Yamaha X-Max 400

Eto ti razlog za light feeling na upravljaću....probaj isto bez prtljažnika, pogotovo aftersales
 
Vozio sam X maxa od Splita do Lošinja i poslije još mjesec dana bez kofera.Lelujanje je isto. Afterseales nije ništa lošiji od Yamahinog.
 
malilosinj said:
Vozio sam X maxa od Splita do Lošinja i poslije još mjesec dana bez kofera.Lelujanje je isto. Afterseales nije ništa lošiji od Yamahinog.

Puno je lošiji...i u bravi, i u sustavu prihvata na nosač, i u boji, i u izgledu, i u naslonu,  i u samoj izvedbi  nosača....nikako ne opravdava razliku u cijeni. Ispada na kraju da je Yamahin prejeftin. Probaj malo pojačati opterečenje opruga stražnjih.
 
Kum said:
Pitao sam te to iz razloga da vidim koliko si iskren sam sebi!
Maxa 400 imaš i ukoliko si probao voziti (ne napraviti krug od 500 metara) onda si trebao primijetiti da XC 400 ima punoooo bolje kočnice od Maxa, u zavojima je punoooo mirniji, stabilniji a to da bolje ubrzava ne treba ni spominjati.
Forum služi da prenesemo stvarna, iskrena iskustva kako bi nekome tko se dvoumi a nema mogućnosti probati oba skutera olakšali izbor.

Sad sam sjetio da nisam siguran da Kymco ima ABS, moja Yamaha ima.
 
malilosinj said:
Ne bih se složio i po meni ne opravdava razliku u cijenu od skoro 1000 kn.

Razlika je skoro i 2000 kn. Kad se pogledaju oba artikla vrlo je lako odlučiti. Mi imamo obe verzije i otprilike je omjer 1/100 u korist prodaje Yamahinog.
 
joke said:
Puno je lošiji...i u bravi, i u sustavu prihvata na nosač, i u boji, i u izgledu, i u naslonu,  i u samoj izvedbi  nosača....nikako ne opravdava razliku u cijeni. Ispada na kraju da je Yamahin prejeftin. Probaj malo pojačati opterečenje opruga stražnjih.

Amortizeri su na prezadnjem zubu.
 
za sada dvije reklamacije. Gumeno crijevo od zraka na lijevoj strani kod nogare i termička zaštita se odlijepila ispod maske od auspuha.
 
Obavljen servis na 20 000km.
Zamijenjene roline, filter goriva, svječica, remen, ulje motora, ulje prijenosa, 3 kom filtera zraka.
Umupno sa popustom 3100 kn.
 
S obzirom da sam bio prije na velikom servisu na 20 000 km sada mi se upalila V-belt oznaka.Da li zna netko kako se makne da mi stalno ne treperi?
 
malilosinj said:
Obavljen servis na 20 000km.
Zamijenjene roline, filter goriva, svječica, remen, ulje motora, ulje prijenosa, 3 kom filtera zraka.
Umupno sa popustom 3100 kn.

meni je ovo povelika cifra :shock:
ako nije tajna koliko su ruke od te cifre?

 
Za maknuti oznaku V-belt treba skinuti jednu vidu od poklopca sa desne strane ispod volana i unutra se nalazi konektor sa mostom od žice na sebi.Izvaditi konektor na 5 sekundi i vratiti nazad.
Kontakt treba biti upaljen.
 
To je stara mašina od Majestija 400 a origigi filteri su koštali 600 kuna. Zamjenski 200.
 
+1  :)
2016.g. 14.000 km
nakon izleta god dana u motore(Ymh FZ6 S2), vraćam se na skutere, nema lanca za održavati i stane kaciga pod sic :LOL:

Leovince da ili ne? ima netko neki deal u Zg povoljni za to odraditi ili ebay pa doma sam kao i do sada?
isto tako baš mi nie jajsno kada prodaju samo slip on, jel treba extra i koljeno cijev od motora do topa s katom unutra, ili se da odvojiti grana od stock topa?


https://www.ebay.com/itm/14001-SCARICO-LEOVINCE-YAMAHA-X-MAX-400-2013-2016-LV-ONE-EVO-INOX-DARK-CARBONIO/233131145094?epid=1558696107&hash=item3647b2f786:g:3FIAAOSwcGtcYwjj
 
tomizagreb said:
+1  :)
2016.g. 14.000 km
nakon izleta god dana u motore(Ymh FZ6 S2), vraćam se na skutere, nema lanca za održavati i stane kaciga pod sic :LOL:

a zato te nema u fz6 temi  :mrgreen:
kažeš preporod za grad, a i manje ti troši  (y)

sretno sa strojem  :021: