Yamaha Vmax

Fauk

New member
Pitanje za Maxi-a i sve ostale koji voze Vmax.
Zanima me kak ste zadovoljni tim motorom,vozne karakteristike na otvorenoj cest ili zavojitoj, stabilnost održavajne i ostalo.
PaulHumphrey-7.jpg
 
Za V-Maxa je najbolju ocjenu dao jedan od test vozaća Superbikea.Ne leži nikak, ne koči nikak,težak je i neudoban ali ga volim.A zašto, to samo on zna. :confused2:
 
Taubi said:
Za V-Maxa je najbolju ocjenu dao jedan od test vozaća Superbikea.Ne leži nikak, ne koči nikak,težak je i neudoban ali ga volim.A zašto, to samo on zna. :confused2:
Jesi ga ti vozio! I jel znaš kakav je za održavanje?
 
Fauk said:
Taubi said:
Za V-Maxa je najbolju ocjenu dao jedan od test vozac´a Superbikea.Ne lezĄi nikak, ne kocĄi nikak,tezĄak je i neudoban ali ga volim.A zasĄto, to samo on zna. :confused2:
Jesi ga ti vozio! I jel znasĄ kakav je za odrzĄavanje?

Kaj mislis kupovat?
 
gepeze said:
Fauk said:
Taubi said:
Za V-Maxa je najbolju ocjenu dao jedan od test vozac´a Superbikea.Ne lezĄi nikak, ne kocĄi nikak,tezĄak je i neudoban ali ga volim.A zasĄto, to samo on zna. :confused2:
Jesi ga ti vozio! I jel znasĄ kakav je za odrzĄavanje?

Kaj mislis kupovat?
Možda?
 
Fauk said:
gepeze said:
Fauk said:
Taubi said:
Za V-Maxa je najbolju ocjenu dao jedan od test vozac´a Superbikea.Ne lezĄi nikak, ne kocĄi nikak,tezĄak je i neudoban ali ga volim.A zasĄto, to samo on zna. :confused2:
Jesi ga ti vozio! I jel znasĄ kakav je za odrzĄavanje?

Kaj mislis kupovat?
MozĄda?

Probao frendovog: (y)
S time da je stavio prednje diskove, celjusti i vilicu od R1, razna ojacanja rame i zadnje vilice, druge fergice, itd.
Mocno, jako mocno ide.
Napravio je 88 tkm, toci-vozi
 
Da i ja bi radio preradu. Pa me samo zanima kak je ko zadovoljan s motorom?
 
Što se tiče mašine na V-Maxu nema nekakvih problema osim što si voli malo ulja potrošiti kad se naterava.Kad kupuješ motor obrati pažnju da je otvorena verzija sa takozvanim V-boostom jer ti postoji i verzija od 100ks. bez toga. :!:
 
Moj predsjednik kluba ima lijepo prerađen V-Max ! Zadnje što je na njemu radio je montaža fast-backa od MV Auguste F4 i ispuh 4-2-1-4 ! Vanjski izgled kao na F4 ! Majstor Saša ( Shacal ) si je zaista dao truda i napravio je predivan ispuh ! Po meni je malo preglasan na minimumu ( leru ) ,ali o ukusima se ne raspravlja ! Malo o izmjenama: - federi prednjih vilica (White Power) - prednji blatobran,prednja kočiona klješta( R1 ) , hidrauličke cijevi ( Lucas ) ,prednja kočiona pumpa ( ZZR1100 ), prednja maska, veći usisnici zraka , zadnji amortizeri ( Showa ) plinski , prednja i zadnja felga 17 cola , pedale pomaknute otraga ( Lucas ) , fast-back 8 MV Augusta F4 ) , auspuh 4-2-1-4 ( Shacal ) + farbanje + poliranja ....
Upucano love ko u priči , ma šta ko u priči ko u bajci ! U ponedjeljak sam vozio taj motor i svoju CBR-ku nabi dao za takva 2 V-Maxa !!! Tvrdo, nevozno , moment kardana , kočnice tako-tako , ali snage kao u priči ! A izgled da ne govorimo ! U Velikom Bukovcu na susretu svi su bili oko njega ! To su moji dojmovi pa tko voli neka izvoli !

P.S. Puno previše para za premalo muzike !!!! :?: :?: :?: :idea: :idea:
 
marcrnko said:
Moj predsjednik kluba ima lijepo prerađen V-Max ! Zadnje što je na njemu radio je montaža fast-backa od MV Auguste F4 i ispuh 4-2-1-4 ! Vanjski izgled kao na F4 ! Majstor Saša ( Shacal ) si je zaista dao truda i napravio je predivan ispuh ! Po meni je malo preglasan na minimumu ( leru ) ,ali o ukusima se ne raspravlja ! Malo o izmjenama: - federi prednjih vilica (White Power) - prednji blatobran,prednja kočiona klješta( R1 ) , hidrauličke cijevi ( Lucas ) ,prednja kočiona pumpa ( ZZR1100 ), prednja maska, veći usisnici zraka , zadnji amortizeri ( Showa ) plinski , prednja i zadnja felga 17 cola , pedale pomaknute otraga ( Lucas ) , fast-back 8 MV Augusta F4 ) , auspuh 4-2-1-4 ( Shacal ) + farbanje + poliranja ....
Upucano love ko u priči , ma šta ko u priči ko u bajci ! U ponedjeljak sam vozio taj motor i svoju CBR-ku nabi dao za takva 2 V-Maxa !!! Tvrdo, nevozno , moment kardana , kočnice tako-tako , ali snage kao u priči ! A izgled da ne govorimo ! U Velikom Bukovcu na susretu svi su bili oko njega ! To su moji dojmovi pa tko voli neka izvoli !

P.S. Puno previše para za premalo muzike !!!! :?: :?: :?: :idea: :idea:
Viđeno :wink:
P4230011.JPG

P4230012.JPG
 
bool said:
Fauk said:
gepeze said:
Fauk said:
Taubi said:
Za V-Maxa je najbolju ocjenu dao jedan od test vozac´a Superbikea.Ne lezĄi nikak, ne kocĄi nikak,tezĄak je i neudoban ali ga volim.A zasĄto, to samo on zna. :confused2:
Jesi ga ti vozio! I jel znasĄ kakav je za odrzĄavanje?

Kaj mislis kupovat?
Možda?

Opet te pere...!!!!!
nije me ni prestalo! mene primi dvaput na godinu i drži po šest mjeseci. :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
 
žena i ja imamo svaki svoj i ne mislim tako skoro mijenjat motor
kada se promijeni volan i felge sasvim se lijepo vozi
 
Cuj ja sam ga vozio
Motor ide ko lud
kad padne kisa vesleje proklizava ko blesav
E kocnice to mu je fakat mana
Jako lose koci kao i sve jamahe te generacije
Ak ga mislis kupit vidi kaj se da napravit u vezi toga
Nije sala

Inace ja sam oduvjek obozavao taj motor i mislio sam ga kupit pa sam se ipak odlucio za XJR-a ma to nije V2 :(
 
Fauk said:
Da i ja bi radio preradu. Pa me samo zanima kak je ko zadovoljan s motorom?

ako trebaš ideju ovaj mi se ne čini uopće loš 8) mada su meni ipak bolji streetfighteri iz r-ova!

V-Maxguru.jpg
 
Pa vi ste pokrenuli topic star više od godinu dana :mrgreen: :mrgreen: