Z 750-tema za sve štovatelje malog zeca

Pozdra ljudi evo kupija sam zeku imam samo pitanje ako ko moze pomoc. Prednje vilice i kocnice su stavljene sa nekog drugog motora ako ko moze prepoznat koje su. Showa su mogu se stelat gori na i doli na kacavidu.
 

Attachments

  • Screenshot_20200711-211936_Gallery.jpg
    Screenshot_20200711-211936_Gallery.jpg
    182.8 KB · Views: 142
[QUOTE = "Shigo, post: 4990742, član: 38072"]
može, pa nisu svi dobri Zecofi samo članova ovog foruma..
[/CITAT]
Nisu, ali ni oni nisu Alfa :mrgreen:
 
Pozdra ljudi evo kupija sam zeku imam samo pitanje ako ko moze pomoc. Prednje vilice i kocnice su stavljene sa nekog drugog motora ako ko moze prepoznat koje su. Showa su mogu se stelat gori na i doli na kacavidu.
Pozdra ljudi evo kupija sam zeku imam samo pitanje ako ko moze pomoc. Prednje vilice i kocnice su stavljene sa nekog drugog motora ako ko moze prepoznat koje su. Showa su mogu se stelat gori na i doli na kacavidu.
ovo je neki zesci mix..viljuska od jednog motora kocnice od drugog a felga od treceg..diskovi posebna prica..al sta te briga od cega je bitno je da je upasano fino i da koci..ako nisi dobio original djelove znaci da je zapuco u nesto trvdo:mrgreen::mrgreen:
 
Ja sam se frendu cudio kad je istog takvog pred pol godine proda za 4500...

Reko stvarno svaka cast

al ocito ti zecovi imaju publiku
 
Ako se ne varam trazija si 5000e za 2007g.???
Eto sad kad si ga proda, mogu samo rec da ne mogu vitovat da ima jos jelena koji ce dat toliku lovu za motor iz 2007g.
A tebi svaka cast (y)

nisi jedini, prijatelj mi je komentira da je cijena ko da je 2017. a ne 2007.... ako mene pitaš isto nema logike da toliko vridi, al otvori njuškalo vidi cijene... jedino šta za svog (sad bivšeg) mogu reć da je stvarno uredan i bez greške...
 
Opcenito je trziste postalo smijesno. Nije tvoj iznimka
Da je netko moga rec da ce motor koji je bija novi 7i parsto eura, 13 god posli vridit 5.
Evo ja idem odma po novi motor :)
 
ovo je neki zesci mix..viljuska od jednog motora kocnice od drugog a felga od treceg..diskovi posebna prica..al sta te briga od cega je bitno je da je upasano fino i da koci..ako nisi dobio original djelove znaci da je zapuco u nesto trvdo:mrgreen::mrgreen:
Je je ko zna sta se tu desilo, motor je iz italije uvezen. Ne vidim nikakvu stetu po rami i pituri pari ko iz tvornice, al vilice i kocnice su stvarno odlicne.
 
evo gledam stroma 2013. god. 6000 eura :mrgreen: novi u salonu 8000... dok san ja razmislja kako je previse proda se :ROFLMAO::ROFLMAO::ROFLMAO::ROFLMAO: a sta rec... lakse prodat nego kupit
 
Samo pazi da kad vec ne koristis mikrometar, sublerom ne uhvatis dio diska kojeg plocice ne diraju - na ovim diskovima se moze to i sublerom, kad bi bio okrugli, trebao bi stavit recimo po podlosku sa svake strane pa s njima mjerit i onda oduzet njihovu debljinu da izbjegdjes vanjski rub diska.
evo izmjerio sam kod prijatelja sublerom po sredini i daje debljinu manju od 4 mm nzn koliko tocno manje posto nismo imali mikrometar ali ugl. mislim da su diskovi dali sve od sebe
 
Zanima me koje gume vi imate na zecu? Nababio sam zeca, a dot je 2018 pa si trazim neku gumu da izdrzi barem 4 5 tkm... sto bolja da je cijena nije bitna samo da drzi, hvala