Yamaha XV950/R

taman sam mislio otvoriti ovu temu...

Meni je do jaja  (y) Osobno mislim da će imati dobru prodaju i da će prodrmati tržište jer ima "ono nešto"... cijena je još nepoznata kao i razlike između Yamaha XV950 i Yamaha XV950R, osim boje i ABS-a.

69.jpg

71.jpg


walk around
2014 Yamaha Bolt Spec-R Walk Around Video

zvuk
Yamaha XV950 Bolt Exhaust Sound

MCN review
Yamaha XV950 review | First rides | Motorcyclenews.com
 
Author said:
cijena je još nepoznata kao i razlike između Yamaha XV950 i Yamaha XV950R, osim boje i ABS-a.

i plinskog amortizera

 
...uz današnju objavu prvog tuninga na bazi ovog modela, da objavim i ja :mrgreen: da je sutra R model kod nas u Splitskoj prodavaonici  (y)

1yamaha-scrambler5.jpg


yamaha-scrambler6.jpg
 
Super izgleda  (y)

Iz radionice Docs chops

yamaha-star-bolt-1.jpg


ovo je bil virago

414995_10151171108392741_51822757740_9561086_1507957191_o.jpg
 
uvijek nanovo se sam sebi cudim kako se ovako nesto moze nekom svidit..pogotovo u ovoj ediciji "prodavanje muda pod bubrege" :mrgreen: coperi su neka hajmo rec fina prometala laganini voznja resice i tako to..sve j eto fino al dajte onda croma i makar neku tehnologiju iz 21 vijeka a ne samo 6kila crne farbe,zeljeza iz kine u ogromnim kolicinama,jedan jadni disk naprijed sa 2klipnim klijestima koji mora da se bori za 300kila zive vage,a kosta ko remenko na popustu koji j e makar vrh skutraske ponude..ovo bi se moglo nazvat dno coperaske ponude-mamac za jelene :LOL:
 
gastajbarter said:
jedan jadni disk naprijed sa 2klipnim klijestima koji mora da se bori za 300kila zive vage

pa prosjecna brzina čoperaša je 90-110, to možeš kočit i nogama onak kao klinci ...  :mrgreen:
 
XVS950A Midnight Star 68.900 kn
XV950  69.900 kn 
XV950A  73.900 kn

Tesko je reci da je ova cijena za XV950 nerealna. Nije. To je vrlo korektna cijena za motocikl te kubikaze, kvalitete i velicine.
No mislim da je problem sto XVS950A Midnight Star ima IZRAZITO KOREKTNU cijenu pa za se zato XV950 Bolt cine preskup u odnosu na Midnight Star.
Jer objektivno, Midnight Star je daleko veci motocikl, ima vise kilograma, kroma i svega drugog i nevjerojatno je da je jeftiniji od Bolta.
Mozda je to zato jer je Bolt novi model pa ce se s vremenom stvari izbalansirati.
 
gastajbarter said:
uvijek nanovo se sam sebi cudim kako se ovako nesto moze nekom svidit..pogotovo u ovoj ediciji "prodavanje muda pod bubrege" :mrgreen: coperi su neka hajmo rec fina prometala laganini voznja resice i tako to..sve j eto fino al dajte onda croma i makar neku tehnologiju iz 21 vijeka a ne samo 6kila crne farbe,zeljeza iz kine u ogromnim kolicinama,jedan jadni disk naprijed sa 2klipnim klijestima koji mora da se bori za 300kila zive vage,a kosta ko remenko na popustu koji j e makar vrh skutraske ponude..ovo bi se moglo nazvat dno coperaske ponude-mamac za jelene :LOL:

+1








..samo bih nadodao    :povraca:      :mrgreen:

 
Weller said:
XVS950A Midnight Star 68.900 kn
XV950  69.900 kn 
XV950A  73.900 kn

Tesko je reci da je ova cijena za XV950 nerealna. Nije. To je vrlo korektna cijena za motocikl te kubikaze, kvalitete i velicine.
No mislim da je problem sto XVS950A Midnight Star ima IZRAZITO KOREKTNU cijenu pa za se zato XV950 Bolt cine preskup u odnosu na Midnight Star.
Jer objektivno, Midnight Star je daleko veci motocikl, ima vise kilograma, kroma i svega drugog i nevjerojatno je da je jeftiniji od Bolta.
Mozda je to zato jer je Bolt novi model pa ce se s vremenom stvari izbalansirati.

Usporedio si cijenu XVS950A Midnight star koja je trenutna i Akcijska, uobičajena je bila viša.