za nike-a

zweitakt

Member
bio u zagrebu u piagio centru trazit filter zraka za dragster 180(ista masina ko i na runeru 180sp)i veli mi lik da nema nego samo sa cijelom kutijom :shock:  :shock:  :shock:  i to kosta 230 kn :shock:  :shock:
ima li kod tebe filter original za taj skuter,ako ima mos li ga poslat nekako i kako???evo broj moba za dogovor 091/2233445,mladen
 
Idi u 1. staru Peščenicu, servis Skutermoto, traži Akia i reci mu da ti proda dio kataloški broj 480084, po cijeni od 44 kn.

i nemoj ti meni ovde "za nikea", ja radim 8, a on kod mene 5 godina :twisted:
 
zweitakt said:
bio u zagrebu u piagio centru trazit filter zraka za dragster 180(ista masina ko i na runeru 180sp)i veli mi lik da nema nego samo sa cijelom kutijom :shock: :shock: :shock: i to kosta 230 kn :shock: :shock:
ima li kod tebe filter original za taj skuter,ako ima mos li ga poslat nekako i kako???evo broj moba za dogovor 091/2233445,mladen

Ugašen ti je mob. Evo Joke Zakon Vam je odao tajnu :oops:
Inače sve upite za online kupnju Malossi i Piaggio dijelova možete napraviti na skutermoto.hr forumu, da ovde ne trgujemo
 
pa mnogo si malosijev za 40 kn kupit i bok lol

dobiš 9 konja

a i ovo si mogo na PM poslat..il reć u naslovu topica FILTER ZA 2T 180 PIAGGIO

jebote ko neki klinjo sa ss-a si :mrgreen:
 
Tha Waynder said:
pa mnogo si malosijev za 40 kn kupit i bok lol

dobiš 9 konja

a i ovo si mogo na PM poslat..il reć u naslovu topica FILTER ZA 2T 180 PIAGGIO

jebote ko neki klinjo sa ss-a si :mrgreen:
ti bi mogel popusit laganu pljusku pri prvom susretu,i kupit taj malosi od mene za jedno 140 kuna,pa ti onda raspodjeljuj tih 9 konja
 
Nestalo Malossia za 40 kn., Nike nije naručio :oops: . Provjerio sam ja prije nego sam mu odgovorio
 
imam ja jednog novog za prodat i polovnog za poklonit(red sponge) pa kome treba samo naprijed,broj telefona je gore......... :)
 
ovaj gost sam ja samo sa PC-a u radioni,pa se nisam logiral......
znaci malossi red sponge za poklonit jedan za 125 150 180 ccm 2t

0912233445
 
zweitakt said:
ovaj gost sam ja samo sa PC-a u radioni,pa se nisam logiral......
znaci malossi red sponge za poklonit jedan za 125 150 180 ccm 2t

0912233445

zaboravio si napisati da je uvjet preuzimanja placanje kave :mrgreen:
 
Tha Waynder said:
zweitakt said:
ti bi mogel popusit laganu pljusku pri prvom susretu,i kupit taj malosi od mene za jedno 140 kuna,pa ti onda raspodjeljuj tih 9 konja

jesam reko.... SS

dodji pa reci.......onda se priznaje
 
joke said:
Nestalo Malossia za 40 kn., Nike nije naručio :oops: . Provjerio sam ja prije nego sam mu odgovorio
pa on je tražio ORIGINAL a ne Malossi i mislim da nije nestalo