Zabrana Euro 0 od 2023

Neki dan kod nas na vijestima kazu da 1% bogatih duplo vise zagadjuje nego pola stanovnista svijeta tj 3,5 milijardi ljudi i da je sve vise bogatih. Malo su fino zamotali i napisalo duplo vise nego pola planeta a to bi znacilo da 1% njih zagadjuje vise nego ostatak stanovnista 7 milijardi 💪
Preksinoc gledam bivseg pilota, whistleblower, kako iznosi cinjenice sta se radi s avionima i zagadjenju straota za cuti. Steta sto je na olanskom i nema prevoda.

 
  • Haha
  • Like
Reactions: Nero and neven
Antivakseri su ista ekipa koja misli da problem ekologije ne postoji i uvijek im iza svega stoji netko ko sebi puni djep i baca drkicu na ekipu koja je popusila foru.
Glupi ljudi uvijek traze nesto misticno umjesto da shvate da se sranja dogadjaju random.
A koje si ti fele i edukacije kad tako lako zaključuješ?
Evo pametni moj, reci ti nama na jednostavnom primjeru svima bliskom naprimjer, kako/koliko sistem Start/Stop u novim autima, pomaže zemlji planeti, a kako/koliko šteti?
Ili iznesi bilo koji primjer koji ti je poznat, a siguran si da je "To-To".

Evo ja sam kako vi volite zvat "Antivaxer", a cjepio sam se sigurno sa više cjepiva nego ti, ali ovaj bučkuriš ću izbjegavat koliko budem mogao.
Radio sam u području ekologije 8 godina (opasni otpadi, otpadna ulja, ispušni plinovi, otpadne vode, skoro sve vrste reciklaže, inceneracija otpada, itd,itd) diljem svjeta od Australije, USA, Evrope, Azije.
Iz prve ruke ti mogu reč, da je tu manje od 20% pametnih rješenja, a ostalo je više manje mazanje oči javnosti i okretanje ogromne love.
 
Dao bi ruku da je ovaj glupko gore moonshield danas bio na prosvjedu
ja sam cijepljen, odavno, bmk za koronu i vaksere i antivaksere, iako ne kužim kakve veze korona ima s ovom temom

a koji su tvoji argumenti na ovu temu, osim standardnih uvreda??