Yamaha X-Max & X-City - General Topic

markotornic said:
ili 37000 :misli: :misli:  2015 godina, naravno ima još sa tom cijenom
https://www.njuskalo.hr/skuteri-preko-50/yamaha-x-max-250-cm3-oglas-26174038
pa novi je bil cca 37000
ovako na brzaka
https://www.yamaha-piccilo.hr/skuteri/yamaha-x-max-250/

Upravo to sam i mislio,presmiješno...41t se prodaje novi 300ccm sa 3t km
Gledao sam i tog na njušci i čudio se...A valjda človek zna.....

A i ne znam šta se obazirat na dežurne trolove,svaka roba ima svog kupca i cijenu......
 
skorpio27 said:
Ja sam svojeg 19t platio 2015 s 4700km
A napravi on jos veliki servis na 40tkm i vozi ga jos par god i onda za djelove proda...



Gesendet von iPhone mit Tapatalk

Nisam ovo baš razumio,19tkn si platio 2015 godine kada je imao 4700km?

Kažem,servis nije ne znam kakva stavka,ovaj skut je zahvalan za održavanje,sam sam remen mijenjao na 23t,a mogao sam još sa njime komotno do 30t kako je izgledao...Tada sam komplet servis platio 1300kn sa rukama(ja sam nabavio dijelove).
A i gume su također 700kn obje...Zadnja 400,Dunlop.....

Da se malo više vozim nikada ga ne bi prodao,prezadovoljan sam sa njime.....
 
Ne sad ga platio toliko [emoji4]


Gesendet von iPhone mit Tapatalk
 
Aaaa,sad ima 47t,ti ga platio 19t kn.....

Ma to je krš  :LOL: :D

Super si kupio,ma taj će te gurati do kada ćeš htjeti,samo čenđat ulje i to je to,servis svakih 20t i zoom.....

Mašine su stvarno odlične
 
Evo i moga. Da nebi mislio da patim za njegovim skuterom, haha.
 

Attachments

  • 20180215_154958.jpg
    20180215_154958.jpg
    153.1 KB · Views: 185
Tazman said:
Aaaa,sad ima 47t,ti ga platio 19t kn.....

Ma to je krš  :LOL: :D

Super si kupio,ma taj će te gurati do kada ćeš htjeti,samo čenđat ulje i to je to,servis svakih 20t i zoom.....

Mašine su stvarno odlične


Da 4700 km Pa sad svakih 3t mjenajt ulje tak mu pise u knjizici a za tih 200 kn bolje nego motor mjenjat[emoji4]
Nadam se da necu imat problema mislio uzet 400 al mi bilo dat jos 14tkn bezveze jer i ovo je super za u grad  bar je to moje misljenje!


Gesendet von iPhone mit Tapatalk
 
skorpio27 said:
Da 4700 km Pa sad svakih 3t mjenajt ulje tak mu pise u knjizici a za tih 200 kn bolje nego motor mjenjat[emoji4]
Nadam se da necu imat problema mislio uzet 400 al mi bilo dat jos 14tkn bezveze jer i ovo je super za u grad  bar je to moje misljenje!


Gesendet von iPhone mit Tapatalk

Za grad i više nego dosta. 400 bi više trošio i gumu,i goriva,a za grad nije presudan,više za otvorenu cestu,dvoje na motoru i sl,tu je već u velikoj prednosti....U gradu možda i bolje 250,na 400 imaš dimnjak koji još strši sa strane,he,he....

Moja preporuka ti je Eneos,45kn L,zastupnik je u V.Gorici.....

Kako mi je Joke jednom zorno dočarao,Eneos je jedan od glavnih sponzora Yamahinog MotoGP tima......

Ja ću sada isprobat Grizlija
 
Ne znam...Tazman je po pisanju objektivan i kulturan dečko, meni to dosta govori o čovjeku pa ne bi htio da me se krivo shvati.
Neću komentirati ništa prethodno napisano, ali ću samo reći da sam ja svoga, sa 22000 km iz jeseni 2014, sa upravo obavljenim velikim servisom, tri vjetrobrana (Givi, dva original Yamaha nekorištena), nosačem kofera i 47 L koferom, gumama koje mogu još bar 3-4 tisuće spreman dati za iste novce bez puno priče.
Ono šta mene muči, a mislim i većinu skuteraša sa dužim stažom, je šta su mi ti skuteri jednostavno dozvizdili. I ne, T-Max nije rješenje...hoću motor, pa sad da je YBR :) . Bio sam sa X-om u Zg prošlo ljeto s njim, uživancija, a po gradu spas. Ali kao što je neko napisao, razum hoće skuter, srce hoće motor. 
Muči me i što s njim kad eto dođe u kilometre koje je Tazman dosegao, mada očito kupaca ima uvijek ali stvarno su cijene pretjerane...dati 85-90% cijene tada novog za nekoliko godina starog ne bi iz principa.
 
