Yamahe kojima je 2020. zadnja

MT07 je za deckice i cure a jedino od starijih mogu vozit ako izgledaju kao nedonosce i sa 40 plus. Motorin ima force al je kurcina za vozit.
 
Kad ste kod tih guma...sta je sa onima koji na 21 col stave ajmo rec cestovnu gumu...idalje se po cesti vozi ko ku***, samo se sad ni van ceste ne vozi dobro 😂
 
a) Steta sto niste bili na jednom izletu od Slunja do Karlovca da vidite moze li se i kako MT07 nositi sa Rovima
b) Ista lokacija, ovaj put Tenere 700 s prednjom izlizanom 21.

Nema loseg motora ni lose dimenzije...
Nagledao sam se ja rrejsera 🤣
 
a) Steta sto niste bili na jednom izletu od Slunja do Karlovca da vidite moze li se i kako MT07 nositi sa Rovima
b) Ista lokacija, ovaj put Tenere 700 s prednjom izlizanom 21.

Nema loseg motora ni lose dimenzije...
Meni treba motor koji se dobro vozi UNATOČ mom neznanju, netalentiranosti i kukavičluku, a ne da ja moram izvlačit maksimum iz njega jer bi taj film loše završio :mrgreen:
 
Ovisi kakav je vozač Tmaxa. Al' ako ima varijomatić, nemaš šanse.

:mrgreen:
 
  • Haha
Reactions: El Mravac
kad me medley 150 namaže

Takve najviše volim vidit, valjda nešto dokazuju, nekome... Pred malo ja i frend kulturno uživamo u pejSaŠu Liburnije, kad nam se zalijepio neki Wayne Rainey na Končaru 80 lit. Naravno, kad smo se zaustavili na jednom pješačkom jer su preko htjeli mama i tata s kolicima, on nije uspio nego se izbacio ulijevo i proklizao preko zebre. Srećom par nas je na vrijeme vidio i lukavo odlučio pričekati da svi stanemo. Vrištim od smijeha svaki put kad ih vidim kako kreću na semaforu s očnjacima vani. Ponekad još malo i zaturiram, da bolje krenu.
 
Dobro to sa skuterima je nesto cudno, kad sam bio mlad gonio sam te skutere i smetali mi R motori po zavojima, poslje odrastao i kupio R, hiljadu naravno i bio uvjeren da cu biti extra brz i eto ti sranja, sad ja smetam skuterima
 
  • Haha
Reactions: Spori and El Mravac
Dobro to sa skuterima je nesto cudno, kad sam bio mlad gonio sam te skutere i smetali mi R motori po zavojima, poslje odrastao i kupio R, hiljadu naravno i bio uvjeren da cu biti extra brz i eto ti sranja, sad ja smetam skuterima
nisi se još utrenirao kao za skutere :mrgreen: (y)
 
  • Like
Reactions: ODST
:unsure:

u stvari, imam jednu lošu naviku (kajem se)

ako osjetim da me netko namjerno zayebava i vuče se,
obiđem i onda štopam,

a to isto i s autom 🤪
 
Last edited:
  • Haha
Reactions: diesel power
ma i motorom, do neke granice :mrgreen:

... a kako osjetiš da se netko vuče?

kad ga obiđeš, voziš svoju vožnju brže nego prije obilaženja, ali upsss eto ga sad, ponos je povređen i sad, taj/ta ti ne da može brže, već ti se zaljepi iza,

pa kud ćeš sad p. ti mat. :mrgreen:
 
  • Like
Reactions: El Mravac
Meni treba motor koji se dobro vozi UNATOČ mom neznanju, netalentiranosti i kukavičluku, a ne da ja moram izvlačit maksimum iz njega jer bi taj film loše završio :mrgreen:

U tome i je poanta, dobar dio nas dijeli navedene karakteristike ali maksimum na MT je kotroliran za razliku od onog na bilo kojem R-u ili jacem motoru opcenito. Tamo te strah pojede. :mrgreen:
 
sve je relativno,
bitno je znati svoja trenutna ograničenja, motor koji voziš i cesta na kojoj si (koliko je znaš)

ja npr. nemam uopće problem ako me netko obiđe

samo po gasu (y) vozi
 
Last edited:
  • Like
Reactions: singlica and neven
ja bogami imam, ono kad idem recimo do Plomina, a ne idem često jer me ubije od dosade 80% puta do Plomina, ali nebitno sad, sve koje ja obiđem, kada dođu na vidikovac, onda prolazim uz njih i glasno im komentiram gume i pokazujem prstom, ono kao, vidi motor mu na nogaru više nagnut nego u vožnji i rokćem.
Ali ako me netko preteče, onda proklinjem motor i prodajem priču kad dođem, kompa si vidio kako mi izbacilo iz brzine, nešto me jebe motor, neće preko 6000 okretaja itd i ispitujem koju mapu imaju i koje gume, pa onda i njih optužim, da se kližu, mjese i nikad više takve kupit, samo slick kompa.