Yamaha XTZ750 Super Tenere

AnteK said:
Takav setup karbova...

cca 7 L je i moja trošila  meni top motor. u Splitu je bila popularna, a koristila se ka rr motor :LOL:, tako da je bilo svega, al jedan od najpopularnijih motora u to vrijeme u Splitu.

ovo kočnice kad kažete, malo slabije, nisu bile slabije, nego su danas puno bolje. :LOL: (y)
 
vozio sam je 95. koja je kupljena sa 1500 km jako povoljno jer je jedan gospodin upao u probleme sa zakonom pa je bila na jebenom popustu  :police:

Popularna jako u to vrime jer svaki nadobudni glavonja je morao imati kao statusni simbol  :mrgreen:

Potrosnja je varirala o stilu voznje ali normalno je bila oko 7 a mogla je i do 10

Inace taj motor se sasvim pristojno mogao nagnuti a sta se tice kocnica to ipak nije bio sportski motor pa su bile ok ( pogotovo za ono vrime)

Najveci problem je bio sta si ovisio o debelome na ttts-u i njegovoj aroganciji

 
Iskopah u arhivi fotku moje bivše. Bila od pokojnog istarskog fotografa Renca Kosinožića, takva u full u airbrush-u sirena i mora. :D
 

Attachments

  • Picture 001.jpg
    Picture 001.jpg
    296.9 KB · Views: 114
Napier said:
vozio sam je 95. koja je kupljena sa 1500 km jako povoljno jer je jedan gospodin upao u probleme sa zakonom pa je bila na jebenom popustu  :police:

Popularna jako u to vrime jer svaki nadobudni glavonja je morao imati kao statusni simbol  :mrgreen:

Potrosnja je varirala o stilu voznje ali normalno je bila oko 7 a mogla je i do 10

Inace taj motor se sasvim pristojno mogao nagnuti a sta se tice kocnica to ipak nije bio sportski motor pa su bile ok ( pogotovo za ono vrime)

Najveci problem je bio sta si ovisio o debelome na ttts-u i njegovoj aroganciji

Bila je popularna kod svih, nešto ko t max danas, ja sam 90-te bia posudia lovu jednom mom prijatelju koji je kupia na povlasticu od svog pokojnog oca novu crno sivu, u gradu je tada bila od Žare crvena i od pokojnog vlasnika Deve njegova, posli je krenila najezda.
 
Kad su se pojavile ja san samo slinija. Dvi-tri lita kasnije se nisan moga odlučit za kolor šemu.
Zato sad imam obe iz 89’

6be2d4963b985bd29ad81ddc9d4fe537.jpg
cb330846084b7f03fb0abc81767ebfa9.jpg



Poslano sa kampanela spomoću Tapatalk Pro
 
  • Like
Reactions: NOroad
Uz to što ti Tenerke odlično izgledaju, fora mi je što si za obje našao i uklopio kofere iz tih godina u boji motora.  (y)
 
diesel power said:

A vidio sam da je modni mačak, pa i opremu nabavlja u bojama motora. :LOL: (y)
 
Gato said:
Uz to što ti Tenerke odlično izgledaju, fora mi je što si za obje našao i uklopio kofere iz tih godina u boji motora.  (y)


Kuvera i nema baš svaki dan u ponudi, malo potraje al ipak upali.
Bude puno nerealnih cijena u odnosu na očuvanost.
Strpljen spašen.
Pozz ekipa


Poslano sa kampanela spomoću Tapatalk Pro
 
Elias said:
Kuvera i nema baš svaki dan u ponudi, malo potraje al ipak upali.
Bude puno nerealnih cijena u odnosu na očuvanost.
Strpljen spašen.
Pozz ekipa


Poslano sa kampanela spomoću Tapatalk Pro

Jesi bija na Klausenu zadnju i predzadnju nedjelju?

Mislim da sam te vidija
 
Na Klausen-u ove sezone još nišan bija...


Poslano sa kampanela spomoću Tapatalk Pro
 
Uz to što ti Tenerke odlično izgledaju, fora mi je što si za obje našao i uklopio kofere iz tih godina u boji motora. (y)

Jos nesto je uklopio, sto moje ostro oko za detalje primecuje! Zuta, tank torba koju je prebaco sa CESTERFILDA na plavu ST, samo za voznju. Nadam se da ce se naci i plava da kompletira oba motora! Krecem u potragu, mada jos nisam video takvu!
 
  • Like
Reactions: Elias
Jos nesto je uklopio, sto moje ostro oko za detalje primecuje! Zuta, tank torba koju je prebaco sa CESTERFILDA na plavu ST, samo za voznju. Nadam se da ce se naci i plava da kompletira oba motora! Krecem u potragu, mada jos nisam video takvu!


Žuta tank torba tako lipo figura sa ostalin žutin detaljima na plavuši i nikad ju nisan ima na Chesterfield-u-u daljnim textivima “milici”.

Za milicu imam oriđiđi tank torbu od ST1200 koja će pasati uz male pripravke.

Pozz svima koliko nas ima
 
Nakon tretmana.
 

Attachments

  • 5A0EFC69-FD4D-42FA-A15C-8A0C9DA7837D.jpeg
    5A0EFC69-FD4D-42FA-A15C-8A0C9DA7837D.jpeg
    77.9 KB · Views: 80
  • 43C94587-6198-4DA1-9CA5-B669A24DC812.jpeg
    43C94587-6198-4DA1-9CA5-B669A24DC812.jpeg
    127.8 KB · Views: 79
  • DE49B409-DA08-466E-9971-8B350395007D.jpeg
    DE49B409-DA08-466E-9971-8B350395007D.jpeg
    117.8 KB · Views: 93