Geomaris said:
Ono šta mene muči, a mislim i većinu skuteraša sa dužim stažom, je šta su mi ti skuteri jednostavno dozvizdili. I ne, T-Max nije rješenje...hoću motor, pa sad da je YBR :) . Bio sam sa X-om u Zg prošlo ljeto s njim, uživancija, a po gradu spas. Ali kao što je neko napisao, razum hoće skuter, srce hoće motor. 

sve ima svoje prednosti i mane, pa tako i skuter i motocikl. normalno je da se zaželiš promjene i ako možeš birati, biraj srce a ne razum u svojoj odluci (y)
 
Geomaris said:
Ne znam...Tazman je po pisanju objektivan i kulturan dečko, meni to dosta govori o čovjeku pa ne bi htio da me se krivo shvati.
Neću komentirati ništa prethodno napisano, ali ću samo reći da sam ja svoga, sa 22000 km iz jeseni 2014, sa upravo obavljenim velikim servisom, tri vjetrobrana (Givi, dva original Yamaha nekorištena), nosačem kofera i 47 L koferom, gumama koje mogu još bar 3-4 tisuće spreman dati za iste novce bez puno priče.
Ono šta mene muči, a mislim i većinu skuteraša sa dužim stažom, je šta su mi ti skuteri jednostavno dozvizdili. I ne, T-Max nije rješenje...hoću motor, pa sad da je YBR :) . Bio sam sa X-om u Zg prošlo ljeto s njim, uživancija, a po gradu spas. Ali kao što je neko napisao, razum hoće skuter, srce hoće motor. 
Muči me i što s njim kad eto dođe u kilometre koje je Tazman dosegao, mada očito kupaca ima uvijek ali stvarno su cijene pretjerane...dati 85-90% cijene tada novog za nekoliko godina starog ne bi iz principa.
Probaj GP800 sumnjam da će ti motor padati na pamet ;)
 
liberty said:
sve ima svoje prednosti i mane, pa tako i skuter i motocikl. normalno je da se zaželiš promjene i ako možeš birati, biraj srce a ne razum u svojoj odluci (y)

Pratim tvoj topic o Medleiju, jako pozitivno, sa guštom pročitam.  (y)

Bio bi zahvalan kad bi netko napisao (iz iskustva?) koliko skuteri ove klase mogu razumno izgurati? Po Njuškalu sam viđao YBR-125 motoriće sa po 70 - 80 tkm...pa valjda može i ovaj 250 agregat. Šta se tiče performansi (dostatno), praktičnosti, potrošnje, cijene održavanja što god drugo da uzmem samo sam na gubitku, ali zbog tog pisanja mnogih kako skuteri nisu ozbiljna vozila već sam ovog počeo štediti i za relacije od nekoliko km zamijenio ga biciklom.
Iz istih razloga sam prodao prošli skuter ohoho ispod cijene, i žao mi je što tad nisam kupio motor, frend kupio X-Maxa, ja probao i ajd, uzeo i ja.
 
