Yamaha XT 1200 Z Super Tenere

Pozdrav Super Tenerasi :)
Ima li netko ideju koliko na trzistu trenutno vrijedi Super Tenere sa World Traveler opremom, 2017 god, prvi vlasnik i samo 10000km na satu. Znaci stanje tvornicko i doslovno novo.
 
Pozdrav Super Tenerasi :)
Ima li netko ideju koliko na trzistu trenutno vrijedi Super Tenere sa World Traveler opremom, 2017 god, prvi vlasnik i samo 10000km na satu. Znaci stanje tvornicko i doslovno novo.
A vrlo diskutabilno.

S obzirom da je nova negdje oko 16500 Eura koliko znam, a isto koliko znam ni ST iz 2010 sa 100000 nećeš dobit ispod 7000 Eura.

Koliko ima dodatne opreme na njoj pored World Traveler opreme?

Smatram da bi svaka cijena ispod 12500 bila super cijena, s obzirom da će se sad sve malo teže prodavat zbog nadolazeće neizvjesnosti i pada BDPa.

U prve tri godine najviše gubiš na cijeni, ako ne i više, a onda cijena puno manje opada.

Tri godine star motor: 30% ispod cjene novog, ako ne i više. S obzirom na očuvanost i malu kilometražu, ajmo reć 30%. Tako barem ja gledam.

Svak ima svoju računicu pri kupnji i prodaji.

Ja sam svoju staru 3.5 godina i 37000 km, bez kofera i crashbara platio 11000 Eura, prije 6 godina. Motor isto bio kao novi. Garažiran i servisiran. Lik je samo reko da nema cjenkanja i da ne želi pričati o motoru, ako mi cijena ne odgovara.
 
Pozdrav Super Tenerasi :)
Ima li netko ideju koliko na trzistu trenutno vrijedi Super Tenere sa World Traveler opremom, 2017 god, prvi vlasnik i samo 10000km na satu. Znaci stanje tvornicko i doslovno novo.
možeš li staviti par slika.
ima li što dodatne opreme?

p.s.
došlo vrijeme da se rastajemo, st10 2014. 172Kkm, vozi se dalje :)
 
Šta je iduće u planu? Nova SuperTener ili nešto drugo?
teško pitanje. od s10 se teško rastati nakon toliko kilometara.
nakon s10 opet s10!? malo se gleda sa strane.
pomogne li mi tko savjetom što izabrati,
plaćam kavu, kolu, viski, ćevape i pivu :)
 
teško pitanje. od s10 se teško rastati nakon toliko kilometara.
nakon s10 opet s10!? malo se gleda sa strane.
pomogne li mi tko savjetom što izabrati,
plaćam kavu, kolu, viski, ćevape i pivu :)
Gospodine, rješenje tvojih briga gledaš već više od godinu dana, svaki put kad me ugledaš. KTM 1290 Super Adventure. Pouzdan i ekonomičan. Za prave muškarce.
 
Gospodine, rješenje tvojih briga gledaš već više od godinu dana, svaki put kad me ugledaš. KTM 1290 Super Adventure. Pouzdan i ekonomičan. Za prave muškarce.
u pravu si, "pouzdan i ekonomičan", ovo je za kavu i hamburger u gp-u ;)
 
teško pitanje. od s10 se teško rastati nakon toliko kilometara.
nakon s10 opet s10!? malo se gleda sa strane.
pomogne li mi tko savjetom što izabrati,
plaćam kavu, kolu, viski, ćevape i pivu :)
Ili nova S10 ili Honda VFR 1200 X Crosstourer.
Imam i ja sličnih trilema😎
 
Moja za sada na sitno preko 30.000 km, dvije godine napunila. Prezadovoljan motorom. Da moram kupiti nešto drugo, neki drugi model, neznam šta bi uzeo. Japanski motori su "bazen" iz kojeg bi birao, ali šta nemam pojma. Preko 1.000ccm svakako da komotno putujem. U trenutnoj fazi ni ne pomišljam na zamjenu motora, zadovoljan sam sa ovime. S druge strane, bilo bi u redu i da izađe novi model, jer je ovaj na tržištu od 2010., znači 11 sezona uz 1 redizajn za sezonu 2014.
 
  • Like
Reactions: Nike11
Ili nova S10 ili Honda VFR 1200 X Crosstourer.
Imam i ja sličnih trilema😎
vozio crosstourer dct. otrovno pri startu, ide k'o skuter. ipak malo brže.
kolika je trajnost dct-a nisam se informirao, nisam zainteresiran.
zaključak: poslije s10 opet s10 ;)