Za splićane koji imaju viška vremena

IgorS

Member
Negdje na netu sam pronašao Givijev windshield za Z750.

post-26-1095502870.jpg



post-26-1095503295.jpg



Zvao sam Piccila i rekao mi je da ima u trgovini nešto za Z750. Da li bi netko od vas splićana mogao provjeriti kod Piccila da li je to ovaj koji sam stavio na slike.

Hvala!
 
a da pitaš piccila(član je na forumu) da on pogleda ove slike šta si stavija pa ti odma može reč jeli to to! ako neče mogu ti se ja zaletit kad stane kiša.
nevirujem da ima više modela windshielda za isti motor. i isto tako neodgovara baš idealno(bar ovaj moj).
 
Evo ja ionako bi mora do njega,provjerit neke stvari odnosno vec bi bija isa.al kisa je cili dan-ali cin stane icu,nadan se do kraja sedmice pa nema frke pitat cu,odnosno vidit.OK?
PS-jako mi dobro izgleda ovaj windsheild.
 
Razgovarao sam telefonski sa Piccilom (ili nekim tko radi kod njega) i rekao mi je da ima winshield sa oznakom D402, međutim još ih nema objavljenih na internetu pa mi nije znao reći da li je to taj koji je na ovim mojim slikama. Nisam mu slao slike, a i bila mu je gužva u trgovini pa ga nisam tražio da provjerava. U svakom slučaju dečki hvala. Kada budete provjerili ili mi pošaljite PP ili stavite u ovaj topic.

Pozdrav, Igor
 
To ti je to (imam ga ja), košta 600 kn i ne moraš ništa bušiti da ga montiraš
 
Gigi hvala,

daj molim te napiši ima li to svrhe staviti odnosno, kakav je osjećaj kada ge teraš preko 150 ili 180 kmh.

Čini mi se da je taj plexi dosta velik, pa baš zbog toga, da li je puno veći pritisak vjetra na kacigu i koliki tempo sad držiš na autoputu. Ja bez zaštite i bez ležanja na rezervaru držim od 150-180.

Pozdrav
 
Autocesta - do jaja (243 po displeju) ak imaš dobru kacigu ne hiće glavu uopće. Prije mi je ženi glavu htjelo otrgnut iznad 150 a sad joj je OK i preko 170. Malo sjebe streetfighter look ali drže ga 4 šarafa pa ga kad ti ne treba skineš za 10 minuta (zato sam ti napomenuo da ne treba ništa bušiti). U svakom slučaju ti ga preporučujem.
 
Ono do jaja - kad sam sam
 
To je onda prava stvar. Bitno je da se ništa ne buši na maski i da na brzinu ide dole.

Igor
 
Možeš otići u Top Moto. Možda bu ti par kuna skuplji a (barem preko sezone) utorkom mu Piccilo šalje robu
 
za IgorS
GIVI-jev vjetrobran koji tražite ima oznaku 402D+D402KIT ( radi se o pleksi staklu i kitu za montažu istog) za Kawu Z750'04. Imamo ga na lageru i košta 599,00kn - PDV uključen. Možete ga naručiti preko TOP MOTO iz Zg. ili direktno kod nas. Ostalo vam je ispričao dečko koji ga već ima.
Pozdrav Piccilo
 
PICCILO said:
za IgorS
GIVI-jev vjetrobran koji tražite ima oznaku 402D+D402KIT ( radi se o pleksi staklu i kitu za montažu istog) za Kawu Z750'04. Imamo ga na lageru i košta 599,00kn - PDV uključen. Možete ga naručiti preko TOP MOTO iz Zg. ili direktno kod nas. Ostalo vam je ispričao dečko koji ga već ima.
Pozdrav Piccilo

Svaka cast na brzini. Sad jos jedan popust.
Ako se sjecas da sam te zvao po ljeti jer mi je Fazer trokirao KONACNO cu u ponedeljak to rijesiti u Krskom. Zamjena TPS-a
Mogli ste mog Fazera uzeti na hard-test. A ne onog sa tri kilometra :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
 
VEKI said:
a da pitaš piccila(član je na forumu) da on pogleda ove slike šta si stavija pa ti odma može reč jeli to to! ako neče mogu ti se ja zaletit kad stane kiša.
nevirujem da ima više modela windshielda za isti motor. i isto tako neodgovara baš idealno(bar ovaj moj).

Jeli čekaš da pane kiša da ne voziš po kiši ili zbog one lokvetine na TTTS-u :mrgreen:
 
Čeka da padne kiša, pa neće znat kad bude prolazio kroz lokvu, jer će sve bit mokro. Inače, ta se lokva može zaobić. Ima sporedan put. Još ga nisam našao, ali jednom hoću. :mrgreen:
 
Oćemo popodne ić? Ja ću vozit autom, ako ti se da. Moš poslat mob na PieM. Moran kupit ceradu za motor. Neću više da mi vitar puše u njega.
 
kli'ko košta?ja svoju kupio u motogame 120kn! još je nisam koristija :roll:
nemerem popodne!
 
A ni ja kad se tek sad javljaš, pa nisam organizira. Nema frke. Morat ću je kupit, pa di bilo da bilo. Ne kisne mi motor, ali neću ni da ga bura mazi.