Zadrani, ajmo u đir...

3.dan.,jutro...oko 10.00.,pakiranje,pokkret za Pulu.,stajem uz pekaru,uzimam 6 krafni,pa u prvi kafic na kavuSlag.,dorucak dobar...kad vidim tablu trajekt za Cres,i spustimo se mi doli,ravnoo u trajekt,odosmo do Cresa,karta 105 kn.jedan smjer...spustimo se u centar Cresa,lipo misto,parkinga gdje oces,2 ipo ure smo setali i oce moja draga Crni rizot,i jedva,jedan-jedini restorancic u centru ga ima,spasilo me...a ja naravno mjesano...,jos malo setnje,da se kalla drob,prema motoru,nazad na trajekt,koji cudom opet uljecemo u njega,kao dogovoreno,prelazimo i krecemo za Pulu...
 

Attachments

  • Kek-Cres.jpg
    Kek-Cres.jpg
    1.9 MB · Views: 0
  • parking.Cres.jpg
    parking.Cres.jpg
    2.4 MB · Views: 0
  • Cres-Krk.jpg
    Cres-Krk.jpg
    1.6 MB · Views: 0
  • djirada.png
    djirada.png
    922.5 KB · Views: 0
Stizemo u Pulu...baah,kao da sam u Genovi,nije mi se bas svidjelo odmah,al dojam malo popravljen setnjom po centru,ulicicama,a dobra kavaSlag sve popravlja u kafee-Mate Parlova,a preko puta ima Lotto i koda mi je neko reko da udjem,izvucem onu brzu srecku od 10 kn,otvorim,kad ono 300 kn.dobitak,ocu dalje igrati.,aaa,ne-neee,dajte solde i gotovo......,nocenje,tema gdje dalje...ja bi vamo-ona bi tamo...i eto,naravno po njenom,idemo u Rovinj sutra...ku-noc., / nastavak sljedi kad stignem.../
 

Attachments

  • Pula.Mate Parlov..jpg
    Pula.Mate Parlov..jpg
    1.9 MB · Views: 0
  • Pula.jpg
    Pula.jpg
    2.9 MB · Views: 0
  • caffe-Parlov-Pula.jpg
    caffe-Parlov-Pula.jpg
    1.7 MB · Views: 0
  • Pula-pivo..jpg
    Pula-pivo..jpg
    2.3 MB · Views: 0
di sam stao,neznam,sanjao jesam sam neku ,al nesmim o tome, dakle Jutro,spremanje...pokret za Rovnj,ovo kroz Istru stalno GPS vuce na auto-put,al uspjesno ga izbjegavam,iako sam iskljucio cestarine... ovi okolni putevi su dobri,pa i odlicni,sunce grije,Strom prede,imam osjecaj da bi on sad do Hamburga...al stizemo evo u Rovinj,trazim parking,a i ima ga...e.,a Rovinj mi je super,dosta gostiju,guzva,riva krcata...hodao sam gore-dole 2 puta tom poznatom ulicom Carera,a tek 3 put,vidio da je to ta Carera...neznam zasto je bitna,al u takvim mjestima,meni je kao svaka druga, bolja mi je riva,e...,prolazi vrijeme,al zanimljivo sve,a ja idem za mojom dragom,puna kondicije...pusem iza i penjemo se na neko brdo,do stvarno lijepe crkve.,i dok ona to obilazi,ispod crkve-zida...pun pogodak...kojiii kafiiic i pogled...,sjednem i sjedio bar 2 ure,iznenadila me KavaSlag,bas dobra.,evo ove moje,kako me samo nasla...da je bila na misi...a super kazem...i vrime je za nizbrdo,al koja razlika,letim prema dole,evo nas na Rivi...i pokret prema Stromu.,zavija di smo vise...
 

