Z 750-tema za sve štovatelje malog zeca

Ekipa pitanje:
Z750s 2005 godište, znači ovjes je katastrofa, odlučio sam dati servisirati vilice (koje nisu ni USD), ne da mi se zayebavati sa kupovinom drugih/boljih, eventualno bi stražnji zamijenio pa me interesira da li bi se kaj dobilo da se stavi gušće ulje i/ili zamjene opruge.. Nastavno na to-koji set uzeti za reparaciju jer čitam na Louis.de da se ekipa žali da je promjer čistača veći od teleskopa tak da bi taj zaobišao..
Hvala unaprijed 👍
blago rečeno katastrofa. Stavio iza amortizer od ninje 636, odma druga stvar, umirilo cijeli motor i naptijed je onda bolji i udobniji je puno. Digo volan s riserima 2,5cm, nabio druge čepove u prednje vile s Alija da se da malo štelat federi. Razmišljo sam o catridge i oprugama drugim ali ne, jerbo ima 107tkm. Da se peglat s tim sad i na duljeture bez odpadanja guzice. Al ništa etremno izvodit po cestis tim motorom - za to nije, potegne fino, al baš i ne koči nešto.
 
  • Like
Reactions: bebeli
Ekipa jel dobro ovo ulje za z750? Elf moto road, a cijena pristupacna
Po specifikacijama je ok ali sam skeptican
No kakva su iskustva ako netko zna iz prve ruke?
 

Attachments

  • IMG_5188.jpeg
    IMG_5188.jpeg
    61.1 KB · Views: 0
Last edited:
Ekipa jel dobro ovo ulje za z750? Elf moto road, a cijena pristupacna
Po specifikacijama je ok ali sam skeptican
No kakva su iskustva ako netko zna iz prve ruke?

Ako je specifikacija OK, onda ce bit OK. Jel idealno? Ko zna, ak je cijena dobra, mijenjaj malo cesce ako si picajzla.
Btw, to sto je polusinteticko ne znaci da je 50% sintetika, a ostatak minerala. Vec i mali udio sintetike dozvoljava proizvodjacu da ga navede kao polusinteticko. A cijena je u tom smislu najcesce dobar znak o kolikom postotku sintetike se radi.

Osobno i za Z900 i prije za Z750 sam koristio Motorex top speed koje je polusintetika iako ljudi to nazivaju sintetikom jer proizvodjac navodi da je kvalitetno kao i sinteticko. Zasto mijenjat ono sto (mi) se pokazalo kao OK
 
Last edited:
Ako je specifikacija OK, onda ce bit OK. Jel idealno? Ko zna, ak je cijena dobra, mijenjaj malo cesce ako si picajzla.
Btw, to sto je polusinteticko ne znaci da je 50% sintetika, a ostatak minerala. Vec i mali udio sintetike dozvoljava proizvodjacu da ga navede kao polusinteticko. A cijena je u tom smislu najcesce dobar znak o kolikom postotku sintetike se radi.

Osobno i za Z900 i prije za Z750 sam koristio Motorex top speed koje je polusintetika iako ljudi to nazivaju sintetikom jer proizvodjac navodi da je kvalitetno kao i sinteticko. Zasto mijenjat ono sto (mi) se pokazalo kao OK
Slazem se s tvojim misljenjem
Ma trenutno dijelove i ulje uzimam u intercarsu pa su mi to ponudili uz motul i castrol
Bude ipak castrol jer je cijenom onako ok a vjerujem da je kvaliteta zadovoljavajuca.
 
  • Like
Reactions: Milanezi
Slazem se s tvojim misljenjem
Ma trenutno dijelove i ulje uzimam u intercarsu pa su mi to ponudili uz motul i castrol
Bude ipak castrol jer je cijenom onako ok a vjerujem da je kvaliteta zadovoljavajuca.
Moje misljenje je da na ulju ne treba stedit. Uzet ispitano kvalitetno ulje