Geomaris said:
Ne znam...Tazman je po pisanju objektivan i kulturan dečko, meni to dosta govori o čovjeku pa ne bi htio da me se krivo shvati.
Neću komentirati ništa prethodno napisano, ali ću samo reći da sam ja svoga, sa 22000 km iz jeseni 2014, sa upravo obavljenim velikim servisom, tri vjetrobrana (Givi, dva original Yamaha nekorištena), nosačem kofera i 47 L koferom, gumama koje mogu još bar 3-4 tisuće spreman dati za iste novce bez puno priče.
Ono šta mene muči, a mislim i većinu skuteraša sa dužim stažom, je šta su mi ti skuteri jednostavno dozvizdili. I ne, T-Max nije rješenje...hoću motor, pa sad da je YBR :) . Bio sam sa X-om u Zg prošlo ljeto s njim, uživancija, a po gradu spas. Ali kao što je neko napisao, razum hoće skuter, srce hoće motor. 
Muči me i što s njim kad eto dođe u kilometre koje je Tazman dosegao, mada očito kupaca ima uvijek ali stvarno su cijene pretjerane...dati 85-90% cijene tada novog za nekoliko godina starog ne bi iz principa.
I ja sam se dvoumio između motora i skutera kad sam ovog kupovao. Vozio sam prije i sportske i enduro motore. Ali sam zaključio da za ono što bi ja htio mi treba 10-15 tisuća eura i to polovno. Bmw Gs ili Supertenere. Nebi htio neki dječji motor.
 
Geomaris said:
Pratim tvoj topic o Medleiju, jako pozitivno, sa guštom pročitam.  (y)

Bio bi zahvalan kad bi netko napisao (iz iskustva?) koliko skuteri ove klase mogu razumno izgurati? Po Njuškalu sam viđao YBR-125 motoriće sa po 70 - 80 tkm...pa valjda može i ovaj 250 agregat. Šta se tiče performansi (dostatno), praktičnosti, potrošnje, cijene održavanja što god drugo da uzmem samo sam na gubitku, ali zbog tog pisanja mnogih kako skuteri nisu ozbiljna vozila već sam ovog počeo štediti i za relacije od nekoliko km zamijenio ga biciklom.
Iz istih razloga sam prodao prošli skuter ohoho ispod cijene, i žao mi je što tad nisam kupio motor, frend kupio X-Maxa, ja probao i ajd, uzeo i ja.
Hvala
mislim da skuteri mogu izgurati veliku kilometražu
ja sam do sada (ne taku veliku) veliku kilometražu postigao s x9 250 (cca 29.000 km u 2 godine i 3 mj) stradao u nesreći pa nije išao dalje
s libery 50 2t oko 30.000 km kad je prodan
ako bude sreće medley će biti taj koji će postići puno veću kilometražu uredno ću izvještavati o tome (sad je na cca 1.050 km i 10 dana starosti
 
Ja sam prije Xa imao Speedfight2 wrc 50ccm,klip izgorio na 65t km,s time da sam i s njime hodao u Zg,cca 110km tamo-nazad.

Složio generalku za 1000kn i još vozio 5t kada sam ga prodao. Bio je star 13 godina
 
Tazman said:
Ja sam prije Xa imao Speedfight2 wrc 50ccm,klip izgorio na 65t km,s time da sam i s njime hodao u Zg,cca 110km tamo-nazad.

Složio generalku za 1000kn i još vozio 5t kada sam ga prodao. Bio je star 13 godina
A i stim se neko usrećio. :LOL:
 
NVCR said:
A i stim se neko usrećio. :LOL:

Kupio ga frend za 3500kn i vozi se na njemu već 3,5 godine....Poanta posta je bila da ekipi(ne tebi) malo dočaram koliko mogu te mašinice podnijet....

Nadam se da te nisam razočarao šta mogu prodati nešto šta je tebi nezamislivo,barem prema tvojim podcjenjivačkim postovima.....Al dobro,godine igraju svoje,kao i roditelji....

Zbog takvih ko ti ovaj forum odlazi u racku....
 
Tazman said:
Kupio ga frend za 3500kn i vozi se na njemu već 3,5 godine....Poanta posta je bila da ekipi(ne tebi) malo dočaram koliko mogu te mašinice podnijet....

Nadam se da te nisam razočarao šta mogu prodati nešto šta je tebi nezamislivo,barem prema tvojim podcjenjivačkim postovima.....Al dobro,godine igraju svoje,kao i roditelji....

Zbog takvih ko ti ovaj forum odlazi u racku....
Lupetaš bezveze. Šta ćeš ti meni dočarat, vozim motore 30 godina. Ove gluposti šta pišeš nebi pas polizo.( Pao ti motor sa nogare i samo se naslonio na zgradu :LOL:, guma ti se istrošila do konca, remen mjenjaš na 24 tkm, izgorio ti klip na 65tkm).
Prije svega bi tvoji roditelji trebali poradit na tvom odgoju u godinama što su propustili.
Zbog takvih kao ti njuškalo otišlo u kurac a mogo bi i ovaj forum.
 
