Yamaha XMax300 2017

joke said:
Naš je testni odličan, brz, reaktivan ... i tih. Dosta ga ljudi uspoređuju sa starijim
bratom. Kvačilo nije potrebno dirati pogotovo uz TCS. Koga zanima može probat :wink:
Probao vas testni...
Nemam sta reci nego da je motor avion... Stvarno je extra ali ne zanimaju me variomati...
 
https://youtu.be/eZdUQtHawqI

Postoji li neki laksi nacin za izmjenu nosasa reg. tablice od ovoga u videu?
Cini mi se dosta komplicirano pa se ne usudim to sam radit...
 
Evo pronasao jednu zanimljivu fotku na instagramu...

Da li je nekakav foto shop ili su negdje smjestili mono amortizer???
 

Attachments

  • Screenshot_2019-01-25-21-11-47-1-768x869.png
    Screenshot_2019-01-25-21-11-47-1-768x869.png
    875.3 KB · Views: 262
Nadam se da nije photoshop i da ce konacno maknuti te odvratne amortizere koji izgledaju kao da su ih zaboravili nacrtati kada su smisljali X Max pa su ih kasnije na brzinu prisarafili  :?
 
Maestral said:
Nadam se da nije photoshop i da ce konacno maknuti te odvratne amortizere koji izgledaju kao da su ih zaboravili nacrtati kada su smisljali X Max pa su ih kasnije na brzinu prisarafili  :?

Ma sigurno je da ovo nije tvornicki nego se covjek potrudio i na neki nacin smjestio negdje amortizer pa me zanim agdje i kako😂😀
 
Pozdrav svima,

i molim za savjet. Kupio bih Xmaxa 300, gledam cijene u oglasu i ne vjerujem...2017. g sa oko 5-15 tkm oko 40 000 kn, a novi u dućanu 2019 . je trenutno oko 43-45 000.
Kako je moguće da polovnjaci drže toliku cijenu i kad bi uostalom bilo najbolje vrijeme za kupnju. Nisam dugo u moto svijetu (od kad su mi ukrali Gileru prije jedno 5-6 godina), čekati neke akcije, ako ih uopće i bude?

pozz
 
grix said:
Pozdrav svima,

i molim za savjet. Kupio bih Xmaxa 300, gledam cijene u oglasu i ne vjerujem...2017. g sa oko 5-15 tkm oko 40 000 kn, a novi u dućanu 2019 . je trenutno oko 43-45 000.
Kako je moguće da polovnjaci drže toliku cijenu i kad bi uostalom bilo najbolje vrijeme za kupnju. Nisam dugo u moto svijetu (od kad su mi ukrali Gileru prije jedno 5-6 godina), čekati neke akcije, ako ih uopće i bude?

pozz

Yamahe uvijek odlicno drze cijenu tako da te ne treba cuditi cijena u oglasniku... Pogotovo x max...

Najbolja opcija je da odes kod ovlastenog trgovca i lijepo uzmes novoga... Cijene na proljece bi samo trebale ici gore tako da sta prije ubodes novoga to ce cijena biti povoljnija...

Inace motor je TOP tako da se nemas sta misliti...
 
ferrari1984 said:
Yamahe uvijek odlicno drze cijenu tako da te ne treba cuditi cijena u oglasniku... Pogotovo x max...

Najbolja opcija je da odes kod ovlastenog trgovca i lijepo uzmes novoga... Cijene na proljece bi samo trebale ici gore tako da sta prije ubodes novoga to ce cijena biti povoljnija...

Inace motor je TOP tako da se nemas sta misliti...

Hvala na savjetu, jako sam zagrijan :)
Koju kacigu bi preporučili u moru modela i marki?

Bruno1 said:
Nema tu držanja cijene,samo ti ponudi realne novce i nosi  :wink:

Nazvao sam par brojeva, svi se drže svoje cijene, spustili bi 200-300€.
Ima jedan za 6000€ iz 2017., vjerujem da bi išao koji € dolje, ali i za tu spuštenu kupim novi u dućanu.
 
Svaka glava ima specifican oblik tako da ti je najbolje otici negdje gdje ima mozda veci broj proizvodaca tako da isprobas nekolicinu i odaberes najudobniju...

Kaciga ti treba biti udobna, a ne da kupis neku koja ti je full lijepa, a da ti nepase oblikom ili da te npr. zulja...
 
ferrari1984 said:
Svaka glava ima specifican oblik tako da ti je najbolje otici negdje gdje ima mozda veci broj proizvodaca tako da isprobas nekolicinu i odaberes najudobniju...

Kaciga ti treba biti udobna, a ne da kupis neku koja ti je full lijepa, a da ti nepase oblikom ili da te npr. zulja...

Čitam sve teme na svim forumima o kacigama...valjda budem našao neki češnjak model da paše mojoj glavi  :mrgreen:. Zadnju koju sam kupio je bila 1+1 gratis (750kn)
Mislim da budem isprobavao po dućanima. Nekakve smjernice?
 
grix said:
Pozdrav svima,

i molim za savjet. Kupio bih Xmaxa 300, gledam cijene u oglasu i ne vjerujem...2017. g sa oko 5-15 tkm oko 40 000 kn, a novi u dućanu 2019 . je trenutno oko 43-45 000.
Kako je moguće da polovnjaci drže toliku cijenu i kad bi uostalom bilo najbolje vrijeme za kupnju. Nisam dugo u moto svijetu (od kad su mi ukrali Gileru prije jedno 5-6 godina), čekati neke akcije, ako ih uopće i bude?

pozz

Novi u dućanu su 47-50. Cijene koje spominješ su zimske i najniže su iznosili 44500. Rabljene smo prodavali do 42000 kn ukoliko su bili -10000 km
 
grix said:
Hvala na savjetu, jako sam zagrijan :)
Koju kacigu bi preporučili u moru modela i marki?

Nazvao sam par brojeva, svi se drže svoje cijene, spustili bi 200-300€.
Ima jedan za 6000€ iz 2017., vjerujem da bi išao koji € dolje, ali i za tu spuštenu kupim novi u dućanu.

Mi ti upravo jedan dobivamo...2017., 7000 km, 41000 kn. odnosno 500 Eur manje od iznosa koje spominješ ... dostava ti bude gratis na adresu.

51931647_2191168344477583_1590543449042452480_n.jpg
 
grix said:
Čitam sve teme na svim forumima o kacigama...valjda budem našao neki češnjak model da paše mojoj glavi  :mrgreen:. Zadnju koju sam kupio je bila 1+1 gratis (750kn)
Mislim da budem isprobavao po dućanima. Nekakve smjernice?

Za kacige ti je najbolje pitanje postavit u temi kacige ... neka poveznica s ovom temom bi ti bila jedino da ne kupuješ AGV sport modele jer u XMax ne staju zbog zračnog spojlera i deblje brade