Zadrani, ajmo u đir...

Ide li ko u D8 danas? Beštije se druže 😃
Ja ću krenit oko 3 na pićence uru,dvi i kući 😜
 
aaaaaaaaaa,divote dana,nalia do cepa i di sad...i pade djiric do Splita,izvrtia se,izbia na Rivu...pa na Bacvice,tamo je pola Splita bilo,a i kupaju se,odrapia sam dobru Limunadu,a u povratku spustanje u Pirovac na kaffu,gdje me konobar u 7 minuta napunia politike,kako su nagrabusili ovo lito,jer kod njih dolaze samo rusi, i odo ja...mislim da je jos prica,a nije ni vidia da sam otisa...
 

Attachments

  • 20220326_091852.jpg
    20220326_091852.jpg
    1.7 MB · Views: 0
  • 20220326_111204.jpg
    20220326_111204.jpg
    2.6 MB · Views: 0
  • 20220326_141145.jpg
    20220326_141145.jpg
    2.4 MB · Views: 0
  • 20220326_143437.jpg
    20220326_143437.jpg
    2 MB · Views: 0
Jebate koliki si u visinu Strom para 125ccm... smanji cokolino i frutolino 🤣
to ti se cini, Strom samo zuji,a ako di zapne,odguram se nogama, nikakvih problema ...,a Chokolina,zitarica se ne odricem,jer mi fali jos 2 cm do 2 m.,pa preporucujem i tebi da ih se uvatis...
 
to ti se cini, Strom samo zuji,a ako di zapne,odguram se nogama, nikakvih problema ...,a Chokolina,zitarica se ne odricem,jer mi fali jos 2 cm do 2 m.,pa preporucujem i tebi da ih se uvatis...


Ma volim i ja Cokolino a zitarice su mi onako.. Ne smijem ja to jest na svojih 120 kg 🤣🙄
Mislio sam da si i veci ajd nisi puno veci od mene manje od 10 cm
 
  • Haha
Reactions: Paf
Danas odradjen locco djiric sa mojom Bajkericom do Vodica, pala Plata u Šimuna...Sef je legenda,stoji na ulazu...i obavezna ulazna degustacija Višnjevače, rakije ili po izboru...,cijene su OK, a i Plata je bila ufff ... previše svega...pa svakako preporučujem za nešto prezalogajit taj restoran-pizzeria, na samoj rivi...a na izlasku, opet dobiješ izlazni aperitiv...show...i OK... vrijeme super i dosta makinja po Vodicama... poslje šetao ukrug sat-ipo, jer sam morao stomak malo spustati,koliko se napuhao...prije odlaska,pivica na rivi,i pogled na Kineze i divotu panorame... Policije nigdje, Al kameraa-svako malo svira mob...
 

Attachments

  • Vodice.jpg
    Vodice.jpg
    2.2 MB · Views: 0
  • Vodice-Cappo..jpg
    Vodice-Cappo..jpg
    2.3 MB · Views: 0
  • Vodice-Simun..jpg
    Vodice-Simun..jpg
    2.4 MB · Views: 0
  • Vodice-pivica..jpg
    Vodice-pivica..jpg
    2 MB · Views: 0
  • moja-Bajkerica-.jpg
    moja-Bajkerica-.jpg
    3.9 MB · Views: 0
Ti ko da si sa autom bio, vidi kako je bajkerica obucena, ostavljas los dojam na ove mlade jos gologuze bajkere 😆
 
  • Haha
Reactions: Paf
Ti ko da si sa autom bio, vidi kako je bajkerica obucena, ostavljas los dojam na ove mlade jos gologuze bajkere 😆
nema tu dojma,sve je u glavi...meni nikad nije zima... a oko kakvog pada se ne brinem sa Stromom ... :mrgreen:
 
  • Like
Reactions: Feis123
I tako,6 dana djirade... 1.dan...preko Novalje Trajektom,pa na Rab...nocenje...,apartman super,djirada,htjeo sam na neki otocic preci,ali falilo je mulla,pizza na Rabu u centru 150-200 kn., skuplja od Cevapa i pive koji su mi bili OK...,,ali u setnji okolo nadju se normalnije cijene...
 

Attachments

  • Rab,,.jpg
    Rab,,.jpg
    2.9 MB · Views: 0
  • Rab....jpg
    Rab....jpg
    2.6 MB · Views: 0
  • Rab.jpg
    Rab.jpg
    1.7 MB · Views: 0
  • Stinica-Rab.jpg
    Stinica-Rab.jpg
    1.8 MB · Views: 0
  • Novalja-Prizma.jpg
    Novalja-Prizma.jpg
    1.7 MB · Views: 0
2.dan.,prije polaska kavaSlag,ali nista od prijevoza Rab-Krk trajektom,jer je tek u 16 sati,a to onda ode dan,i okrenem se i kud sam i dosao,inace u jednom smjeru za motor, trajekt+2 osobe 110kn...nije ni to bas bagatela,al valjalo je...i tako do Senja na parking,odmor,onu katastrofu od kaveSlaga sa Ledo slagom...i dorucak koji je 80 kn,ne obilan,ali dobro je legao... vrijeme idealno,a motora...grupa i grupica po cesti dosta,a onda neka mularija proleti kraj nas,vidim cerekaju se,uljecu u zavoj do poda i nestaju iz vidokruga...i pomalo stizem i ja u Senj za njima 12 min.zaostatka...dobro je,mislim se citavi su, al dokle...
Dalje nastavak za Krk...pronalazimo smjestaj,super blizu centra,krece obilazak okolice...poslje lutanja,nesto spizze i par pivica,trazimo apartman uru-ipo i uspjevamo...ku-noc.
 

Attachments

  • Senj.jpg
    Senj.jpg
    2 MB · Views: 0
  • Senj,dor..jpg
    Senj,dor..jpg
    1.8 MB · Views: 0
  • Senj-.jpg
    Senj-.jpg
    2.4 MB · Views: 0
  • ap.Krk-.jpg
    ap.Krk-.jpg
    3.5 MB · Views: 0