Yamaha XMax300 2017

joke said:
Mi ti upravo jedan dobivamo...2017., 7000 km, 41000 kn. odnosno 500 Eur manje od iznosa koje spominješ ... dostava ti bude gratis na adresu.

Hvala na ponudi, ali za tu malu razliku isplati se uzet 2019. sa 3g. tvroničkog jamstva i 0 km.
 
grix said:
Hvala na ponudi, ali za tu malu razliku isplati se uzet 2019. sa 3g. tvroničkog jamstva i 0 km.

Imamo ti dostupne odmah sve boje + IRON, ukoliko raspolažeš sa 47-50000 kn. i ukoliko ti je 6000 kn mala razlika. Btw. 2017 ima još godinu dana tvorničkog jamstva
 
Jel zna netko kolko moze  prec kilometara? Pito jokea al suti.. Nakin silnog dumanja odlucio sam se za xmax300 ,e sad naso jedan vani maltene djabe al ima 58 000km .. Pa me zanima dal to jos moze furat?
 
R3nchi said:
Jel zna netko kolko moze  prec kilometara? Pito jokea al suti.. Nakin silnog dumanja odlucio sam se za xmax300 ,e sad naso jedan vani maltene djabe al ima 58 000km .. Pa me zanima dal to jos moze furat?
Ma zamisli.
 
??? Poslo sam ti dm s istim pitanjem al ignore mode..
Kolko uopce dodje nova masina?  cito sam na nekom tal. Forumu da su liku zamjenili cjelu masinu dok je skut. Bio pod garancijom..
 
R3nchi said:
??? Poslo sam ti dm s istim pitanjem al ignore mode..

Bog te pomogo u svetu nedilju mi šalješ poruku, posli nje državni praznik .... i ti bi da ti ja odgovorim. Pa nije meni ovo obaveza, a pogotovo besplatna obaveza
 
Najjači su ovi šta vise po postovima i temama od motora koji im i novi ne valjaju...
Gdje ljudi gube vrijeme to je stvarno nevjerojatno...
 
joke said:
Bog te pomogo u svetu nedilju mi šalješ poruku, posli nje državni praznik .... i ti bi da ti ja odgovorim. Pa nije meni ovo obaveza, a pogotovo besplatna obaveza

Pa mogo si odg u utorak..  :rolleyes:
Onaj sto sam naso je toolko jeftin da sam htio gledat opcije s ubacivanjem nove masine.. Ako ti se da i nije ti opet svetac javi se na pm..  (y)

A za ove sto hejtaju po temama ..  :shocked: (y)
 
R3nchi said:
Pa mogo si odg u utorak..  :rolleyes:
Onaj sto sam naso je toolko jeftin da sam htio gledat opcije s ubacivanjem nove masine.. Ako ti se da i nije ti opet svetac javi se na pm..  (y)

A za ove sto hejtaju po temama ..  :shocked: (y)

S obzirom da si bio bezobrazan na praznik u ponedjeljak, naravno da nisam
 
evo napokon se obnovija "vozni" park....i nakon XMax-a, opet XMax...skuter kao da je rađen po mojoj mjeri, to jest za moje potrebe, razlika u vožnji između 250-tice i nove 300-ice je velika, ali to nije ništa neočekivano...
Još se privikajem na ključ ( keyless ), te naravno na sic, koji je skroz drugačiji.....
Nadam se da će služiti kao stara, više ne tražim.
 
Najezda Xmax 300 po Splitu
 

Attachments

  • 2019-09-13-15-11-55-1024x588.jpg
    2019-09-13-15-11-55-1024x588.jpg
    241.6 KB · Views: 256
Ja imam xmax 300 već godinu dana i stalno mi se čuje čudan zvuk kad skroz usporim ili kad ga guram, a na servisu govore da se smeće nakupi između diska i disk pločice...A koliko god čistio , uvijek ista stvar...inače sam prezadovoljan...7500 km napravio...

Poslano sa mog SM-G960F koristeći Tapatalk

 
DUJE3 said:
evo napokon se obnovija "vozni" park....i nakon XMax-a, opet XMax...skuter kao da je rađen po mojoj mjeri, to jest za moje potrebe, razlika u vožnji između 250-tice i nove 300-ice je velika, ali to nije ništa neočekivano...
Još se privikajem na ključ ( keyless ), te naravno na sic, koji je skroz drugačiji.....
Nadam se da će služiti kao stara, više ne tražim.

Ajd malo u detalje za nas koji nismo vozili.u cem su  najvece razLike 250 vs 300?
 
gilnex said:
Ja imam xmax 300 već godinu dana i stalno mi se čuje čudan zvuk kad skroz usporim ili kad ga guram, a na servisu govore da se smeće nakupi između diska i disk pločice...A koliko god čistio , uvijek ista stvar...inače sam prezadovoljan...7500 km napravio...

Poslano sa mog SM-G960F koristeći Tapatalk

Zvuk može potjecat i od trenja između kočionih klipića i pločica ... nek ti taj dio namažu bakrenom mašču
 
R3nchi said:
Ajd malo u detalje za nas koji nismo vozili.u cem su  najvece razLike 250 vs 300?

250 je skuter, 300 je skoro TMax. Nusporedivo je bolji, po ovjesu, TCS-u, vjetrobranskoj zaštiti, svjetlima, designu(auspuh posebno), snazi
 
R3nchi said:
Ajd malo u detalje za nas koji nismo vozili.u cem su  najvece razLike 250 vs 300?
Biti ću slobodan, pa iznijeti i svoje mišljenje...prije sam vozio xmax 250 2014g. (digitalni satovi) i super sve bilo, ali sad kad vozim 300 vidi se velika razlika...kao prvo, velika razlika u brzini, odnosno u ubrzanju...na magistralnim cestama kad se pretice kamion a nemaš puno pravca se jako osjeti a razlika u ccm skoro nikakva ....sa 250 rezervoar je mogao oko 300 km prijeći (ispravite me ako sam pogriješio jer mi to nije ni previše važno) a sa 300 se približim 400 km...(kombinacija grad/otvorena)....veći prostor ispod sjedala...položaj sjedenja mi je bolji, kao da si na puno većem motoru....samo me smeta malo dugo svjetlo po noći jer slabo svijetli....

To je par detalja kojih sam se sada sjetio...

Poslano sa mog SM-G960F koristeći Tapatalk