Yamaha Tmax 560

kako neznaš kako tmaxaši šaltaju, znači kad negdi kraj svita prolaziš undak ono sa gason dva tri puta brm brm brm ... i to ti je to
 
Jeli ovaj novi samo meni ruzan ili??… sidia san ima koji dan na njemu, dosta je manji od prosloga, kad ispruzim noge kolina mi diraju volan… nisam zadovoljan
 
Koliko si visok??
Ja sam 191 cm, neki dan sam ga provao nisam imao tih problema. Je malo manji tj. ima manje mista za noge ali mi nije nepodnosljivo. Veci mi je problem polozaj sidenja kada su ispuzene noge jer sjedim na ledjima, ali na moju visinu to mi je problem na svakom skuteru. Prednji kraj mi je onako, triba jos vrimena za sidne, sve ostalo mi je odlicno. Sve u svemu nije mi los. Jedino sta bi ga volija provat sa tvornickim variomatom.
 
  • Like
Reactions: zadro_st
Koliko si visok??
Ja sam 191 cm, neki dan sam ga provao nisam imao tih problema. Je malo manji tj. ima manje mista za noge ali mi nije nepodnosljivo. Veci mi je problem polozaj sidenja kada su ispuzene noge jer sjedim na ledjima, ali na moju visinu to mi je problem na svakom skuteru. Prednji kraj mi je onako, triba jos vrimena za sidne, sve ostalo mi je odlicno. Sve u svemu nije mi los. Jedino sta bi ga volija provat sa tvornickim variomatom.
Jesi 191 ali imas kratke noge😂😂😂
 
Koliko si visok??
Ja sam 191 cm, neki dan sam ga provao nisam imao tih problema. Je malo manji tj. ima manje mista za noge ali mi nije nepodnosljivo. Veci mi je problem polozaj sidenja kada su ispuzene noge jer sjedim na ledjima, ali na moju visinu to mi je problem na svakom skuteru. Prednji kraj mi je onako, triba jos vrimena za sidne, sve ostalo mi je odlicno. Sve u svemu nije mi los. Jedino sta bi ga volija provat sa tvornickim variomatom.
187cm / 115kg… obicno vozim sa nogama ispruzenim i ode mi je mali. Ja imam proslogodisnji model i dosta je komodniji. Zena mi kaze istu stvar za zadnji sic, manji je… sta se izgleda tice nikako mi nije lega, ali to je sad vec subjektivna stvar. Uzi je i manji, to je vjerovatno nekome prednost meni nije… i jos jedna stvar di su zasrali je podnica, na proslome modelu je “iz komada” ode je napravljena iz dva dila ka na xmaxu i nije to to za voznju sa ispruzenim nogama…uzea ga je jedan kolega, kapara ga je u 12ti misec. Kad mu je dosa pa mu je mrak na oci. Nije ni njemu lega nikako.
 

Attachments

  • 1716F54F-C936-4D66-AECB-6CF59EF33B5A.jpeg
    1716F54F-C936-4D66-AECB-6CF59EF33B5A.jpeg
    1.8 MB · Views: 0
Kako si sam rekao izgled je subjektivna stvar, meni je cak i ok. Sta se tice direktne usporedbe ti ces sigurno bolje reci obzirom da vozis prijasnji model, ja sam provao i taj model ali davno pa je tesko dati direktnu usporedbu, ali siguran sam da ovaj zadnji model ima manje mista za ispruziti noge za nas visoke, generalno mi je bia (koliko se sjecam) bolji polozaj na prijasnjom modelu za mojih 191 cm. Ono sta mi se pari na zadnjem modelu da su neki detalji dosta bolje odradjeni.
Sta se tice polozaja volana na slici, volan generalno u voznji nikada nije u tom polozaju pa ta slika nije realna, ako i moram okrenuti volan skroz nije problem izbaciti nogu.
Sta se tice novog modela ne sumnjam da ce se dobro prodavati kao i svaki do sada i da ce se vremenom ljudima sve vise i vise svidjeti.
 
Ma istina, prodavat ce se on dobro… vec se prodalo sve sta je naruceno… a sta se slike tice samo san je stavia za usporedbu jer na svome ovako stavim nogu i mogu okrenit volan jer mi prolazi povise kolina…
 
Pozdrav, imam tmax500 sa karbom, stavio bi variomat samo neznam.koji, kolko grama, dali oprugu itd. Treba mi za sto.bolje ubrzanje sa mjesta iz nule. Krajnja nebitna
 
  • Like
Reactions: Nike11
187cm / 115kg… obicno vozim sa nogama ispruzenim i ode mi je mali. Ja imam proslogodisnji model i dosta je komodniji. Zena mi kaze istu stvar za zadnji sic, manji je… sta se izgleda tice nikako mi nije lega, ali to je sad vec subjektivna stvar. Uzi je i manji, to je vjerovatno nekome prednost meni nije… i jos jedna stvar di su zasrali je podnica, na proslome modelu je “iz komada” ode je napravljena iz dva dila ka na xmaxu i nije to to za voznju sa ispruzenim nogama…uzea ga je jedan kolega, kapara ga je u 12ti misec. Kad mu je dosa pa mu je mrak na oci. Nije ni njemu lega nikako.
Cudno, dva prijatelja dva Tmaxa. Jedan je 22", drugi je 21"

Jedan za 22" kaze da je odlican, ali on je prije ima 09" modela
Drugi za 21" kaze da je spor u startu i nije pretjerano odusevljen a on je prije ima 14" model.

Sve je subjektivno i kako ti pase, premda i dalje mislim da je 09" najbolji Tmax.
 
  • Like
Reactions: triumf