Zadrani, ajmo u đir...

SRETAN - USKRS- Forumašima ...
 

Attachments

  • Brdo-Medjugorje-.png
    Brdo-Medjugorje-.png
    506.1 KB · Views: 146
E...danas uredno odradjena KaffaSlag u Sibeniku i kod Lučke Kapetanije...jedino sto mi nisu dali da platim... ;)
 

Attachments

  • Riva-Sibenik-.jpg
    Riva-Sibenik-.jpg
    261.6 KB · Views: 116
  • Ši.MobyDick.jpg
    Ši.MobyDick.jpg
    201.2 KB · Views: 140
  • Like
Reactions: sthooligan88
Kažu da domaćin uvijek plača 😁
Brzo ćemo mi u Zadar pa će bit prilike za kesu odrišit 👍💪

Inače momci sa slike lipi, mladi, šesni i neoženjeni pa ako ima koja cura neudana na forumu neka se javi. Jamčim za sve da su prava prilika! ☺️
 
  • Like
Reactions: maxmax31 and Paf
E...danas uredno odradjena KaffaSlag u Sibeniku i kod Lučke Kapetanije...jedino sto mi nisu dali da platim... ;)
Seki pari mafijaš a Barba ima jaketu iz socijalizma. :mrgreen:
 
  • Like
Reactions: barba
2 Splićanina (jedan sa ZD adresom) u điru. 😏
 

Attachments

  • đirada.jpg
    đirada.jpg
    233.3 KB · Views: 53
  • Like
Reactions: Paf
Uspilo se malo Locco djirade, sve mamurno...nigdje nikog...
 

Attachments

  • Pozdrav-Suncu-.png
    Pozdrav-Suncu-.png
    379.5 KB · Views: 16
  • Like
Reactions: sthooligan88
Nesto me interesira,naime...citao sam neke putopise,pa me interesira kad ides na neki Djir dalje.npr.do Ohrida pa ukrug...dali je pametno ici sam,kao Vuk-samotnjak... ili je ipak bolje i sigurnije imati suputnicu...suputnika...ili jos bolje ici u drustvu sa jos jednim,dva...motora...sto meni izgleda bolje,ipak moraš nešto pričati...kako šutiti par dana...a ope i da se dogodi kakav kvar,bolje je imati drustvo... ovo kad ides sam,vise mi lici na proletiti od tocke A-do tocke-B...,ipak bi to trebao biti Djir neka vrsta uzivancije...turizma...
 
Nesto me interesira,naime...citao sam neke putopise,pa me interesira kad ides na neki Djir dalje.npr.do Ohrida pa ukrug...dali je pametno ici sam,kao Vuk-samotnjak... ili je ipak bolje i sigurnije imati suputnicu...suputnika...ili jos bolje ici u drustvu sa jos jednim,dva...motora...sto meni izgleda bolje,ipak moraš nešto pričati...kako šutiti par dana...a ope i da se dogodi kakav kvar,bolje je imati drustvo... ovo kad ides sam,vise mi lici na proletiti od tocke A-do tocke-B...,ipak bi to trebao biti Djir neka vrsta uzivancije...turizma...
Idi autom. Sto je sigurnije 👍
 
  • Like
Reactions: Nero
Nesto me interesira,naime...citao sam neke putopise,pa me interesira kad ides na neki Djir dalje.npr.do Ohrida pa ukrug...dali je pametno ici sam,kao Vuk-samotnjak... ili je ipak bolje i sigurnije imati suputnicu...suputnika...ili jos bolje ici u drustvu sa jos jednim,dva...motora...sto meni izgleda bolje,ipak moraš nešto pričati...kako šutiti par dana...a ope i da se dogodi kakav kvar,bolje je imati drustvo... ovo kad ides sam,vise mi lici na proletiti od tocke A-do tocke-B...,ipak bi to trebao biti Djir neka vrsta uzivancije...turizma...
Nikako suputnik.to onda nije voznja nego mucenje
A sa srustvom naravno bolje