Zabrana Euro 0 od 2023

ima toga koliko češ , pročitao sam cijeli post na facebook i ide se prema totalnu blokadu euro 0. Računaj da u večim gradovima ne možeš ulaziti sa dizelaše euro 3 a kamo da ti dopuste neko vozilo sa euro 0.
 
koliko mi gugl translejt omogućuje, ne vidim i dalje da se negdje spominje 2023. i apsolutna zabrana..mada, talijani su općenito čudna nacija pa se nebi čudio da skoče sami sebi u usta mada imaju ogromne kolekcije oldtimera i skupova takvih vozila kojima se ponose jer su dio njihove tradicije
i dalje smatram da je širenje takvih članaka koji nemaju veze s nama samo potenciranje problema, ja da sam gazda foruma obrisao bi i temu i tebe s foruma, ali klik je klik
 
Last edited:
  • Like
Reactions: hondimir
koliko mi gugl translejt omogućuje, ne vidim i dalje da se negdje spominje 2023. i apsolutna zabrana..mada, talijani su općenito čudna nacija pa se nebi čudio da skoče sami sebi u usta mada imaju ogromne kolekcije oldtimera i skupova takvih vozila kojima se ponose jer su dio njihove tradicije
i dalje smatram da je širenje takvih članaka koji nemaju veze s nama samo potenciranje problema, ja da sam gazda foruma obrisao bi i temu i tebe s foruma, ali klik je klik
Ako misliš da je brisanje člana riješen problem brišite. Stvari idu u tom pravcu na žalost ma koliko nama smetalo.
 
niš, ti se onda pripremaj za apokalipsu, a mi ćemo se voziti
 
Zabrana ide sigurno i to svuda a ne samo u Italiji ali ne na način da se preko noći sva takva vozila isključe iz prometa. Riknut će ionak prirodnom smrću jer neće biti dijelova. :mrgreen:
 
Francuzi vjesaju (hobotnice)mikrofone sa kamerama oko lampi na ulici!
Mikrofoni mjere buku a kamere usput i brzinu pa ako si malo bucniji ode sve u kuac!

Text iz novog motorrad-a ujedno je cool stvar da su ciki oduzeli novi s1000rr jer je cerao 190 u dijelu gdje je oranicenje 70 😘

Znaci pomalo ,slusalice u usi i pustas si zvuk 2t masinice 500 ccm 😜
 
  • Wow
  • Haha
Reactions: go-go and prpa
moja euro 0 honda sigurno zagađuje manje nego ferari euro 5 / matematika je jednostavna ma što oni pričali / Burning 1 L of gasoline produces approximately 2.3 kg of CO2
 
bio sam predprosle godine u Nici,Marsellu...Monte Carlo...tamo kroz i u centar se ne smije sa normom 3, posto je moj 4...ja sam se vozio...od ulaza prema centrima,sve,ama bas sve je pokriveno kamerama i nema sanse da se provuces...i jos nesto...morao sam zalijepiti zute naljepnice sa strane kacige,nesto kao macje oko...
 
Mamu im svima s tim glupim idejama i razmišljanjima (bila istina ili ne). Meni nije jasno kako ti jaaaaaaako ekološki svjesni tipovi šute o tome kako se proizvodi električna energije i koliki je problem ekološko odlaganje jebenih baterija i kako se i koliko uništava priroda iskapanjem silicija (koji je BTW već pri kraju) i drugih ruda od kojih se te baterije izrađuju??? A kaj je sa punjenjem kod npr. auta? Pa nemaju svi garaže di se mogu prištekati. Koliko se prirode treba uništiti da se napravi infrastruktura za punjenje tih električnih vozila po cestama, koliko traje punjenje ako ih je nekoliko ispred tebe na redu za šteker? Nek ukinu vojske i ostale bedastoće pa će se zagađenje smanjiti za puno postotaka. Je sve gore, ali nadam se da ću do kraja svog života (sad imam 52 godine) ipak voziti na benzin i diesel (ajde i plin).

E da!!! I kaj nije bolje i ekološkije da se ta vozila voze i održavaju nego da se sva bace i opet proizvede otpad i zagađenje???

U oktane vjerujem i sveti V8!
 
  • Like
Reactions: vespinjo
Ekolosko zbrinjavanje 😂
Q4H0vqr.jpg
kPzrF5c.jpg
 
Mamu im svima s tim glupim idejama i razmišljanjima (bila istina ili ne). Meni nije jasno kako ti jaaaaaaako ekološki svjesni tipovi šute o tome kako se proizvodi električna energije i koliki je problem ekološko odlaganje jebenih baterija i kako se i koliko uništava priroda iskapanjem silicija (koji je BTW već pri kraju) i drugih ruda od kojih se te baterije izrađuju??? A kaj je sa punjenjem kod npr. auta? Pa nemaju svi garaže di se mogu prištekati. Koliko se prirode treba uništiti da se napravi infrastruktura za punjenje tih električnih vozila po cestama, koliko traje punjenje ako ih je nekoliko ispred tebe na redu za šteker? Nek ukinu vojske i ostale bedastoće pa će se zagađenje smanjiti za puno postotaka. Je sve gore, ali nadam se da ću do kraja svog života (sad imam 52 godine) ipak voziti na benzin i diesel (ajde i plin).

E da!!! I kaj nije bolje i ekološkije da se ta vozila voze i održavaju nego da se sva bace i opet proizvede otpad i zagađenje???

U oktane vjerujem i sveti V8!
Vrijedi pogledat jest da je dugo