidi. Ludnica kako je lip motor
 
Last edited:
  • Like
Reactions: DiAbLeRo
Evo napravija jos 100 km. Jedan dan 300 km. Osmijeh priko glave. kako se lipo vozi kralj, cudo jedno. Jos mi dosle bridgstone sc r. Top gume. Top.
 
Cuo sam da ti ne placas nista, pa cu razmislit:mrgreen:
Svasta si nesto cua......
Puno toga krivoga.............
Ima mi prika 560.......kaze da je zadovoljan.......ima je dva prije.....jedan je bia Kralj.......
Ali kad idemo u dir onda mora ic sa S10 jer ni ja ne iden sa Kraljen pa di ce on sa 560........😂😂😂
 
Ja sam na maxu ima Pirelli Diablo Rosso Scooter posli Dunlop GPRki i Metzelera Feelfree i guma mi je bila fantastikus.
 

Attachments

  • IMG_20180930_163804-01.jpeg
    IMG_20180930_163804-01.jpeg
    505.8 KB · Views: 0
Ja sam na maxu ima Pirelli Diablo Rosso Scooter posli Dunlop GPRki i Metzelera Feelfree i guma mi je bila fantastikus.
Ja sam na maxu ima Pirelli Diablo Rosso Scooter posli Dunlop GPRki i Metzelera Feelfree i guma mi je bila fantastikus.
Da to je top guma. A kad ovu izlizem probat cemo pirellicu. Lipo si ti to ciken stripes ogulija(y)
 
Last edited:
Svasta si nesto cua......
Puno toga krivoga.............
Ima mi prika 560.......kaze da je zadovoljan.......ima je dva prije.....jedan je bia Kralj.......
Ali kad idemo u dir onda mora ic sa S10 jer ni ja ne iden sa Kraljen pa di ce on sa 560........😂😂😂
S10. ??? Super tenera? Ma nije problem s tmax om vozit sa ozbiljnim motorima. Problem je ako se vozi bas brzo, onda su oni na 50% , a s t maxom moras izvlacit maximum. E sad ako cu tako vozit sat dva ok, al vise od toga nisan lud. Iden gustat a ne umarat se, ako kuzis sta mislim. Malo te trolam, ok se lik, osim onog da je sve sta ti posjedujes najbolje:ROFLMAO:
 
  • Like
Reactions: seki22
S10. ??? Super tenera? Ma nije problem s tmax om vozit sa ozbiljnim motorima. Problem je ako se vozi bas brzo, onda su oni na 50% , a s t maxom moras izvlacit maximum. E sad ako cu tako vozit sat dva ok, al vise od toga nisan lud. Iden gustat a ne umarat se, ako kuzis sta mislim. Malo te trolam, ok se lik, osim onog da je sve sta ti posjedujes najbolje:ROFLMAO:
Mene redovito obriju sa temaxovima🤪
I da vozin R1......a kamoli Kraljicu
Pemzija đir
 
Mene redovito obriju sa temaxovima🤪
I da vozin R1......a kamoli Kraljicu
Pemzija đir
Moze te i x max obrijat. Al ako ti drzis cca 130-150, a to je tebi na 50%, a njemu na 100%. Nakon nekog vrimena on ce izgorit.