Yamaha XMax300 2017

Potisujem i to za svaki motor, auto i ostale proizvode. Npr cilu godinu mu skuter stoji na kisi, jugu,buri na milos i ne milost. I kaze ne pali. Pa sta imamo pricat,pisat,razglaabat. Tko pazi na motor kako treba, nece imat problem.
 
Talijanski kvarljivi proizvod je trenutno na 70 tisuća kilometara, a grijem ga vožnjom i iz dvorišta na ulicu izlazim bokom.

Mislio sam ako je netko odvrtio 40+ tisuća sa 300icom da kaže dojmove.

Ovo malo što sam ga vozio mi djeluje super za skuter, jedino bih volio jači motor i malo bolje kočnice.
 
Bullet1275 said:
Talijanski kvarljivi proizvod je trenutno na 70 tisuća kilometara, a grijem ga vožnjom i iz dvorišta na ulicu izlazim bokom.

Mislio sam ako je netko odvrtio 40+ tisuća sa 300icom da kaže dojmove.

Ovo malo što sam ga vozio mi djeluje super za skuter, jedino bih volio jači motor i malo bolje kočnice.

Ako zelis malo jaci motor i bolje kocnice onda uzmes xmax 400...
Jaci je i dupli disk naprijed... Necemo zanemarit da je nesto tezi ali eto ti tocno ono sta trazis...
 
Ne opravdava mi toliku razliku u cijeni.

Za sada X-Max 300 vodi od svega što sam probao zadnjih par dana iz te klase skutera jer je Bev 350 prodan pa tražim zamjenu.
 
Bullet1275 said:
Ne opravdava mi toliku razliku u cijeni.

Za sada X-Max 300 vodi od svega što sam probao zadnjih par dana iz te klase skutera jer je Bev 350 prodan pa tražim zamjenu.

Onda sretno...
Uzmes li xmax 300 bit ces zadovoljan...✌️👍
 
Pozdrav, trebam ceradu za sic za X-Max, gdje uzeti?

Znači, ne za čitav motor, samo da mogu pokriti sic kao što ima Beverly/Vespa, kad ostavim motor u gradu u kad pada kiša.
 
Bullet1275 said:
Pozdrav, trebam ceradu za sic za X-Max, gdje uzeti?

Znači, ne za čitav motor, samo da mogu pokriti sic kao što ima Beverly/Vespa, kad ostavim motor u gradu u kad pada kiša.

Ponavljam pitanje ako tko zna odgovor, nabavio sam ceradu sica XL veličine (65x98), ali prekratka je...
 
Bullet1275 said:
Pozdrav, ima li tko da je sa 300tkom odvrtio malo veću kilometražu?

Hvala!

ferrari1984 said:
...onda racunam da je 15 000 km zavidna km...

Ne vidim zašto bi čak i onih 58.000 km od par stranica unazad bilo problem, a kamoli 15.000 km. (y) Ne samo za vozilo iz naslova, nego opčenito...

Tko se malo više vozi napravi 15-20t km po sezoni, druga stvar što na njuškalu "svi" (tj. velika večina) motori imaju ispod 30.000 km neovisno o godištu... :mrgreen:
 
Citam danas oglase u potrazi za svojim novim xmaxom 300..Lik prodaje '18g za 43000 a novi kosta 46000?? Mi smo fascinantan narod nema sta.
 
R3nchi said:
Citam danas oglase u potrazi za svojim novim xmaxom 300..Lik prodaje '18g za 43000 a novi kosta 46000?? Mi smo fascinantan narod nema sta.

I ti si fascinantan kad ti je 46900 u naravi 46000. Što se čudiš onda?
 
Lovro said:
Tako i moja žena zaokružuje cijene  :mrgreen:


Ti moras bit svakom loncu poklopac??  :shock:
Sta sam trebo pisati u kunu tocno kolko lik trazi?? I onda tocno u lipu kolko dodje novi?
 
R3nchi said:
Ti moras bit svakom loncu poklopac??  :shock:
Sta sam trebo pisati u kunu tocno kolko lik trazi?? I onda tocno u lipu kolko dodje novi?

Pusti ti riječi, ajmo na djela ... imam 2019. sa 5000 za 43000, plava boja, sport vjetrobran i alu podnice
 
Jel trebam CoC i za uvoz Skutera??

Jel se moze narucit aftermarket onaj udobniji sic??


Pitanje za vas sve.. Koje kacige furate? model i to?

 
Bullet1275 said:
Pozdrav, trebam ceradu za sic za X-Max, gdje uzeti?

Znači, ne za čitav motor, samo da mogu pokriti sic kao što ima Beverly/Vespa, kad ostavim motor u gradu u kad pada kiša.

Evo, možda kome pomogne, ova odgovara iako je i ona na knap.

https://www.ebay.com/itm/Kappa-KS210-Universal-Seat-protective-cover-Keep-your-seat-dry-while-parked/322347369896?hash=item4b0d6685a8:g:mHgAAOSw689ZjsKc
 
Prvo pa musko :mrgreen:

Odnedavno sam vlasnik xmaxa :) te kod voznje dvojice na skuteru,osjeti se nekakvoo nekakvo  struganje..kao da negdji u masine struze,pogotovo pri kretanje i manjem gasu . :shock:
Neznam jeli to zato sto je motor tek presao nekih 600 km ili bi trebao otici pogledat? :misli:

Hvala na odg