Yoshimura Honda

James1100

Active member
@ Jota - tema za tebe



Biser koji nije nikad vozio trku  :x
37 godina ukras u dnevnoj sobi  :?

24_08_2013_Honda_CB750_racer_16.jpg


link na članak, vrlo zanimljivo

http://northeast-sportscar.com/1975hondacr750
 
yebeno prekrasan stRRoj :shock: (y)

a da ju nabavim u ovako perfektnom stanju u kakvom je nebi ju ni ja odvezo na stazu ... ovako, do zadnjeg detalja očuvan motor je nenadjebiv spomenik tehnici tog vremena i bilo bi ga kRRajnje neodgovorno i glupo nakon toliko godina uništiti utrkama i "trkačim tretmanom"
 
tibor_zg said:
yebeno prekrasan stRRoj :shock: (y)

a da ju nabavim u ovako perfektnom stanju u kakvom je nebi ju ni ja odvezo na stazu ... ovako, do zadnjeg detalja očuvan motor je nenadjebiv spomenik tehnici tog vremena i bilo bi ga kRRajnje neodgovorno i glupo nakon toliko godina uništiti utrkama i "trkačim tretmanom"


S druge strane, bomba koja nikad ne eksplodira je uzalud sastavljena  :mrgreen:
 
hm...  :?
taj motor bi svakako spadao u onu temu o investiciji za budućnost.

ali bi bilo veliko iskušenje ne upaliti ga  :misli:
iako bi ga ja ponudio za đir nekom legendarnom vozaču, to bi bila atrakcija  :D
 
Prekrasno složen motor, za koji bi se kladio da nije slžen prije 37 godina već nedavno.
Felge i diskovi mi smrde po novom, a i još neki detalji.
Maršalke ako nisu na alu pločevini ( vidi SFC 750) i selen blokovima slome oklop ko šalom, za pakve žute mi pitalo 750€ pa sam rađe ostao na normalnom faru.
Sve u svem dobro složeno ali nije takav mrak kako na prvu izgleda.
Za hondoljubce www.team-dor.de, tamo curi voda na usta.
 
3alfa3 said:
S druge strane, bomba koja nikad ne eksplodira je uzalud sastavljena  :mrgreen:

da ... to je u principu ista stvar ko sa oružjem, pištolj kojem je zalivena cijev i izvađena igla više nije pištolj već komad željeza koji je izgubio svrhu ... ali opet s druge strane ovako picikato stroj odvest na stazu :? eventualno ovo sto je james napisao da ga se da u ruke nekom vrhunskom vozaču ... čuti zvuk iz ovih auspuha bi bila fenomenalna atrakcija 8)
 
e taj radi :mrgreen:

ovu bi vRRlo rado provozao Grobnikom 8)

IMG_3960.jpg
 
James1100 said:
hm...  :?
taj motor bi svakako spadao u onu temu o investiciji za budućnost.

ali bi bilo veliko iskušenje ne upaliti ga  :misli:
iako bi ga ja ponudio za đir nekom legendarnom vozaču, to bi bila atrakcija  :D

Samo ako u buducnosti i dalje budemo primitivni materijalisti  :mrgreen:
 
Au sto je dobar...

Nebi ja to mogo gledat u dnevnom s mirom, nema sanse...
 
s2r said:
Au sto je dobar...

Nebi ja to mogo gledat u dnevnom s mirom, nema sanse...
Jbg, vjerojatno tip ima hrpu drugih igračaka pa ga boli kuki, iako, 30+ godina gledati u crveno dugme na kojem piše "Ne diraj!!!" - i ne pritisnuti ga, nije normalno :mrgreen:
 
tibor_zg said:
yebeno prekrasan stRRoj :shock: (y)

a da ju nabavim u ovako perfektnom stanju u kakvom je nebi ju ni ja odvezo na stazu ... ovako, do zadnjeg detalja očuvan motor je nenadjebiv spomenik tehnici tog vremena i bilo bi ga kRRajnje neodgovorno i glupo nakon toliko godina uništiti utrkama i "trkačim tretmanom"

apsolutno se nebih mogao složiti s ovim ...  :mrgreen:

vozio bih ga sa guštom ...  8)
 
sve to super i lijepo kad si možeš priuštit, al kud baš škrtari na gumama, ćelave gume 37 godina, ccc  8)

IMG_0426.jpg
 
bricksrheavy said:
Jbg, vjerojatno tip ima hrpu drugih igračaka pa ga boli kuki, iako, 30+ godina gledati u crveno dugme na kojem piše "Ne diraj!!!" - i ne pritisnuti ga, nije normalno :mrgreen:


sigurno je da ima hrpu igračaka, on je i naručio/platio taj motor
 
dannyghost said:
sve to super i lijepo kad si možeš priuštit, al kud baš škrtari na gumama, ćelave gume 37 godina, ccc 8)
:misli: Negdje sam čitao da gume treba rotirati kad motor duže vremena stoji, i sad zamisli tako 37 godina pomicanja mic po mic, još su i malo potrošene koliko su prešle u mjestu :mrgreen: