Yamaha Tracer 900

zadro_st said:
ja san mislija da pretjeruje kad mi je govorija...
al sva tri givi kufera s nosacima i comfort sic je oko 1500E ..
hypepro ovjes naprid,nazad s rukama u slavica oko 500E..
da ne pricam o automatskoj mazalici lanca ili koso displayu koje nikad
nebi stavija ali tu su i koliko god beznacajno izgledalo oko 1000kn je svako.. :mrgreen:
ima toga jos od maglenki,crashbara,punjac za bateriju... nakupilo se
ja i sada mislim da debelo pretjeruje, da je tu neki ful akrapovič sa granama još kako tako
 
leCo said:
https://www.njuskalo.hr/cestovni-motori/yamaha-tracer-900-cm3-oglas-28457786


Prema tome, onda ovaj motor, iako skuplji, ispada puno bolja opcija, gel sic, dva auspuha ( cemu dva, road legal jedan a drugi ne??), vizir givi, maglenke...


Koja je ova cijena opreme?
Pomagajte  :021:
jedan top drži u kući a drugi na motoru :mrgreen:
 
leCo said:
https://www.njuskalo.hr/cestovni-motori/yamaha-tracer-900-cm3-oglas-28457786


Prema tome, onda ovaj motor, iako skuplji, ispada puno bolja opcija, gel sic, dva auspuha ( cemu dva, road legal jedan a drugi ne??), vizir givi, maglenke...


Koja je ova cijena opreme?
Pomagajte  :021:

Ima opreme al 10 somica je previse da je neznan koliko opreme na njemu...
toliko je do koji misec novi u ducanu bija model 2017...racunaj da i porez na kupoprodajni placas..
vidam ga po splitu grmi ko veliki...
 
zadro_st said:
Ima opreme al 10 somica je previse da je neznan koliko opreme na njemu...
toliko je do koji misec novi u ducanu bija model 2017...racunaj da i porez na kupoprodajni placas..
vidam ga po splitu grmi ko veliki...


9 000?
 
leCo said:

a sad ce i registracija istec gledam...prijepis ti je 2000kn+rega 2000kn bar neznam koji imas popust...
... i to mi se cini puno..da je regan godinu dana ok ima i 8000km tek...
ovisi oces trpat svoga opremom...ja sam gleda za uvest i u nekom najboljem slucaju bez da je regan bi me izasa
7500 jos registracija oko 8000....pricam o 2016-2017 godistu... e sad oces da 1000e vise pa imat kufer auspuhe i te
stvari ili ces dat 8 pa kasnije ukrcat jos vise na tebi je

 
zadro_st said:
a sad ce i registracija istec gledam...prijepis ti je 2000kn+rega 2000kn bar neznam koji imas popust...
... i to mi se cini puno..da je regan godinu dana ok ima i 8000km tek...
ovisi oces trpat svoga opremom...ja sam gleda za uvest i u nekom najboljem slucaju bez da je regan bi me izasa
7500 jos registracija oko 8000....pricam o 2016-2017 godistu... e sad oces da 1000e vise pa imat kufer auspuhe i te
stvari ili ces dat 8 pa kasnije ukrcat jos vise na tebi je


Ma gle, meni je ovo sto on ima dovoljno. Da ga kupim nebi uzima nista drugo,  barem ne zasad.
Tako da s te strane mi pase sve sto ide s njim uz auspuh.

A sad, cijena. Ako ih ima od 9 do 13, ne znan jel bi ovaj triba biti best buy, koliko god je napuvana cijena. A uvest motor pa opet stavljat sve to sto ovaj vec ima, mozda i nema smisla.

Ali svakako je najbolje covika nazvati i viditi jel ima smisla pricati ili ne

 
leCo said:
Ma gle, meni je ovo sto on ima dovoljno. Da ga kupim nebi uzima nista drugo,  barem ne zasad.
Tako da s te strane mi pase sve sto ide s njim uz auspuh.

A sad, cijena. Ako ih ima od 9 do 13, ne znan jel bi ovaj triba biti best buy, koliko god je napuvana cijena. A uvest motor pa opet stavljat sve to sto ovaj vec ima, mozda i nema smisla.

Ali svakako je najbolje covika nazvati i viditi jel ima smisla pricati ili ne

kad ti je toliko napet strpi se do iza lita pa cemo se dog za moga  :grin:
 
zadro_st said:
kad ti je toliko napet strpi se do iza lita pa cemo se dog za moga  :grin:


Salji slike privatno, da vidimo o cemu pricamo , da znam jel se vridi pricekati 🙂