Yamaha Tmax 560

cijena je bolesna
a ružan je...zato je meni lip, prova mu je odmak od dosadašnjeg klišea
smeta me onaj veliki glatki sjajni bočni bumerang, ali dobro u ružnoći je lipota
 
Taj boomerang je tri koraka u rikverc. Uzas kako su ga bacili u retro grade. Meni se osobno jedino volan i TFT svidjaju iako to sve vise izgleda kao elektro skuter...
 
... meni je ovaj daleko najlipši tmax dosad... i ispravili su sve one stvari koje su mi na prethodnom modelu smetale...
 
Mislite da XADV nece pratit cijenu novog Tmaxa?:mrgreen:.Dat 125 000 kn je previse, bezobrazno previse, ali bilo je i previse i preko 100 000, tako da ce ST biti krcat novih maxovima na max ljeta 2022".;):eek:
 
A to je vrlo vjerojatno...U Rovinju nas cetvero vozi Tmaxa 560 "starog", svi do jednog su ponovili da im je to zadnji Tmax 😀 Moguce da se i predomisle kad ga vide uzivo ali cisto sumnjam...
Makr bi meni cak i odgovarao izlet u XADV tabor, jer vec ga dugo mjerkam...
 
A to je vrlo vjerojatno...U Rovinju nas cetvero vozi Tmaxa 560 "starog", svi do jednog su ponovili da im je to zadnji Tmax 😀 Moguce da se i predomisle kad ga vide uzivo ali cisto sumnjam...
Makr bi meni cak i odgovarao izlet u XADV tabor, jer vec ga dugo mjerkam...
S svakom generacijom je isto, meni je najvece iznenadjenje (ili razocaranje:unsure:) bilo kad su prvi put probili 100 000 kn, tada sam (naivno) pomislio pa ok, nece ih bit sad kao i prije, naravno, gadno sam se prevario, poplava Tmax po ST. Jos jedan scenarij je bio za predzanju generaciju kad se generalno nije svidio izgled i mnogi me uvjeravali da ga kupit nece. Bili su u pravu, nisu ga kupili te godine, kupili su ga sljedece :mrgreen: :mrgreen: .

XADV me zanima vec neko vrijeme, ali ne mogu racionalizirat svoju odluku. NC750X. Honda CB500X ili XADV, nesto od toga, moram prvo probat pa tek onda narucit.
 
Poznato mi je to za model 2017-2019...😀Bio sam u timu koji ga je odmah kupio cim je izasao ali zato sam se brzo opametio i prihvatio cinjenicu da sam kupio najveci promasaj Tmaxa u zadnjih 10 godina...Sva sreca pa sam ga dobio ispod cijene tako da prilikom prodaje nisam izgubio niti lipe osim registracije ali u globalu da, veliki promasaj i za mene osobno.
Tmax je nazalost danas i moda, pa ce se vjerojatno i dalje prodavati kao i prije iako realno, temelja za 2k € vecu cijenu, bas i nema...
Ako tako bude svakako cu svoj novac dati Hondi...
 
Poznato mi je to za model 2017-2019...😀Bio sam u timu koji ga je odmah kupio cim je izasao ali zato sam se brzo opametio i prihvatio cinjenicu da sam kupio najveci promasaj Tmaxa u zadnjih 10 godina...Sva sreca pa sam ga dobio ispod cijene tako da prilikom prodaje nisam izgubio niti lipe osim registracije ali u globalu da, veliki promasaj i za mene osobno.
Tmax je nazalost danas i moda, pa ce se vjerojatno i dalje prodavati kao i prije iako realno, temelja za 2k € vecu cijenu, bas i nema...
Ako tako bude svakako cu svoj novac dati Hondi...
Nazalost, zakon ekonomije, tek kada Tmax ne bude trazen, cijena ce ili stagnirat ili padat, do tada gledamo put prema 20 000 eura za...skuter.
 
  • Like
Reactions: Darius1950 and Dene
Pozdrav ljudi! Novi san na forumu, doduse pratim vas vec neko vrime ali nije mi se dalo pisat.... gledan ove nove cijene sta su izbacili nekidan - GADARIJA. Bia je preskup i prije, a sad ovo gubi svaki smisao. Kupia san 560 ima dva miseca i evo vec nova izasla. Bilo mi je krivo sve dok nisan vidia slike novoga, a bogami sad i cijenu. Uglavnom zadrzat ce se zelenko u garazi do daljnjega....
 
Nazalost, zakon ekonomije, tek kada Tmax ne bude trazen, cijena ce ili stagnirat ili padat, do tada gledamo put prema 20 000 eura za...skuter.
Mene baš zanima do kud će te cijene ići i koliko su ljudi spremni dati za njega.
 
Izgleda da ce dizat cijene dokle god ima ljudi koji su spremni dat lovu koju traze… ja san isa prvo na Forzu 750 ili XADV jer su mi na papiru bili dosta bolji (a Forza je i 12000kn jeftinija od Techa) ali kad san ih provoza sva tri Honda je odma ispala iz igre i prigrmia san tu razliku u lovi… ali 120tkn nebi platia pa da je i duplo bolji… bas me zanima oce li se prodavat sa ovom cijenom.
 
  • Like
Reactions: Dene
Grijalica koju sam kupio u bauhausu za 155 Kn prije dvije godine je sada 220 Kn.

Jbg. deru nas generalno.