Yamaha XSR 700

joke said:
Kako daleko....evo naš bez ispuha koji nije pod must ima uloženo manje od vrijednosti prtljažnika sa nosaćem.
Ćemu prazna prića?
ko što sam reka......
daleko je to od motora...........
 
joke said:
Nije to za to, nit će ijedan kit produžiti šasiju da bi bila ST umjesto reaktivne sportske.

(y) ono za; kitanje :mrgreen: je bilo u navodnicima  ;)

ali agregat, sasvim  8) za nešto drugačije na tržištu i vjerojatno od veće grupacije potencijalnih kupaca, zanimljivo  (y)
 
lesli eldridž said:
ko što sam reka......
daleko je to od motora...........

Motor je bomba, ko kaže suprotno a nije ga proba, ili nije normalan ili ne razumi kurdza
 
neki se tu kuže bolje u kurtze neg u motore

Silver Testelone je opal s jamahe i medvjedi su ga pojeli



Srki
 
Zato ima gubec ko slapa : :shock: medvedi ga razvukli
 
Ne vidim temu za 900 ali ovo je prekokrasno http://www.mcnews.com.au/limited-edition-yamaha-xsr900-abarth-unveiled/  :0648:

Već kad su išli na limitirani br i ekskluzivu trebali su nabaciti Ohlins da se zlati pa kad je bal nek je maskenbal.
Motor dizajniran baš po mom ukusu.. Jedino bi mi trebalo privikavanje na volan. Sve u svemu  (y)
 
biker4life said:
Nisam ni vidio temu do sad... vozio sam ga, čak mi djeluje i zabavnije od "obične" sedmice, vjerovatno zbog drugačijeg volana i položaja u vožnji. A dizajn sada, nekome je legao nekome nije... 900 je u svakom slučaju puno ozbiljniji motor...

Malo proscrollaj temu....davno sam napisao....XSR je odmah bio Euro4 i jači u malim i srednjim okrtajima za razliku od 07....vidljivo odmah na usisnoj grani airboxa
 
joke said:
Malo proscrollaj temu....davno sam napisao....XSR je odmah bio Euro4 i jači u malim i srednjim okrtajima za razliku od 07....vidljivo odmah na usisnoj grani airboxa

Jest, od početka je bio EU4, ali to sve je manje bitno, bitno je da je položaj nekako agresivniji, motorić je extra zabavan (ovaj je još imao i skroz otvoren auspuh), čak mi je po pitanju vožnje legao bolje od MT07. Vizualno je druga priča.
 
Pozdrav svima. Malo da oživimo temu nakon dugo vremena...

Koristi li netko xsr700 za svakodnevnu vožnju? Gledam ga uzeti za vožnju na posao (~20km dnevno) dok je lijepo vrijeme te bi na njega stavio kofer.
Možda ga je netko također "unakazio" koferom, kako se pokazao u takvoj vožnji... možda neka slika?
 
stavio moj frend onaj kockasti plehnati givi

to ti uživo ovak zgleda:

1620128565771.png
 
Pozdrav svima. Malo da oživimo temu nakon dugo vremena...

Koristi li netko xsr700 za svakodnevnu vožnju? Gledam ga uzeti za vožnju na posao (~20km dnevno) dok je lijepo vrijeme te bi na njega stavio kofer.
Možda ga je netko također "unakazio" koferom, kako se pokazao u takvoj vožnji... možda neka slika?
Pozdrav. Imam, koristim i za svakodnevnu vožnju na posao, "unakazio" sam ga i koferom ...
 

Attachments

  • 20191012_153059.jpg
    20191012_153059.jpg
    336.8 KB · Views: 0
  • 20210424_151955.jpg
    20210424_151955.jpg
    596.7 KB · Views: 0
Stize mladi brat..
 
Ja sam polozio krajem prosle godine i kupio XSR 700. To je bio motor koji sam bas htio. Nasao sam super uscuvani primjerak sa samo 6000 km ( 2018. )
Odusevljen sam motorom i gustam svaki dan. Vozim ga po gradu, kraca i duza putovanja. Super mi je sto se moze sastaviti i rastaviti po zelji.
Mane su po meni mali tank i loš sic. Evo par fotki i video na youtube kanalu koji ce biti bas za XSR 700 :)
Aya light_008.jpg
Aya Yamaha XSR_197.jpg
 
  • Like
Reactions: gagi