Yzf R6 2000

Dahon

New member
Zna li netko koja je šifra boje za navedeni motor ?
Tražio sam ispod sica i po okviru ali nema ništa.
Zanima me za plavu boju

Pao mi je sa nogare na livadi (maher) pa moram to popraviti malo :mrgreen:
 
Ak je registriran, ili je bio registriran, to bi ti trebalo pisat knjizici vozila. Osim toga moj motor je plavi, pise "como plava tamno 91" i ta boja mi se cini dosta slicna onoj na yamahi.
 
Dahon said:
Zna li netko koja je sĄifra boje za navedeni motor ?
TrazĄio sam ispod sica i po okviru ali nema nisĄta.
Zanima me za plavu boju

Pao mi je sa nogare na livadi (maher) pa moram to popraviti malo :mrgreen:

Aha...

Mogo si i bolju spiku prodat... :mrgreen:
 
Nema ti veze naziv boje u prometnoj dozvoli s tvorničkim nazivom boje. Postupak za upis boje u prometnu ti je, ... dođe striček, uzme si paletu boja, odokativnom metodom utvrdi to je ta, pročita ispod naziv i eto ti naziva boje u knjižici. :mrgreen:
 
ma e, nema to veze sa knjižicom. ovo je metalik sa onim perlicama unutra, ima li koji majstor pa da zna ?

i spika je tocna, da sam pao sa 190, napravio salto i piruetu e onda bi bio faca 8) , ovako sam maher :mrgreen:
 
Pa brale, obicna metalik plava boja (da s perlicama, jos nisam vidio metalik lak bez perlica), a tamo ti lijepo pise koji je ton boje, odokativno ili ne, mislim, koliko ti razlicitih tamno plavih metalic boja imas na izbor uopce? :shock:

Ak oces 100% istu izmjeri si RGB vrijednosti :wink:
 
Fenring said:
Pa brale, obicna metalik plava boja (da s perlicama, jos nisam vidio metalik lak bez perlica), a tamo ti lijepo pise koji je ton boje, odokativno ili ne, mislim, koliko ti razlicitih tamno plavih metalic boja imas na izbor uopce? :shock:

Ak oces 100% istu izmjeri si RGB vrijednosti :wink:

:palacdolje: :palacdolje: :palacdolje: :palacdolje: :palacdolje: :palacdolje: :palacdolje:
 
Odi u bilo koji Yamaha servis ili ducan, i reci im godinu i boju motora (ak je original) i oni ce ti (ako im se da) izvuci šifru boje iz kataloga.
Tak je barem sa autima.
 
Evo da se malo nasmijete....
U mojoj prometnoj za boju piše: GRAH ZELENA ŽUĆKASTA 32
Masa praznog vozila: 195kg, (suh je 203kg)
Vrsta motora: OTTO MOTOR (DVA TAKTA!!!!!!!!!!!)
:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Joj da mi je motor dvotaktni 750 ccm....... novu desetku bi preskočio :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
 
Mrki said:
Evo da se malo nasmijete....
U mojoj prometnoj za boju piše: GRAH ZELENA ŽUĆKASTA 32
Masa praznog vozila: 195kg, (suh je 203kg)
Vrsta motora: OTTO MOTOR (DVA TAKTA!!!!!!!!!!!)
:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Joj da mi je motor dvotaktni 750 ccm....... novu desetku bi preskočio :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
bokte... :eek:
 
gepeze said:
Fenring said:
Pa brale, obicna metalik plava boja (da s perlicama, jos nisam vidio metalik lak bez perlica), a tamo ti lijepo pise koji je ton boje, odokativno ili ne, mislim, koliko ti razlicitih tamno plavih metalic boja imas na izbor uopce? :shock:

Ak oces 100% istu izmjeri si RGB vrijednosti :wink:

:palacdolje: :palacdolje: :palacdolje: :palacdolje: :palacdolje: :palacdolje: :palacdolje:

:misli: Oprostite na smetnji.
 
Fenring said:
:misli: Oprostite na smetnji.
Mislim da je gepeze isao na to da ne bi trebao savjetovati ako nisi siguran u to sto pises. Zauzeo si pomalo bahati stav a rekao poprilicnu bedastocu. Ne vjerujem da je bilo osobno. Ali opet... :mrgreen:
 
Yamaha ti ima neke fore da ti neće reći u servisu broj boje nego ako trebaš neki dio oni će ti prodati dio s tom bojom.Ja tražio tako crvenu i mozeš naći gotovu boju za nju.Ima ih oko 20 vrsta po cijeni 280 kn ali ako nema baš te onda moraš dati da ti naprave,tada ćeš to s lakom platiti duplo.
 
Ma meni treba samo malo za piknuti nešto. Imaju neki brojevi ispod suvozačeva sjedala al mi 'meštar' veli da nije to. Ima li tko da je već pituravao pa da zna oznaku boje ?
 
Oznaka boje u prometnoj ti nema veze.
Na prvom originalnom računu ti obično piše (ili ponudi) - to valjda imaš.
Ako ne, ko što su ti već rekli, u servis i po tipu motora (godištu) traži oznaku boje. To ti seronje (ovo je za slučaj da zezaju) moraju dati!
 
Orion said:
Fenring said:
:misli: Oprostite na smetnji.
Mislim da je gepeze isao na to da ne bi trebao savjetovati ako nisi siguran u to sto pises. Zauzeo si pomalo bahati stav a rekao poprilicnu bedastocu. Ne vjerujem da je bilo osobno. Ali opet... :mrgreen:

Bar sam zbunio protivnika :mrgreen: