Zadrani, ajmo u đir...

tip izbaciva upaljac kroz prozor...ja priko njega...prvi tocak odeee Jaaaaaa...livoo-desno.,ispravi se...to je ipak Strom

o3QCoOi.jpg
 
Samo nek neko kaze da elektronika nije dobra...danas mali Djiric do Biograda,u povratku na ulazu u Sukosan,vozim ja iza neke Alfe...neznam jel se to dogodilo nekom... evo ... vozim ja iza njega...nekih 65 KM.,onaj zavoj na ulazu se smanjiva do 50 KM.,i tip izbaciva upaljac kroz prozor...ja priko njega...prvi tocak odeee Jaaaaaa...livoo-desno.,ispravi se...to je ipak Strom...popizdia u po sekunde.,i lipo,nemore lipse,crveno na semaforu u Sukosanu...,stanem ja kraj njega,unutra neki mulac i cura...smiju se...OTVOR PROZOR...vicem ja,on spusti 2 centimetra...a ja Sakom u prozor,e stvarno jak prozor,kad nije puka i nece,vice tip iznutra-IZVINITEEEE-,a meni pomalo Tlak pada,i vicem,jes ti normalan,u sekundi se skupilo 20 Ljudi bice...i pitaju sta je,treba li Policija...ma ne triba govorim ja...dodje zeleno i mulac pomalo ode...pratia sam ga do ulaska u Zadar,mozda se i usra u alfi,jer je vozia od tad normalno... i to je to...al posli mislim,kako on odjednom vice -izvinite-,znaci da je vidio sve na reterovizoru...ovo je jos jedna skola...,al mislim da je bila hebena situacija...,ipak Dunlop nove gume...elektronika...Strom...dobra kombinacija...i naravno Paf kojeg je nemoguce naljutit,al izgleda da je i to moguce... ,a eto i za pocetnike jedan primjer,sta se sve more dogoditi...glava uvjek mora biti OK.,i pogled samo naprijed... :)


Pravi bajker lajbekaš bi, kad je već mladića emaskulirao izljevom alfa-muževnosti, zapalio james deanovski cigar pregaženim upaljačem i mladoj dami ponudio prijevoz...
 
Pravi bajker lajbekaš bi, kad je već mladića emaskulirao izljevom alfa-muževnosti, zapalio james deanovski cigar pregaženim upaljačem i mladoj dami ponudio prijevoz...
Ne kuzim,al nema veze ako je tebi bolje... :)
 
Danas Bonaca... samo ukrug...
 

Attachments

  • Screenshot_2021-05-02-11-54-03.png
    Screenshot_2021-05-02-11-54-03.png
    567 KB · Views: 0
  • Screenshot_2021-05-02-19-15-49.png
    Screenshot_2021-05-02-19-15-49.png
    609 KB · Views: 0
Samo nek neko kaze da elektronika nije dobra...danas mali Djiric do Biograda,u povratku na ulazu u Sukosan,vozim ja iza neke Alfe...neznam jel se to dogodilo nekom... evo ... vozim ja iza njega...nekih 65 KM.,onaj zavoj na ulazu se smanjiva do 50 KM.,i tip izbaciva upaljac kroz prozor...ja priko njega...prvi tocak odeee Jaaaaaa...livoo-desno.,ispravi se...to je ipak Strom...popizdia u po sekunde.,i lipo,nemore lipse,crveno na semaforu u Sukosanu...,stanem ja kraj njega,unutra neki mulac i cura...smiju se...OTVOR PROZOR...vicem ja,on spusti 2 centimetra...a ja Sakom u prozor,e stvarno jak prozor,kad nije puka i nece,vice tip iznutra-IZVINITEEEE-,a meni pomalo Tlak pada,i vicem,jes ti normalan,u sekundi se skupilo 20 Ljudi bice...i pitaju sta je,treba li Policija...ma ne triba govorim ja...dodje zeleno i mulac pomalo ode...pratia sam ga do ulaska u Zadar,mozda se i usra u alfi,jer je vozia od tad normalno... i to je to...al posli mislim,kako on odjednom vice -izvinite-,znaci da je vidio sve na reterovizoru...ovo je jos jedna skola...,al mislim da je bila hebena situacija...,ipak Dunlop nove gume...elektronika...Strom...dobra kombinacija...i naravno Paf kojeg je nemoguce naljutit,al izgleda da je i to moguce... ,a eto i za pocetnike jedan primjer,sta se sve more dogoditi...glava uvjek mora biti OK.,i pogled samo naprijed... :)

