Yamaha Tmax 560

ma di blijedo zuti?
 

Attachments

  • C09176AF-599C-4111-A509-FA6BB1D7B8A1.jpeg
    C09176AF-599C-4111-A509-FA6BB1D7B8A1.jpeg
    59.4 KB · Views: 0
  • CB7B3CE2-F0A8-45D3-B43B-073AEDE4590A.jpeg
    CB7B3CE2-F0A8-45D3-B43B-073AEDE4590A.jpeg
    87.1 KB · Views: 0
Mislia sam da je neka kineska firma kupila stare zalihe Seki mobila, i stavila tft display ( ala Malaguti Nexus ), ali je u stvarnosti puno gore za Yamahu. Bljuuc
 
Meni se što ga dulje gledam i vrtim video sve više sviđa. Malo su ga naoštrili, dodali mu malo sportskiji štih u odnosu na prethodnu hipstersko-yuppijevsko-luksuznu limuzinsku varijantu, vizualno su mu smanjili masivnost prednjeg kraja što mi je O.K.. Kovani aluminijski volan, spin-forged kovane lakše felge, redizajniran prostor oko čepa goriva i sam čep, mali naslon kao i kod nekadašnjih modela, i sad mi jedino smeta (a i do sad mi je jako oku smetao) onaj neugledni plastično-kobasični auspuh. No tome, srećom, ima lijeka. Jedan full crni, može i mat, s ovom šupljom cevkom bi mi baš leg'o...

:devilish:
 

Attachments

  • Yamaha-T-MAX-Completo-con-SC1-R-dettaglio.jpg
    Yamaha-T-MAX-Completo-con-SC1-R-dettaglio.jpg
    1.4 MB · Views: 0
uvijek ista priča, izade novi T max... ne valja, ružan, ovakav, onakav, stari je bio ljepši, bolji....a za godinu dvije super, sve pet, jeste grintavci.
 
naprid baca malo na predatora,
inače ta su mi svitla nekako previsoko postavljena.
možda je uživo drugi dojam ali znam jedno sigurno da već sada ima naručenih baren 10 komada :D
i ja sam se jutros predbilježio za sivog Tech Maxa 22 god.😜
 
  • Like
Reactions: DA-IM
teško je bit jubitelj tmaxa...priznajem da in nije lako, svake dvi tri godine novi još lipši i oštriji, joke će za ovoga sigurno reč da je još 30% vozljiviji od prethodnika, ato je reka za svakoga do sada vjerojatno 🙃
 
Za 2018 san govoria od prvog dana da je ružan i dalje mi nije sia, a to šta su prodavači Honde komitragični to neću komentirat. Vidit ćemo prvi kvartal 2022 u Italiji.
 
Sad je moran prominit svoj 2020. Nek idu u kua

isto cekat da ga vidim uzivo. Srica pa ima crni mat. A mozda bude lip dark petrol