Yamaha TZR 250 prerada u...?

DeBokte

New member
Pozdrav svima,

Unaprijed se ispricavam ako sam falio forum ali ipak, nadam se da nisam :D

Trebam vasu strucnu pomoc, naime trebao bih uzeti Yamahu TZR 250 ccm iz 1987 godine ali mi se ne svidja kako izgleda. Pokusavam osmisliti neki novi izgled za nju, ima li tko kakav prijedlog?

Naked mozda ili..?

Puno hvala svima sa idejom, jos da mi pronadjete neki link da vidim kako bi to moglo izgledati to bi bilo zbilja :cool:
 
Naked ili streetfighter od tog motora bas i ne bi bio lijep jer je mala masinica a trebao bi izgledat mocno, mozda da ga obuces u nove oklope od neke lezaljke. Imam ti ja preradjen suzuki gsxr750 koji prodajem pa ako te zanima javi se!
 
Hvala na savjetu ali ovo je mijenjanje. Naime imam Apriliu RS 50 Repliku iz 2003 pa je mijenjam za veci.
U svakom slucaju zahvalan sam, ima li jos tko kakvih komentara? Moze li se izvuci nesta iz ovog modela?
 
evo ti par pokušaja streetfightera od tzr,po meni neuspjesni
rad3D7B6Photo_00318.jpg


custom06.jpg

TZR250R.jpg
 
Hvala puno, zakon ste ekipa. A sta znaci lezaljka za nas koji nismo bas na ''ti'' sa zargonom?

Kao sto rekoh svaki je savjet dobrodosao.

Naaaajveca hvala :D
 
Kao sto vidis na ovim gore slikama ne izgleda bas nesto kad ga preradis, definitivno bi ti bilo najbolje kad bi stavio oklope od npr. neke yamahe onda bi vec bolje izgledao
 
mogao bi uzet npr. zadnji kraj od R1 i prednju masku i nesto slozit i onda ce dobro izgledat a to bi te kostalo oko 2000-3000 kn + pripasivanje. Ako te zanima firma koja radi plastike to ti je MAC moto plastic parts u Velikoj gorici
 
E ovo vec lici na nesta sto bih rado vozio. Sad jos samo ostaju detalji, tj. gdje pronaci odgovarajuce oklope i koji su kompatibilni sa okvirom TZR 250.
Hvala vam puno ekipa, naj-jaci ste na svijetu!!
 
He he, evo i moja supruga se slaze sa red bullom. Izgleda da ce biti ipak taj dizajn na kraju. Bitno je da je zenica zadovoljna, zar ne :wink:
 
DeBokte said:
He he, evo i moja supruga se slaze sa red bullom. Izgleda da ce biti ipak taj dizajn na kraju. Bitno je da je zenica zadovoljna, zar ne :wink:

Muska uvijek mora biti zadnja, mi muski uvijek na kraju kazemo DA draga :) :) :)
Oklope koji pasu na tu yamahu neces naci osim orginalnih ali pripasat mozes i od MV aguste ako zelis :) Treba malo varit i nema problema
 
Ako si iz Zagreba ili negdje blizu mogu ti pomoc oko nabavke oklopa i znam ti ljude koji se bave preradama i nisu skupi. Evo stavit cu ti sliku jedne stare hondice koja je kopletno preradjena samo jos treba polakirat i neke sitnice slozit. Inace je motor 88. godiste ja mislim


 
Streetfighter said:
btw. zlatni zasto prodajes suzu?

A pun mi je k... slaganja i kemijanja po motoru a dosao sam do neke love i kupujem ili onog FZ6 a mozda i R1
I da ne prodam suzu kupujem drugi motor za najkasnije mjesec dana