yamaha xt600

maiky

New member
Bok
decki i cure :D ovo mi je prva tema sto je otvaram na ovom forumu pa mi zato nemojte zemijeriti ako nesto krivo napisem.

zanioma me kakva imate iskustva sa Yamahom xt600, ima jedna u oglasima koja se vec poduze vrijeme vrti prerađena u Supert Moto pa ... u cemu je kvaka zasto se ne prodaje meni izgleda ko fini motorčić.

hvala na odgovorima
pozdrav
 
a da se kao prvo na forumu br.5 predstavis,a
 
možda lik traži previše love,možda je motor u klincu... svašta može bit

najbolje da odeš pa vidiš u kakvom je stanju
 
BlackBull said:
možda lik traži previše love,možda je motor u klincu... svašta može bit

najbolje da odeš pa vidiš u kakvom je stanju



neispalti se daleko je ja u Rovinju motor u Bijelovaru
2003. godiste prerada u Super Moto trazi 5000 eura
neznam koliko ima kilometraze
gazdu ne poznam
 
pa :) tip spustio na 32 500 kuna ali ja imam samo 30 000 kuna :( za utrošiti
znate moras racunati i na druge troškove ko sto su nove tablice prijepis oko 2-3 000 kuna itd.....

mislio sam d anetko vozi takav motor jer ja još nisam ima iskustva sa tim motorom pa da me znate uputiti
ipak svima onima koi su željeli pomoci puno hvala

tip javio da daje motor u ducan (staro za novo)
 
Da si duze na forumu, upoznao bi vise ljudi, pa bi zamolio nekoga od nas da ti ju proba i javi reakcije...

:mrgreen:
 
maiky said:
zanioma me kakva imate iskustva sa Yamahom xt600...

Ja sam XTjku vozio 7 godina, prešao s njom ukupno 79.000 km... To je bio 3TB model iz 1991... Motor je vrlo kvalitetno napravljen i nisam imao nikakvih mehaničkih problema, samo jedan mali kvar sa strujom, jedna žica je gubila kontakt... Motor je malo slab, 40-ak KS ti je dovoljno za umjerenu vožnju, no ne očukuj puno više... Potrošnja smiješno malena, 3.5 - 6 litara, prosjek uvijek malo ispod 5 litara... Najjače XTjke su bile one iz sredine 80-tih, poslije su samo malo-pomalo skidali konje... Održavanje vrlo jednostavno i jeftino, ako si tehničke struke, servis ti uopće ne treba za redovno održavanje, sve možeš sam ako ti netko pokaže :) Ovjes malo mekan, da se otvrdnuti... Sve u svemu dobar bike za početak....
 
AnteK said:
maiky said:
zanioma me kakva imate iskustva sa Yamahom xt600...

Ja sam XTjku vozio 7 godina, prešao s njom ukupno 79.000 km... To je bio 3TB model iz 1991... Motor je vrlo kvalitetno napravljen i nisam imao nikakvih mehaničkih problema, samo jedan mali kvar sa strujom, jedna žica je gubila kontakt... Motor je malo slab, 40-ak KS ti je dovoljno za umjerenu vožnju, no ne očukuj puno više... Potrošnja smiješno malena, 3.5 - 6 litara, prosjek uvijek malo ispod 5 litara... Najjače XTjke su bile one iz sredine 80-tih, poslije su samo malo-pomalo skidali konje... Održavanje vrlo jednostavno i jeftino, ako si tehničke struke, servis ti uopće ne treba za redovno održavanje, sve možeš sam ako ti netko pokaže :) Ovjes malo mekan, da se otvrdnuti... Sve u svemu dobar bike za početak....


....... :cry: sad mi kazeš tip dao motor u salon i uzeo Bandita 12000 :cry: malo me ubiti
 
Ja sam se prije 20 dana sletio iz Osijeku u Dubrovnik po Yamahu XT600 '93 i dobijo je dosta povoljno 14.000kn, cim sam dosao kuci dao sam je pofarbat u mat crnu i stavio novi lanac i lancanike, e sad jedno pitanje, jel neko zna u Krskom koliko onaj vulkanizer trazi za prenju i straznju gumu, ja sam ga zvao ali mi je pricao na slovenskom pa ga nisam nista skuzio.

BTW: sa motorom sam pre zadovoljan ide super i izgleda pre mocno, trazim i savjet u vezi auspuha za njega ako neko ima ideju nak baci line...
 
eto, super cijena ovom osjecaninu..

nego, sto se tice ovoga iz topica, nekako mi glup onaj blatobran :mrgreen:


inace neki dan sam vozio frendovog XTa 600, to mi nekako "kozasto" nakon moje tenerke :oops:
 
vida666 said:
Ja sam se prije 20 dana sletio iz Osijeku u Dubrovnik po Yamahu XT600 '93 i dobijo je dosta povoljno 14.000kn, cim sam dosao kuci dao sam je pofarbat u mat crnu i stavio novi lanac i lancanike, e sad jedno pitanje, jel neko zna u Krskom koliko onaj vulkanizer trazi za prenju i straznju gumu, ja sam ga zvao ali mi je pricao na slovenskom pa ga nisam nista skuzio.

BTW: sa motorom sam pre zadovoljan ide super i izgleda pre mocno, trazim i savjet u vezi auspuha za njega ako neko ima ideju nak baci line...


Pa bog lega,samo se ti javi za savjete starom XT-ašu za gume i ostalo.