Zadrani, ajmo u đir...

LemmyZD said:
Niko ne zna ko je  :misli:
Znaš kako je ... oni koji znaju ne smiju reć  :lipsrsealed:  mogu samo potvrdit ono što se i onako moglo vidjet na cesti, a to je da je motor Yamaha XT660 ako ti to pomaže.
 
Danas kod sv. Petra netko sa zlatnom Hondom Hornet 2006.g.???? Koliko sam moga vidit izgleda da je pristiza kombi, koji je taman skreta i bum  :(
 
A, jbte sto je ovo. Tjo je danas sa Stromom zaronija na Lipotici. Nadam se da je dobro prosa. :(
 
neko se ponovio.. 8)
 

Attachments

  • R1M.jpg
    R1M.jpg
    176.1 KB · Views: 281
Ode ona u Novalju ...  a di drugo [emoji57]
Edit: al' već ima druge oklope tako da vjerojatno je se neće baš vidjet na cesti :/
 
Di ste gamadi zadarska, jel se vozi itko?

Ne znam kako stoje stvari sa ostalima al počeli su na tehničkima ove godine jebat za sve. Evo ja na motoru sve original osim auspuha i da ne može (čak ni u kombinacijama). Mora sam s ebaya naručit original  :x
 
LemmyZD said:
Di ste gamadi zadarska, jel se vozi itko?

Ne znam kako stoje stvari sa ostalima al počeli su na tehničkima ove godine jebat za sve. Evo ja na motoru sve original osim auspuha i da ne može (čak ni u kombinacijama). Mora sam s ebaya naručit original  :x
a dosta si se i kurcija 😅
 
LemmyZD said:
Di ste gamadi zadarska, jel se vozi itko?

Ne znam kako stoje stvari sa ostalima al počeli su na tehničkima ove godine jebat za sve. Evo ja na motoru sve original osim auspuha i da ne može (čak ni u kombinacijama). Mora sam s ebaya naručit original  :x





Ima sam ti bojler od 5 L.. slici na ove lonce od najnovijih suza.... niko nebi skužia  :jesus:
 
Jbg kad zena oce novu kuhinju moja zadnja moze bit samo da draga. Bar bi ti kreso to triba znat, da ne govorim za ovu lopinu sto mi radi kuzinu  :mrgreen:
 
LemmyZD said:
Di ste gamadi zadarska, jel se vozi itko?

Ne znam kako stoje stvari sa ostalima al počeli su na tehničkima ove godine jebat za sve. Evo ja na motoru sve original osim auspuha i da ne može (čak ni u kombinacijama). Mora sam s ebaya naručit original  :x
Evo meni baš danas istekao tehnički, a što se vožnje tiče ... prije par dana sam išao bacit oko u garažu da mi ga nije tko ukrao u zadnjih par mjeseci  :LOL:
Kod mene sve original još od zadnjeg tehničkog.  Ne da mi se tramakivat više.  Istina da u ovim retrovizorima vidim samo svoja ramena ali ko ga ebe, bitno da su po zakonu  :fuj: strah me proć uz rub ceste da žmigavcom ne zapnem kakvog pješaka, na nosač tablice razmišljam okačit neku crvenu krpu pa nek viori kao oznaka za vangabaritni teret, još kad na sve to nadodam puste kamere za nadzor brzine i sačekuše .... mmmmdaaa .... vožnja će bit do tehničkog i natrag  :palacdolje:
 
MIK0 said:
Evo meni baš danas istekao tehnički, a što se vožnje tiče ... prije par dana sam išao bacit oko u garažu da mi ga nije tko ukrao u zadnjih par mjeseci  :LOL:
Kod mene sve original još od zadnjeg tehničkog.  Ne da mi se tramakivat više.  Istina da u ovim retrovizorima vidim samo svoja ramena ali ko ga ebe, bitno da su po zakonu  :fuj: strah me proć uz rub ceste da žmigavcom ne zapnem kakvog pješaka, na nosač tablice razmišljam okačit neku crvenu krpu pa nek viori kao oznaka za vangabaritni teret, još kad na sve to nadodam puste kamere za nadzor brzine i sačekuše .... mmmmdaaa .... vožnja će bit do tehničkog i natrag  :palacdolje:

:LOL: :LOL:

Meni je nosac tablice na 4 vide (56 sekundi) i auspuh na 2 vide (86 sekundi) tako da....vec je u "originalnom" stanju  :evil: