Yamaha Tmax 560

malo si pomiša priču, ne pričan o sposobnosti nego o mogućnosti motora
znači u par zavoja vidiš di je koji, a za uteč nekomu tribaš napustit razum i svaki oprez, jer čim popustiš ovaj iza je tu i drži priključak
ja san često na relaciji pa možda se sretnemo...
... svi su tu negdi blizu sa sličnim vozačima... neće uteć niko nikom... nego, koja je ono siva integra po gradu šta se vozi pošteno, tip ima mota... :mrgreen:

Tja
Diableru je dovoljan i Xmax 300😂😂😂😂

... a pokojni Zoki Čolak... može i xmax 250... :mrgreen:
 
... svi su tu negdi blizu sa sličnim vozačima... neće uteć niko nikom... nego, koja je ono siva integra po gradu šta se vozi pošteno, tip ima mota... :mrgreen:



... a pokojni Zoki Čolak... može i xmax 250... :mrgreen:
Ja Aprilju prvo cujen a onda prozuji......
Slalom oko bakica u Opelima i Pezoima....jako opasno
Najbolji vozac sa kojin san se vozia je Cosmic............ako cemo ko kako vozi i ako to ima nekog znacenja

Tmax je stroj bez daljnjeg ali nije to vise to.....
Za mene preskupo i nema vise ono nesto......
Dok mi Xadv ili Forza 750 bas to ono nesto imaju.....
Ali nismo svi isti.....
 
stavija malosija ili bilo šta na tmaxa debelo će zaostat za hondama s dct-om
smiješni ste s tim izjavama
prelića san takve tmaxove, mislim...sasvim druga kategorija
Aj malo pogledaj po yt. Ne sumnjam da si ok vozac. Ja pisem da je t max brzi pun k na startu i 400 i 1 km od forze i xadv. Pa obe honde su teze 25 kg. A ti ka dobar vozac mozes obrijat i rr kojeg oces i sa forzom 300
 
... svi su tu negdi blizu sa sličnim vozačima... neće uteć niko nikom... nego, koja je ono siva integra po gradu šta se vozi pošteno, tip ima mota... :mrgreen:



... a pokojni Zoki Čolak... može i xmax 250... :mrgreen:
Opa vidin da se poznavali Gospodina Colaka. Pravi gospodin je bija. Jedan od boljih ljudi koje san upozna
 
  • Like
Reactions: Boxer_st
Jebote sve neki gaseri voze tmax, strah me i izac sada na cestu da me netko ne odere :)
Djeca ko djeca.
Ciji je veci.

Strasno sto se pise po temama. Umjesto iskustva, oni koji je brzi i bolje vozi. Eto ja imam tracer 900 i sta sad ak me neko obrije s skuterom. Trebo mi mu pokazat sta ja znam ili sta....zaista bravo decki.

Uostalom ovaj forum citaju i mladi decki koji su tek polozili. Pokazite im prvo rijecima a onda djelima kako se ponasa u prometu. Zar ih dovoljno ne gine.

S ovime nisam htio nikog osobno uvrijediti ali daj prestanite s besmislenim rasprava i kurcenjem.
 
  • Like
Reactions: triumf
Djeca ko djeca.
Ciji je veci.

Strasno sto se pise po temama. Umjesto iskustva, oni koji je brzi i bolje vozi. Eto ja imam tracer 900 i sta sad ak me neko obrije s skuterom. Trebo mi mu pokazat sta ja znam ili sta....zaista bravo decki.

Uostalom ovaj forum citaju i mladi decki koji su tek polozili. Pokazite im prvo rijecima a onda djelima kako se ponasa u prometu. Zar ih dovoljno ne gine.

S ovime nisam htio nikog osobno uvrijediti ali daj prestanite s besmislenim rasprava i kurcenjem.
Jel ocistis prednju gumu?
Mos na kolino?
 
  • Haha
Reactions: Igor28
Djeca ko djeca.
Ciji je veci.

Strasno sto se pise po temama. Umjesto iskustva, oni koji je brzi i bolje vozi. Eto ja imam tracer 900 i sta sad ak me neko obrije s skuterom. Trebo mi mu pokazat sta ja znam ili sta....zaista bravo decki.

Uostalom ovaj forum citaju i mladi decki koji su tek polozili. Pokazite im prvo rijecima a onda djelima kako se ponasa u prometu. Zar ih dovoljno ne gine.

S ovime nisam htio nikog osobno uvrijediti ali daj prestanite s besmislenim rasprava i kurcenjem.
Tracer 900
Ako nemas 1200+ ccm u premium segmentu nemas sta trazit u temi o Tmaxu i dvocilindricnim skuterima
1000 ccm jedino ako je rijec o Kraljici
 
Ima li kakvih tmax susreta ili vožnji, vidija sam onu stranicu tmax hrvatska al nisu odavna nista objavljivali pa to bice nije aktivno vise
 
Poznajem čovika koji je od 2005 na ovamo,vozia/kupia sve modele temaksa i kaze da je 2008g bia najgori model...estetski.
Osobno, 2013g po meni je naj...bar za nas krakate.
 
  • Like
Reactions: Nike11
Ima li kakvih tmax susreta ili vožnji, vidija sam onu stranicu tmax hrvatska al nisu odavna nista objavljivali pa to bice nije aktivno vise
Misli nda je Tmax klub Hrvatska prnia u cabar
Osnova san to udruzenje ali.......jebiga
 
ja nemogu zamislit tu zaludenost,koja je kod tebe prisutna od 2008g :ROFLMAO:

i onda kupis motor,koji u biti nije motor,jer je automatik i sad opet ide ista šema iz 2008g.
onda se pitaš zasto se ne nademo na cugi....zato jer si naporan sa tom spikom,eto zato!:LOL:
 
  • Like
Reactions: leCo and Nike11
ja nemogu zamislit tu zaludenost,koja je kod tebe prisutna od 2008g :ROFLMAO:

i onda kupis motor,koji u biti nije motor,jer je automatik i sad opet ide ista šema iz 2008g.
onda se pitaš zasto se ne nademo na cugi....zato jer si naporan sa tom spikom,eto zato!:LOL:
Hhahah
Puka si ka cvrcak.....
Ali bas ono puka........
Svrbi te tmax da je to cudo jedno......a ne stanes na njega.......teske sudbine.......
Sad i Africa......
Sve sta je iman tebe svrbi.....
simptomaticno........
Ja san recimo iznimno sretan sta konacno imas pravi motor i to ne pravi nego maltene najbolji ikad.....a ti zajedljivo i ljubomorno celjade.....pih.....
 
  • Like
Reactions: Nike11
da si pratia temu,ima sam i tmaxa 2013g,mada sam ga nakon 2 miseca proda...kako ja nisam ti,nisam to objavljiva na sva zvona.
iduci na listi zelja mi je zzr ili hayabusa.
jedino me nekad zasvrbe jaja... :D
kad kupis motor sa manicom,onda mi se javi za piće...do tada budi kuco.
 
  • Like
Reactions: Nike11