Yamaha XMax300 2017

Imaš pod svjetlom(klekni sa desne strane motora i pogledaj gore iza)vijak na kljuć 10, sa zubcima kojim reguliraš visinu svjetlosnog snopa
 
joke said:
Imaš pod svjetlom(klekni sa desne strane motora i pogledaj gore iza)vijak na kljuć 10, sa zubcima kojim reguliraš visinu svjetlosnog snopa
Joke...hvala ti...ja par puta gledao ali nisam našao...problem je bio što ga uvijek tražim navečer kad padne mrak i kad mi treba...po danu se nikad sjetiti... :))
dedae7fb8fb7b029efabe3d35fbb201a.jpg


Poslano sa mog SM-G960F koristeći Tapatalk

 
Puno vam hvala na odg..Zacementirali ste ionako vec donesenu odluku..Bio nedavno u Silveru u Os i imaju 300 i 400 jedan pored drugog..Sjeo na oba razlike u komotnosti nema isto se sjedi i jednako mjesta ima za noge, 400ka je samo nesto veca i to je to..Tako da definitivno pikiram 300,e sad jos samo da je nac neki 2017 za 35k kn i imamo deal..
 
R3nchi said:
Puno vam hvala na odg..Zacementirali ste ionako vec donesenu odluku..Bio nedavno u Silveru u Os i imaju 300 i 400 jedan pored drugog..Sjeo na oba razlike u komotnosti nema isto se sjedi i jednako mjesta ima za noge, 400ka je samo nesto veca i to je to..Tako da definitivno pikiram 300,e sad jos samo da je nac neki 2017 za 35k kn i imamo deal..

400 nije veća nego šira. Imam ti jednog 2017 ali sa samo 4000 km tako da je 40000 kn na ime. Eto tebi dajem i dostavu na adresu gratis. Brončani, baci oko na FB stranici našoj ili Instagramu
 
Puno hvala.. Al trenutno nemam ni ovih 35..  :(
Prodan je Versys i sad se stedi..  :sadblinky:
Zato sam i napisao za sljedecu sezonu..

Samo se nadam da necu morat kemijat odlazak u Italiju..  :021:

Ps:: Gledam ja tako u Silveru te xmaxove i razmiljam si sta je joke rekao u temi o 400 (ili ovdje cak) i stvarno , koji ce mi q... 400 vs 300, em ide nesto sitno brze, em vise trosi em nije nista komfornija od 300ke...  :wink:

 
Xmax 400 nema smisla pored Xmaxa 300...
Jednostavno su sa 300 pogodili tocno tamo gdje trebaju...

Xmax 300 je kralj u klasi...😉
 
ferrari1984 said:
Xmax 400 nema smisla pored Xmaxa 300...
Jednostavno su sa 300 pogodili tocno tamo gdje trebaju...

Xmax 300 je kralj u klasi...[emoji6]
Ajde ne budi ti tesko pa nemoj spominjat ime Kralj u bilo kojem kontekstu u svezi dvotockala
Kralj je samo jedan.......


Sent from my internet mobile device
 
seki22 said:
Ajde ne budi ti tesko pa nemoj spominjat ime Kralj u bilo kojem kontekstu u svezi dvotockala
Kralj je samo jedan.......


Sent from my internet mobile device

😂😂😂

Kralj ce uvik ostat kralj bez obzira na sve 👍
 
Pozdrav svima. Ima li koji vlasnik XMAX300 da je oko 198 cm visine? Čisto za info oko udobnosti, položaja i mista za noge, jer se mislin uzet sebi jednog.
 
j3st3r said:
Pozdrav svima. Ima li koji vlasnik XMAX300 da je oko 198 cm visine? Čisto za info oko udobnosti, položaja i mista za noge, jer se mislin uzet sebi jednog.

Ima ih puno .. za takvu visinu preporuka je staviti vjetrobran i upravljač u alternativnu poziciju
 
joke said:
Ima ih puno .. za takvu visinu preporuka je staviti vjetrobran i upravljač u alternativnu poziciju

Kad bi sad otiša u salon sist na novog, bi li volan bio u "originalnoj" poziciji, i ako bi, kakva je alternativna (pomiče se naprijed, gore,....)

Thx
 
j3st3r said:
Kad bi sad otiša u salon sist na novog, bi li volan bio u "originalnoj" poziciji, i ako bi, kakva je alternativna (pomiče se naprijed, gore,....)

Thx

Kad bi ja sad otiša na Gripe bi li mi bia niži koš  :mrgreen:

Treba se pomaknut naravno, originalna pozicija je za ljude prosječne visine, i upravljač i vjetrobran. Pomiću se gore i napred oba segmenta
 
joke said:
Kad bi ja sad otiša na Gripe bi li mi bia niži koš  :mrgreen:

Treba se pomaknut naravno, originalna pozicija je za ljude prosječne visine, i upravljač i vjetrobran. Pomiću se gore i napred oba segmenta

E to me zanimalo. Fala.
 
Gilmour said:
Pa nije to veća kilometraža. :D

Tek se razradia. :D

Poslano sa mog SM-A510F koristeći Tapatalk

Haha slazem se... To vrijedi za Yamahu ali gledajuci tj. citajuci po forumu kako ljudi imaju probleme sa drugim proizvođacima na puno manje kilometara onda racunam da je 15 000 km zavidna km...
😉😉😉
 
Ma imaju probleme jer siluju skutere i ne odrzavaju ih. Moj beverly je na 47 000km a cacin na 130 000. Sve je kako se odnosis prema skuteru/bilo kojem vozilu.

Poslano sa mog SM-A510F koristeći Tapatalk

 
Slazem se u potpunosti...

Redovan servis prije svega, odnos prema motoru koji treba biti prije svega normalan...
Moj se nikad nije spustio sa nogare, a da prije toga nije postigao radnu temperaturu pa bilo to ljeto ili zima...