Yamaha XSR 700

joke

Active member
....toliko dobar 07 da zaslužuje svoju temu (y)

http://www.yamaha-motor.eu/eu/products/motorcycles/sport-heritage/xsr700.aspx

Original
2016-Yamaha-XSR700-EU-Garage-Metal-Studio-002.jpg


Naš testni :mrgreen:
13087346_1683848441876245_2334101683381627429_n.jpg
 
I ja bi jedan ako cu zutu kapicu dobit uz njega  :mrgreen:
 
meni je vizualno usklađeniji od xsr 900
najdojmljiviji mi je u zelenoj boji
ali mi je isto tako uživo malen, tj, kad se na njega sjedne nakon xsr 900 sve je jasno
 
I je revolucionaran...igrom slučaja nekidan smo imali na servisu novi Triumph Truxton....slična priča, ali neusporediva.
Ovo je balerina na steroidima za njega, puno povoljnija a opet definitivno ima osobnost.
U vožnji je jednostavno fenomenalan, tolika razlika u odnosu na MT07 da to nije shvatljivo, dosta više okretnog momenta...jedva ga čekam u enduro varijanti.
900 sa alu šasijom jednostvno teže se ugura u "stari" đir, iako mu je svjetlo pliće i to mi je jedina zamjerka kod 700(dugo tijelo svjetla)
 
joke said:
900 sa alu šasijom jednostvno teže se ugura u "stari" đir, iako mu je svjetlo pliće i to mi je jedina zamjerka kod 700(dugo tijelo svjetla)

tako se i meni čini
s time da npr. xsr 900 u anniversary žutoj puno bolje izgleda od ostalih boja (da li je to do zlatnih vilica ili lakiranih blatobrana)

700 po meni ima bolje pogođen smještaj "kilometar sata" jer je dublje u volanu i ne strši kao na xsr 900 te mu i zadnje svjetlo manje dolazi do izražaja zbog lagano odignutog završetka sjedala (za razliku od xsr 900)

nevjerovatno kako ni na jednoj verziji 700 klasična šasija uopće ne smeta oku, dapače :)
 
joke said:
I je revolucionaran...igrom slučaja nekidan smo imali na servisu novi Triumph Truxton....slična priča, ali neusporediva.
Ovo je balerina na steroidima za njega, puno povoljnija a opet definitivno ima osobnost.
U vožnji je jednostavno fenomenalan, tolika razlika u odnosu na MT07 da to nije shvatljivo, dosta više okretnog momenta...jedva ga čekam u enduro varijanti.
900 sa alu šasijom jednostvno teže se ugura u "stari" đir, iako mu je svjetlo pliće i to mi je jedina zamjerka kod 700(dugo tijelo svjetla)

daj se ne sramoti sa ovakvim glupostima o Truxstonu i neukim zaključcima

teme sa zajebancijom su u Birtiji


jbte paraliza mozga je za ovo niš





Srki
 
lesli eldridž said:
uuuuuu......
nije govno nego se pas posra.............

Scrambler stil ima odliku minijaturnog prednjeg svjetla, odnosno čak i neimanja svjetla nauštrb ploče s brojem, a heritage(xsr), ili "nasljedni" stil imaju odliku pračenja stila nekog starog motora, u ovom slučaju to je onaj koji je imao dugo svjetlo kao specifičnost.
Dakle ništa čudno što taj dukac ima plitko svjetlo, ali jako čudno je i tako velikog promjera.
 
Srki said:
daj se ne sramoti sa ovakvim glupostima o Truxstonu i neukim zaključcima

teme sa zajebancijom su u Birtiji


jbte paraliza mozga je za ovo niš





Srki

Ok, ja sam vozio oba još jučer ali sigurno to nebi trebalo ništa značit, dobro mali ispravak nije trux nego boneville
 
Taj stari motor je XS650

In paying tribute to the XS 650, Yamaha has joined forces with Japanese bike builder Shinya Kimura to produce the new retro-styled XSR 700. The bike joins the company’s sport heritage line, with the motorcycle boasting an overall old school aesthetic.
 
Daj upoznajte me sa pacijentima koji daju kaparu za nešto što stiže za pola godine :LOL: tim više što će netko doći dan poslije njega i platiti i pokupiti svoga kao i on isti dan :LOL:

Sent from my Lenovo P70-A using Tapatalk

 
joke said:
Ok, ja sam vozio oba još jučer ali sigurno to nebi trebalo ništa značit, dobro mali ispravak nije trux nego boneville

ak si baš TI vozio onda ok


to je baš prava referenca izgleda






Srki
 
milanche said:
Daj upoznajte me sa pacijentima koji daju kaparu za nešto što stiže za pola godine :LOL: tim više što će netko doći dan poslije njega i platiti i pokupiti svoga kao i on isti dan :LOL:

Sent from my Lenovo P70-A using Tapatalk

Nebi rekao....količine nisu neograničene, a i dolaze u više manjih skupina, odvojenih po 20-30 dana.
Do prije par dana imali smo čekanje za IRON od mjesec dana, a danas je ono 2 mjeseca.
Štoviše, i sam sam imao više puta problema kad nisam na vrijeme naručio testni primjerak.