Attachments

  • Rovinj.parking..jpg
    Rovinj.parking..jpg
    2.4 MB · Views: 0
  • Rovinj-caffa.jpg
    Rovinj-caffa.jpg
    1.9 MB · Views: 0
  • Rovinjcaffe.jpg
    Rovinjcaffe.jpg
    2.5 MB · Views: 0
Eto,cim sjedosmo na Stroma on krece u pravcu Poreca...a ! ,dobro,ajmo u Porec... dobra cesta,ulazim u Porec,bio sam koji put nekad tu,al ovo je sad sve drukcije...vrtimo se i vrtimo,sve OK,e, a udjem u neku ulicicu...kaad ono pisee...Sarajevska prica..., restoram,evo pravih Cevapa,a posto treba nesto pojest,stajemo odmah u Sarajevsku pricu...narucujemo Platu...mmmm,e,pa,preporucujem svakako ovaj restorancic,hrana super,cijene-povoljne,osoblje prva liga,a gazda izgleda stari bajker,jer mi je prepricao malo price...pravi tip...i nakon kojg Radlera i jedne prave pivice,krecemo,vrtimo se ukrug,bas mi se vozika...negdje sam skrenia nakon uru vrimena i pravo pred neki Hotel,e,ajmoo,odmor...i jos unutra naletim na trenera Cervara,koji se rado slikao...mala setnja okolo...ku-noc...
 

Attachments

  • Porec,Plata..jpg
    Porec,Plata..jpg
    2.1 MB · Views: 0
  • Porec-plata...jpg
    Porec-plata...jpg
    2.2 MB · Views: 0
  • Porec-Hotel..jpg
    Porec-Hotel..jpg
    2.5 MB · Views: 0
  • Porec-hotel.jpg
    Porec-hotel.jpg
    2 MB · Views: 0
  • Porec-mix.jpg
    Porec-mix.jpg
    2.2 MB · Views: 0
  • Porec-Cervar.jpg
    Porec-Cervar.jpg
    1.7 MB · Views: 0
Kako odmoran,spreman za voznju do Trsta zamalo,ipak da pomalo zavrsim ovo,nisam od pisanja,al krece se za Motovun...gdje oope uzbrdo-nizbrdo,al jedna prava Piva-Krigla sve nadoknadjuje...protezemo se,kaficamo i krecemo do Buzina.,tu malo svrljamo,pokret dalje preko Ucke,divota...pokret i stajanje u Novom Vinodolskom...kafaSlag,dobra...sljedeca pauza Carlito...Maslenicki most...i stize Strom u garazu...eno ga zavija... the-end...
za sad...
 

Attachments

  • Novi Vin..jpg
    Novi Vin..jpg
    1.7 MB · Views: 0
  • Carlitoo.jpg
    Carlitoo.jpg
    2.4 MB · Views: 0
  • Carlito.jpg
    Carlito.jpg
    2.3 MB · Views: 0
  • 20220516_194329.jpg
    20220516_194329.jpg
    1.8 MB · Views: 0
  • Motovun-pauza.jpg
    Motovun-pauza.jpg
    2.1 MB · Views: 0
  • 20220516_110142.jpg
    20220516_110142.jpg
    2 MB · Views: 0
  • 20220516_105924.jpg
    20220516_105924.jpg
    2.6 MB · Views: 0
  • 20220516_103702.jpg
    20220516_103702.jpg
    1.8 MB · Views: 0
  • 20220516_103651.jpg
    20220516_103651.jpg
    3.1 MB · Views: 0
Danas pade mala djirada mene i moje Bodulice, vrijeme idealno...pravac starom cestom preko Velebita, spuštanje na Gračac, priko Svetog Roka do Gospića, na izlazu iz Gospića za Karlobag, obvezno stajanje u Rest. Prašina...konobarica je Ukrajinka,ljepo se smješi.,ali šta god pitaš,ona kaže DA.,Dobro je i OK...pa sam odustao od daljnjih upita...moji su po običaju porcija Chevapa, dok se Bodulica počastila sa porcijom Divljači...nakon nekih sat ipo...krecemo nizbrdo za Karlobag, kako nakon tunela se ukazuje more, bonaca i panoramski zalazak sunca, Strom još ljepše prede... Prolazimo Karlobag, ali naravno, stajanje na Kaffu-Šlag u Carlitosa, pokvarila im se kava, prije je bila bolja...koda je od šporkih čarapa skuhana, te odlazim do dućana uzimam Coctu da proguram grlo...kreće se za Zadar. Protezanje na parkingu Masleničkog mosta i eto nas na početnoj točki., sutra isto opet Bonaca...negdje će se odjirati...
 

