yamaha tmax

primorje

New member
ima li netko saznanja za tmax, kupuje li netko, meni se strasno dopala na ZGShowu, ali cijena novog je full bad.
U Italiji ide super i svi se cude zasto;zbogradi cijene naravno.
I pitanje dva, znate li nekoga da bi prodavao tmax jer vidim u Slobodnoj 2 komada...mislim na ekipu u Splitu. Help. :mrgreen:
 
I meni se svidja T-max, mada bas ne ocarava nekim pretjeranim dizajnom, ali svidja mi se zbog dva cilindra.
To sigurno nesto znaci.Ali kako to da X9 i T-max imaju istu krajnju brzinu, a T-max je čak i jači (mislim da je 44KS).
I na kraju, cijena je stvarno bezobrazna.
A imaš sada i BlackMax sa ABS-om.Cijena? astronomska. :mrgreen:
 
jos jedan apsurd, na trzistu imas MT01 za 79 000 kn star nekoliko mjeseci, a scooter iste firme 73 000 novi....ludilo.... :misli:
 
Piaggissimo said:
I meni se svidja T-max, mada bas ne ocarava nekim pretjeranim dizajnom, ali svidja mi se zbog dva cilindra.
To sigurno nesto znaci.Ali kako to da X9 i T-max imaju istu krajnju brzinu, a T-max je čak i jači (mislim da je 44KS).
I na kraju, cijena je stvarno bezobrazna.
A imaš sada i BlackMax sa ABS-om.Cijena? astronomska. :mrgreen:
stari t-max je sporiji od x9-500  novi je brži
Krajnja brzina je kod nekih maxi skutera ogrničena el. blokadom na 160 km/h
 
Kad je osvjezen T-max?
Ili mislis na BlackMax.
Blokada?
Pa kolko ti skuteri idu bez blokade?
Kladim se da silver wing moze do 200km/h bez blokade.
 
Piaggissimo said:
Kad je osvjezen T-max?
Ili mislis na BlackMax.
Blokada?
Pa kolko ti skuteri idu bez blokade?
Kladim se da silver wing moze do 200km/h bez blokade.
Novi T-Max (BlackMax je isto novi T-Max, samo crne boje) ima 2 diska naprijed i 4 konja više za razliku od starog koji ima 1 prednji disk i 40 konja.
Nisam napisao da T-max i Silver wing imaju el.blokadu
 
drzim da filozofija scootera nije ici 200 kmh,ali to je druga tema... :mrgreen:svejedno ako ima negdje netko da zna nekoga tko bi eventualno prodavao i onog "sporijeg" tmax, vi meni dojavite pa se mi bumo pospominjali... (y)
 
Piaggissimo said:
Ali kako to da X9 i T-max imaju istu krajnju brzinu, a T-max je čak i jači (mislim da je 44KS).
I na kraju, cijena je stvarno bezobrazna.

Ubaci u kalkulaciju da Burgman 650 (sa 50+ ks) ne ide preko 165km/h..  :)
Cifre su stvarno smijesne, da.
30-40% previse.

Xciting  (y)
 
Piaggissimo said:
Kladim se da silver wing moze do 200km/h bez blokade.

Tesko.

Pogledaj koliko su jaki motocikli koji idu ~200km/h.
ER-6, ZR-7, ekipa sa ~75ks.

ER-5/GS500/KLE500 i ostali sa ~50ks su svi po satu izmedju 170 i 180+.

 
Bad Mad said:
Beverly 500, mjereći na gps, 168 km/h provjereno  :D

Koliko je pisalo na urici skutera pri toj brzini?  :misli:

160 ide uvijek sigurno, malo povoljnog vjetra (ili bez vjetra) i dobru, cvrstu obleku, bez kofera
i sl. sigurno ide brze, da.

Smijesna mi je ekipa kojima Nexusi idu 190.
Alo, sa 40ks ?!  :LOL:
 
Imam ti ja jednog T-maxa za prodaju, kao bonbon, javi se na pp ako hočeš mob. od gazde. Nema prepisa, na firmu je, srebrni, sa bijelim staklima pokazivača i štopa.
 
Bad Mad said:
Beverly 500, mjereći na gps, 168 km/h provjereno  :D

Ja sam po celeru vozio oko 167kmh.
 
Cortez said:
Koliko je pisalo na urici skutera pri toj brzini?  :misli:

160 ide uvijek sigurno, malo povoljnog vjetra (ili bez vjetra) i dobru, cvrstu obleku, bez kofera
i sl. sigurno ide brze, da.

Smijesna mi je ekipa kojima Nexusi idu 190.
Alo, sa 40ks ?!  :LOL:
Ja sam nexus po njegovom celeru vozio 177 a svoj x9 500 sam vozio 172
 
:misli: ovo kao da sam na nekom drugom forumu.... :mrgreen: moj je brzi, nije...moj je....ekipa "scooter".....kupite Hayabusu pa uzivajte....naravno na Grobniku. 160-170 kmh je vec i u autu da ti se znoje ruke...ne zbog sebe samoga nego zbog budala oko tebe.
 
primorje said:
:misli: ovo kao da sam na nekom drugom forumu.... :mrgreen: moj je brzi, nije...moj je....ekipa "scooter".....kupite Hayabusu pa uzivajte....naravno na Grobniku. 160-170 kmh je vec i u autu da ti se znoje ruke...ne zbog sebe samoga nego zbog budala oko tebe.
Ja sam te brzine postizao na autoputu i ne hvalim se time, samo iznosim činjenice
 
primorje said:
:misli: ovo kao da sam na nekom drugom forumu.... :mrgreen: moj je brzi, nije...moj je....ekipa "scooter".....kupite Hayabusu pa uzivajte....naravno na Grobniku.

Hayabusu na Grobniku  (y)