Z900 abs 2018 servis

Motul 5100 270kn za 4 litre,kaj je to puno?
nisam pratio nikad cijene motula, ali to je cca 65kn po litri za polusintetiku, ne zvuci mi preskupo, sad jel malo ispod ili iznad cijene, ne znam, svakako ne odskace bitno.
 
@cadjo jel to to il da vracam nazad?
 

Attachments

  • 20220720_142357.jpg
    20220720_142357.jpg
    2.2 MB · Views: 0
  • 20220720_142244.jpg
    20220720_142244.jpg
    1 MB · Views: 0
taj silkolen stvarno napravi razliku u mjenjaču kad se natanka..... ka kroz maslo šalta....
međutim daljnjom eksploatacijom se pokaže isti kurac ka i svako drugo......
 
  • Like
Reactions: BARKLEY
taj silkolen stvarno napravi razliku u mjenjaču kad se natanka..... ka kroz maslo šalta....
međutim daljnjom eksploatacijom se pokaže isti kurac ka i svako drugo......

Svjeze ulje se uvijek osjeti na mjenjacu, bez obzira jel fensi ili nesto jeftinije. A kasnije se nazalost pokvari…
Silkolene je dobar. Ja sam sipao Pro 4 Plus u svog (bivseg) zeca i nije se bunio
 
Promijenio ulje i odmah otisao djir od nekih 60km napraviti.
Mozda sam previse ocekivao, ali meni ovo nije nista spektakularno. Ok, osjeti se da se malo mekse salta i nekako je sve tise, ali kao sto kolege gore kazu, tako je svaki put sa friskim uljem :D
Motor sam tek kupio i bivsi vlasnik mi je rekao da je tek promijenio ulje, ali ga nisam pitao sta je bilo unutra. Mozda je i on koristio ovaj Silkolene pa zato ne osjetim neku veliku razliku.
Bilo kako bilo, nisam nesto sada odusevljen ali svakako sam htio mijenjati ulje pa nisam nezadovoljan :D
 
  • Wow
Reactions: cadjo
Promijenio ulje i odmah otisao djir od nekih 60km napraviti.
Mozda sam previse ocekivao, ali meni ovo nije nista spektakularno. Ok, osjeti se da se malo mekse salta i nekako je sve tise, ali kao sto kolege gore kazu, tako je svaki put sa friskim uljem :D
Motor sam tek kupio i bivsi vlasnik mi je rekao da je tek promijenio ulje, ali ga nisam pitao sta je bilo unutra. Mozda je i on koristio ovaj Silkolene pa zato ne osjetim neku veliku razliku.
Bilo kako bilo, nisam nesto sada odusevljen ali svakako sam htio mijenjati ulje pa nisam nezadovoljan :D
Ja nikad u zivotu nisam primjetio bas nikakvu razliku nakon mijenjanja ulja :mrgreen:
 
  • Like
Reactions: singlica and Nero
Promijenio ulje i odmah otisao djir od nekih 60km napraviti.
Mozda sam previse ocekivao, ali meni ovo nije nista spektakularno. Ok, osjeti se da se malo mekse salta i nekako je sve tise, ali kao sto kolege gore kazu, tako je svaki put sa friskim uljem :D
Motor sam tek kupio i bivsi vlasnik mi je rekao da je tek promijenio ulje, ali ga nisam pitao sta je bilo unutra. Mozda je i on koristio ovaj Silkolene pa zato ne osjetim neku veliku razliku.
Bilo kako bilo, nisam nesto sada odusevljen ali svakako sam htio mijenjati ulje pa nisam nezadovoljan :D
zamjenio si friško ulje friškim.....
i čudiš se što nema velike razlike.....

evo i ja se čudim.......
 
  • Haha
Reactions: SpoRRi
zamjenio si friško ulje friškim.....
i čudiš se što nema velike razlike.....

evo i ja se čudim.......
A moj Ninja, kako bih ja znao da je to frisko ulje? Prodavac jeste rekao da je ulje frisko, ali ja mirnije spavam sad kad znam sigurno da jeste. Moguce da i nije bilo frisko, ko ce ga znati.
 
Na Yami osjecam razliku od starog i novog ulja prvih 80 metara onda je opet klankavo govno od getribe
 
  • Like
Reactions: WraGG