Attachments

  • Carlito-kafaSlag-.jpg
    Carlito-kafaSlag-.jpg
    1.5 MB · Views: 0
  • Carlito.jpg
    Carlito.jpg
    3 MB · Views: 0
  • Chevapi-Prasina-.jpg
    Chevapi-Prasina-.jpg
    1.8 MB · Views: 0
  • 20220906_155957.jpg
    20220906_155957.jpg
    2.5 MB · Views: 0
  • Velebit.jpg
    Velebit.jpg
    3.1 MB · Views: 0
a, čuješ ćo ... ja kad vozim,pijem brezalkohol i kavuŠlag...,a ti mos i rakiju ako ti ide... :mrgreen:
 
Danas pade mala djirada mene i moje Bodulice, vrijeme idealno...pravac starom cestom preko Velebita, spuštanje na Gračac, priko Svetog Roka do Gospića, na izlazu iz Gospića za Karlobag, obvezno stajanje u Rest. Prašina...konobarica je Ukrajinka,ljepo se smješi.,ali šta god pitaš,ona kaže DA.,Dobro je i OK...pa sam odustao od daljnjih upita...moji su po običaju porcija Chevapa, dok se Bodulica počastila sa porcijom Divljači...nakon nekih sat ipo...krecemo nizbrdo za Karlobag, kako nakon tunela se ukazuje more, bonaca i panoramski zalazak sunca, Strom još ljepše prede... Prolazimo Karlobag, ali naravno, stajanje na Kaffu-Šlag u Carlitosa, pokvarila im se kava, prije je bila bolja...koda je od šporkih čarapa skuhana, te odlazim do dućana uzimam Coctu da proguram grlo...kreće se za Zadar. Protezanje na parkingu Masleničkog mosta i eto nas na početnoj točki., sutra isto opet Bonaca...negdje će se odjirati...
Kad se vraćaš?...bez Bodulice :mrgreen:
 
Alooooooo, bes temu di niko ne piše i ništa se ne dogadja... ., Danas prava Bonaca uz malo Maestrala,tako ugodno,da sam lagano stigao do Pirovca.,stvarno dobra stvar,gdje god dodjes motorom,za parking nema problema i gratiss je, i jos ti je sve ocrtano di da stanes...al isto i pored toga i slobodnih mjesta,ima nekulturnih uvijek, tako motora ima i po trotoarima.,al OK.,svasta vidis kad malo prosetas, dobro je da 90% sve štima, a onih 10 % .,bees ga...nek rjesava ko kako oce...,i tako naidjem na restoran uz more.-Stara Riva-pogled je stani-pani. plaza, neki se kupaju, neki suncaju...konobar donosi jelovnik,... ma donesi Chevape,nema biranja...nisu bili losi,al ima i boljih.,Radler obavezno...,ponovno malo šetnje,,te se pali Strom i krece nazad...prolaskom kroz Pakoštane neda Strom ravno,nego skrenu desno i eto mene na rivi u centru Pakostana,eeee.,sad aj ... parkiram,moze neki desert usput, Sladoleeeeed...eto,neka Vanilla.,nije bilo rum-punca.,al more stajati...krenem ja,kad pristaje uz Rivu-Gliser-Suzuki-,tocno ispod Stroma,eto,to je tia vidit sigurno...svasta...al marka je marka... brzo ovo prodje,evo 20,35 je.,kresnu motoric, sav Happy...uz Suzuki Gliser, svirnemo i pokret, skoro sam pomislia da ce skreniti u Biograd,al nije...ufff ... stizemoooooo...parking.... ouuuuuuu,sutra opet Bonaca... koja slikica sa mob.
 

Attachments

  • Parking.jpg
    Parking.jpg
    2.1 MB · Views: 0
  • Suza-gliser.jpg
    Suza-gliser.jpg
    1.6 MB · Views: 0
  • Pakostane.jpg
    Pakostane.jpg
    1.4 MB · Views: 0
  • plaza-Pirovac-.jpg
    plaza-Pirovac-.jpg
    2.7 MB · Views: 0
  • Stara Riva Pirovac.jpg
    Stara Riva Pirovac.jpg
    1.1 MB · Views: 0
  • Jelovnik.jpg
    Jelovnik.jpg
    915.1 KB · Views: 0
Alo,ima koga...moracu otvoriti svoju temu...Paf-Djirada-...:mrgreen:

