Za Sasu

Damir

New member
..ko pita ne skita...jel one naše rezervacije stoje..mislim da se papir ne bi zagubio pa mi lajali tamo na grobniku i na kraju vozili rekreaciju?
 
da ne otvaram novi topic nego bi u ovome pitao sasu, kako se ponasa tvoj motor na vecoj brzini u krivini. meni je jedan kolega nesto stimo oko ovjesa ali mislm da mi je jos puno slabije napravio nego sto je bilo serijski, motor kao da se uvija pr vecoj brzini , nekako imam blesav osjecaj, ne da mi bjezi zadnji kraj nego tacno kao da se na sredini uvija
nadam se da cu va skojeg strucnjaka i licno upoznat na grobniku preko vikenda i da koji pametnu kazemo :blahblah:
 
Damire, koje nase. Mislis tvoje. Upisao si samo svoje ime !

Joe10, ako mislis na ZX10R-a, ne uvija mi se. Dapace, imam osjecaj da je jako kompaktan i krut. Za stazu mi je jedino zadnji kraj mozda malo premekan jer sam ga podesavao za cestu.
 
joe10 said:
da ne otvaram novi topic nego bi u ovome pitao sasu, kako se ponasa tvoj motor na vecoj brzini u krivini. meni je jedan kolega nesto stimo oko ovjesa ali mislm da mi je jos puno slabije napravio nego sto je bilo serijski, motor kao da se uvija pr vecoj brzini , nekako imam blesav osjecaj, ne da mi bjezi zadnji kraj nego tacno kao da se na sredini uvija
nadam se da cu va skojeg strucnjaka i licno upoznat na grobniku preko vikenda i da koji pametnu kazemo :blahblah:

premekan ti je motor. Bumo sredili na Grobniku.
 
joe10 said:
da ne otvaram novi topic nego bi u ovome pitao sasu, kako se ponasa tvoj motor na vecoj brzini u krivini. meni je jedan kolega nesto stimo oko ovjesa ali mislm da mi je jos puno slabije napravio nego sto je bilo serijski, motor kao da se uvija pr vecoj brzini , nekako imam blesav osjecaj, ne da mi bjezi zadnji kraj nego tacno kao da se na sredini uvija
nadam se da cu va skojeg strucnjaka i licno upoznat na grobniku preko vikenda i da koji pametnu kazemo :blahblah:


A mozda je stvarno rama oslabila, pa se uvija po zavoju.... :wink:
 
u to stelanje se bas i ne kuzim puno ali sad vidim na vecoj brzini kao da se vozim na slovu s koje pokusava da se ispravi,
je radi se o zx 10 r
vidimo se sutra