Jbs gumu ako je upaljac uznemiri na ravnom stavi neke 50/50 pa ce stromulja letit po grotama ka avion :D
 
Danas 4 Zadranina, stala kod nas u Club house u VD.
Voze Yamahe xt 660, i sa rucno radenim nosasica prtljage i velikom voljom krenili za ST, trajektom za Anconu i za Afriku.
Ako ih tko zna, kapa do poda, steta sta ih nisam slika :)
 
Danas 4 Zadranina, stala kod nas u Club house u VD.
Voze Yamahe xt 660, i sa rucno radenim nosasica prtljage i velikom voljom krenili za ST, trajektom za Anconu i za Afriku.
Ako ih tko zna, kapa do poda, steta sta ih nisam slika :)
Neznam ...al moga bi saznati o cemu se radi...e...za Afriku ! ...e Sritno im bilo tamo i nazad...
 
Danas 4 Zadranina, stala kod nas u Club house u VD.
Voze Yamahe xt 660, i sa rucno radenim nosasica prtljage i velikom voljom krenili za ST, trajektom za Anconu i za Afriku.
Ako ih tko zna, kapa do poda, steta sta ih nisam slika :)
budale, sa yamahama u afriku..tribali su benveje uzet.. 😂
 
budale, sa yamahama u afriku..tribali su benveje uzet.. 😂
Brajo,malo je ruzno reci nekome da e Budala,bez obzira na situaciju,ima i drukcijeg nacina zajebfrkancije bez zamjerke...,a mozda i bolje sa Yamahama,nego da im se Kardan sasuši od vrucine tamo... ;)
 
Brajo,malo je ruzno reci nekome da e Budala,bez obzira na situaciju,ima i drukcijeg nacina zajebfrkancije bez zamjerke...,a mozda i bolje sa Yamahama,nego da im se Kardan sasuši od vrucine tamo... ;)
Šta si se zapjenio jer su Zadrani... ili stvarno ne kužiš zajebanciju... :unsure:
 
  • Like
Reactions: LALA3 and xoox
Brajo,malo je ruzno reci nekome da e Budala,bez obzira na situaciju,ima i drukcijeg nacina zajebfrkancije bez zamjerke...,a mozda i bolje sa Yamahama,nego da im se Kardan sasuši od vrucine tamo... ;)
boga draga, jesi dobro..pa vidis da i ja yamahu staru vozin, a volin se rugat s ovima sta misle da je samo benvej za put oko svita i sve ostalo.. al u biti oni imaju para a ja plačem..😂
 
  • Like
Reactions: barba, Paf and xoox
Vece ... stiga prije 2 ure...pao mali Djiric do Noveme...vrime super,samo mala kisica priko Plitvica...puno Bajkera na cesti...stao na KavuSlag u Karlovcu te na Platu na ulazu u Senj s desne strane odma...odlicna Plata...prava Bosanska...kolko toga je bilo,pola sam donia kuci..., Strom samo prede i cudi se da je voznja vec gotova ,baah, al meni dosta,... ovaj prvi bili Strom upravo otisa kad sam bio,72.000 kn.,skroz gol...treba tu jos opreme nabacit,nista nema...,al je tip kupio opreme za sebe jos nekih 5.000 kn.,cini mi se da je platio pola u kn.- pola Visom na rate ... ,ja sam uzeo Maglenke 1.200 kn.,radi papira i glupog broja na staklu kojeg ove China od 100 kn.nemaju,a iste su,a i bolje...tako da ce uskoro biti legalne... koja glupa politika... samo muzu ovaj jadni radni narod...
 

Attachments

  • Ka.png
    Ka.png
    567.1 KB · Views: 0
  • Novema..jpg
    Novema..jpg
    916 KB · Views: 0
  • Slunj..jpg
    Slunj..jpg
    909.4 KB · Views: 0
Danas 4 Zadranina, stala kod nas u Club house u VD.
Voze Yamahe xt 660, i sa rucno radenim nosasica prtljage i velikom voljom krenili za ST, trajektom za Anconu i za Afriku.
Ako ih tko zna, kapa do poda, steta sta ih nisam slika :)
Vidio ih negdje na fejsu. Neke tube s boka za prtljagu imaju?
 
a cujes,isto bez ljutnje,al ti o tome mos samo sanjati ... ;)
 
  • Haha
Reactions: maRRin 06