Yamahe kojima je 2020. zadnja

ja bogami imam, ono kad idem recimo do Plomina, a ne idem često jer me ubije od dosade 80% puta do Plomina, ali nebitno sad, sve koje ja obiđem, kada dođu na vidikovac, onda prolazim uz njih i glasno im komentiram gume i pokazujem prstom, ono kao, vidi motor mu na nogaru više nagnut nego u vožnji i rokćem.
Ali ako me netko preteče, onda proklinjem motor i prodajem priču kad dođem, kompa si vidio kako mi izbacilo iz brzine, nešto me jebe motor, neće preko 6000 okretaja itd i ispitujem koju mapu imaju i koje gume, pa onda i njih optužim, da se kližu, mjese i nikad više takve kupit, samo slick kompa.
Ti imaš talijana ne treba ti nikakav izgovor,... :mrgreen:
 
:unsure: 6ce se gase, jer danas ljudi koji imaju love, više
kupuju litre, i to; uglavnom zbog prestiža, a veličina
im je (tj. tisućice su se "smanjile") skoro ista :cool:(y)

ako voliš R, onda: "kad je bal, nek' je bal" :mrgreen:
 
Last edited:
Tko ima volje neka malo pogleda prodajne podatke novih za ovu godinu u Njemačkoj.
U prvih 20 modela niti jedan R od 600 ili 1000
 
Tko ima volje neka malo pogleda prodajne podatke novih za ovu godinu u Njemačkoj.
U prvih 20 modela niti jedan R od 600 ili 1000

Tamo se R-ovi prodaju na kapaljku. Ja kad odem u D do firme za koju radim, na parkiralištu bude uvijek izložba putnih motora,
od kojih je polovica GS1200, ne sjećam se da sam ikada vidio R motor tamo.
 
(y) da, a i često; svakakve kršine od "par" desetljeća,
tamo tko voli voziti R, uglavnom je samo na stazi :cool:

BTW
kad je već u naslovu teme "Yamahe...", a to sam
već negdje napisao: većina novih modela su mi
katastrofa (dizajnerski mislim) i sigurno se neću
vratiti na Yamahe u dogledno vrijeme
 
Ja vazda kazem u ekipi da sam najsporiji sto u biti i jesam, dok smo u djiru kad prestignem kakvog xmaxa 250 likujem u sebi jer sam brzi al ne volim se hvalit okolo 😄
 
  • Haha
Reactions: Igor28 and Shepa
Skutere triba zabranit, samo smetaju po cesti. :unsure:
 
:unsure: 6ce se gase, jer danas ljudi koji imaju love, više
kupuju litre, i to; uglavnom zbog prestiža, a veličina
im je (tj. tisućice su se "smanjile") skoro ista :cool:(y)

ako voliš R, onda: "kad je bal, nek' je bal" :mrgreen:
Tako je, zamisli sramote odrasli covjek na R600...kupis maxi skuter i vozas se
 
  • Like
Reactions: hellboy1974
Ako se ne varam Che vozi u prometu R6 kaze da je R1 overkill za cestu, koji loser :mrgreen:
 
ma nema on muda stisnut litru na cesti, lako se vozit po stazama, treba motor šiljit po autocesti, ko amerikanci, tu se poznaju junaci.
 
Mozda u Tavullia nea kafica pa nea dje parkirat :unsure:
 
ma nema on muda stisnut litru na cesti, lako se vozit po stazama, treba motor šiljit po autocesti, ko amerikanci, tu se poznaju junaci.
Ovo me podsjetilo na jednog "mojeg" lokalnog junaka... kad smo mi klinci slinili za bilo čim većim od 50 kubika, on je šarafio novu Yamahu R6... I to boga mi, dobro ju je šarafio... tu na lokalnim putevima ga zbilja somače nisu mogle ulovit, ali je on zato jednom prilikom ulovio 100tinjak metara od svoje kuće Golfa 3ku... od Golfa je ostala lijepa uspomena, a desna ruka junaka je tu reda radi da ne mora nosit protezu...
 
A i je neugodnjak kad po gradu razvlačiš 600 ko žvaku, buka, drama, a ideš 100 u drugoj :mrgreen: - još ovaj moj nije ni pravi 600 pa je sramota dvostruka :mrgreen:

Al skupi rega i cestarina za pravi muški motor (n)
 
Treba taj video u aplikaciji za Privateer ili Factory vozaca Paris-Dakar 2021.. ;)
 
Tako je, zamisli sramote odrasli covjek na R600...kupis maxi skuter i vozas se
:mrgreen: a čuj;
svatko kupi ono što voli, u čemu uživa dok se vozika, obzirom na položaj, performanse, dizajn, kvalitet, tip motora, itd.

BTW
ono za veličinu, kod R motora sam više mislio kao prednost (y) ali naravno tko je krupniji i kupuje takve motore iz nekih drugih razloga, to
ne vidi tako

meni za moj bike, osobito kad mene vide na motoru :mrgreen: često znaju reći:
:eek:WTF? što je to? 600cc ili manje?

a jok: 1000 i malo više (y):mrgreen:
 
Last edited:
  • Like
Reactions: neven
Vidim da ukidaju i Yamahu V-Max.Kako se prodavao V-Max zadnjih godina?Pretpostavljam da je među cruiserima XV950 Bolt bio prodavaniji,ili možda planiraju napravit novu verziju V-Maxa koji bi bio kompetentniji u usporedbi s Ducati Diavelom i novim Triumph Rocketom.