Danas kasno krenio,skoro podne, gdje da se zadjira...krenem ukrug prema Obrovcu,pa cu na Biograd...al nista od toga.,po dolasku na skretanje,skrenem ja, vrijeme Bonaca,i odo ja preko Majstorske ceste do Winetua...mala pauza,sve idealno, prolaze neki Djipovi,auti,guraju neki biciklisti i divim im se...proslo je i jedno 6 motora,sve suho,krecem dalje,Strom bjel koda je Duh.,i eto me dole ,pa livo prema Gospicu,stanem u Prasini,ali krcato,vidim i par motora ST-tablice,krecem dalje i stajem prije Baskih Ostarija na nekom štandu,kupujem 10kg,lickog kumpira,koja staje u kufer,bez problema,mogla je i jos jedna,ocerupa me za 80 kn.,al nema veze ako bude kumpir OK.,jos je pocastia Travaricom,a kad je reka da se preziva Pavelic,jos jednu smo drmnuli...Pozdravljamo se,do opet vidjenja.,i evo me za tren,stajem u restoranu Baske Ostarije,pade PLATA.,odlicna,cak mislim da cu opet prije tu,nego u Prašinu,zadnji put nisam bio bas zadovoljan.,pocinje biti prohladno,krecem ja nizbrdo,stajanje u Carlitosa,opet divota,Bonaca,kavaSlag,kava se popravila opet...i to je to.,,rosulja pocela,al ide Strom,sam se ispravlja...protezanje na Masl.mostu,te garaziranje Stroma...do nekog djirica opet...
 

Attachments

  • 20221101_133942.jpg
    20221101_133942.jpg
    3.2 MB · Views: 0
  • 20221101_132441.jpg
    20221101_132441.jpg
    4.2 MB · Views: 0
  • 20221101_132528.jpg
    20221101_132528.jpg
    4.4 MB · Views: 0
  • 20221101_154456.jpg
    20221101_154456.jpg
    2.2 MB · Views: 0
  • 20221101_155720.jpg
    20221101_155720.jpg
    2.2 MB · Views: 0
  • 20221101_170008.jpg
    20221101_170008.jpg
    1.9 MB · Views: 0
  • 20221101_172201.jpg
    20221101_172201.jpg
    2.1 MB · Views: 0
Alo,ima koga...moracu otvoriti svoju temu...Paf-Djirada-...:mrgreen:

Danas kasno krenio,skoro podne, gdje da se zadjira...krenem ukrug prema Obrovcu,pa cu na Biograd...al nista od toga.,po dolasku na skretanje,skrenem ja, vrijeme Bonaca,i odo ja preko Majstorske ceste do Winetua...mala pauza,sve idealno, prolaze neki Djipovi,auti,guraju neki biciklisti i divim im se...proslo je i jedno 6 motora,sve suho,krecem dalje,Strom bjel koda je Duh.,i eto me dole ,pa livo prema Gospicu,stanem u Prasini,ali krcato,vidim i par motora ST-tablice,krecem dalje i stajem prije Baskih Ostarija na nekom štandu,kupujem 10kg,lickog kumpira,koja staje u kufer,bez problema,mogla je i jos jedna,ocerupa me za 80 kn.,al nema veze ako bude kumpir OK.,jos je pocastia Travaricom,a kad je reka da se preziva Pavelic,jos jednu smo drmnuli...Pozdravljamo se,do opet vidjenja.,i evo me za tren,stajem u restoranu Baske Ostarije,pade PLATA.,odlicna,cak mislim da cu opet prije tu,nego u Prašinu,zadnji put nisam bio bas zadovoljan.,pocinje biti prohladno,krecem ja nizbrdo,stajanje u Carlitosa,opet divota,Bonaca,kavaSlag,kava se popravila opet...i to je to.,,rosulja pocela,al ide Strom,sam se ispravlja...protezanje na Masl.mostu,te garaziranje Stroma...do nekog djirica opet...
Bravo, lipo, Paf kavaSlagDjirada
 
  • Like
Reactions: Paf
Uh, sve nema nikog ovdje. Svi su u Karlobag temi :D

Tražim smještaj za 30 bikera negdje na potezu Vir-Zadar 05.09.-08.09.2024. Bitno je da su svi blizu, da je komotno, pristupačno cijenom, te da ima neka terasa da mogu svi sjesti na večer.

Može PM ili tu.

Hvala!
 
Uh, sve nema nikog ovdje. Svi su u Karlobag temi :D

Tražim smještaj za 30 bikera negdje na potezu Vir-Zadar 05.09.-08.09.2024. Bitno je da su svi blizu, da je komotno, pristupačno cijenom, te da ima neka terasa da mogu svi sjesti na večer.

Može PM ili tu.

Hvala!

Za to što ti tražiš ima hotela u Zadru i okolici... 30 bajkera, parking za 30 motora, plus terasa sa stolovima gdje stane 30 ljudi... prava sitnica za nekoga ovako privat sa moto-foruma. A možda netko nešto slično i ima? I da povoljno u sezoni?