1.nemas pojma koliko godina imam i koliko vozim motore. Ne bi tako pisao da si kulturan
2.boli me ona stvar šta ti vjerujes,sve se lako dokaze,ali to tebi ja ne trebam dokazivat
3.a kako je pao seronjo ako ima 2 crtice,razbio sam se ziher,šta sereš kad pojma nemaš.Da želiš vidio bi na slikama da je tako,prema crticama na koferu i na oklopu,ali ti želiš zajedati. A i pisalo je sa bočne,ali treba biti pismen za to
4.liži ti šta hoćeš
5.ni slike ne možeš pogledat kako treba,samo želiš trolat,a konci ti se vide posred čela ,što se remena tiče,sad je na 39t,pa zaključi ajnštajnu na koliko je mijenjan remen,tj.na koliko je resetiran.Imao si sliku sa mjeračem za vidjet jer nemam šta sakrivat.Jer sigurno sam ga resetirao prije da zajebem sam sebe pošto sam ga još toliko vozio.
Nta.Takvi motoristi ko ti su najjaci...Vozio sam cestovne,endure,tenkove,a sad sam prešao na Xa jer nemam 15t ojera za BMWa..... Alanfordovski
Njuška je u kurcu zbog tebe i slicnih,kupili bi za đabe,prodali za skupo.A i nisam tebi dočaravao ništa,jer si ti meni ništa

A bože šta si ja dozvoljavam i u kakve rasprave idem. Ekipa s foruma sry na ovolikom laprdanju,ali ovakve trolove fakat ne podnosim. Isprike jos jednom
 
Tazman said:
1.nemas pojma koliko godina imam i koliko vozim motore. Ne bi tako pisao da si kulturan
2.boli me ona stvar šta ti vjerujes,sve se lako dokaze,ali to tebi ja ne trebam dokazivat
3.a kako je pao seronjo ako ima 2 crtice,razbio sam se ziher,šta sereš kad pojma nemaš.Da želiš vidio bi na slikama da je tako,prema crticama na koferu i na oklopu,ali ti želiš zajedati. A i pisalo je sa bočne,ali treba biti pismen za to
4.liži ti šta hoćeš
5.ni slike ne možeš pogledat kako treba,samo želiš trolat,a konci ti se vide posred čela ,što se remena tiče,sad je na 39t,pa zaključi ajnštajnu na koliko je mijenjan remen,tj.na koliko je resetiran.Imao si sliku sa mjeračem za vidjet jer nemam šta sakrivat.Jer sigurno sam ga resetirao prije da zajebem sam sebe pošto sam ga još toliko vozio.
Nta.Takvi motoristi ko ti su najjaci...Vozio sam cestovne,endure,tenkove,a sad sam prešao na Xa jer nemam 15t ojera za BMWa..... Alanfordovski
Njuška je u kurcu zbog tebe i slicnih,kupili bi za đabe,prodali za skupo.A i nisam tebi dočaravao ništa,jer si ti meni ništa

A bože šta si ja dozvoljavam i u kakve rasprave idem. Ekipa s foruma sry na ovolikom laprdanju,ali ovakve trolove fakat ne podnosim. Isprike jos jednom
Na ovako nisku razinu komunikacije se neću spuštat.
Vrati stranicu nazad pa češ vidit da si napiso da si mjenjo remen na 24tkm. A i postove prepravljaš po nekoliko puta.
Najbolje da dođe ekipa iz CSI Miami i pregleda tvoj motor a prije svega tebe  :LOL:.
I neću više raspravljat o ovom slučaju. Mislim da je sve jasno. Ekipa sorry ali ovakve trolove ne podnosim.
 
I neću više raspravljat o ovom slučaju. Mislim da je sve jasno. Ekipa sorry ali ovakve trolove ne podnosim.
[/quote]


Ekipa,koga zanima neka se javi PMom pa mu pošaljem slike,servise,izvatke s tehničkog sa kilometražama,da ne ostanem "muljator",imam sa čime potkrijepit sve rečeno,nema beda....

Ugodan vam dan,a za dotičnog slika u prilogu
 

Attachments

  • IMG-1a9caf2ec704659620b48bb23a32a662-V.jpg
    IMG-1a9caf2ec704659620b48bb23a32a662-V.jpg
    47.1 KB · Views: 141